Język: PL
Porównaj hotele

Dar El jadida vs Ibis El Jadida

Dwa obiekty (hotel) – Al-Dżadida, w odległości 1,8 km od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.

Pensjonat2ème Arrondissement

Dar El jadida

Ocena gości
–
Wynik według kategorii
2 z 4
Sprawdź ceny

Hotel★★★9ème Arrondissement

Ibis El Jadida

Ocena gości
7,2 Dobry
Ocena lokalizacji
7,4
Wynik według kategorii
2 z 4
Sprawdź ceny

Krótka odpowiedź

Zbyt wyrównane

Każdy hotel prowadzi w 2 kategoriach. Decydują Twoje priorytety. Odległość między nimi: 1,8 km.

Wybierz Dar El jadida, jeśli zależy Ci na:

  • obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (4,4 / 7,2)

Wybierz Ibis El Jadida, jeśli zależy Ci na:

  • dojściu pieszo do atrakcji (90 m / 1,9 km)

Dlaczego Dar El jadida jest lepszy niż Ibis El Jadida?

  1. 1Wcześniejsze zameldowanie (8:00 vs 14:00)−6h

Dlaczego Ibis El Jadida jest lepszy niż Dar El jadida?

  1. 1Bliżej centrum miasta o 1,8 km−1,8 km
  2. 2Więcej opinii gości (67 vs 3), więc ocena jest wiarygodniejsza×22

Wszystkie porównane dane

Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.

Dar El jadida vs Ibis El Jadida: który hotel jest lepszy?
Dar El jadida vs Ibis El Jadida: który hotel jest lepszy?Dar El jadidaIbis El Jadida
Wynik według kategorii
Ocena gości – 7,2
Lokalizacja – 7,4
Udogodnienia – 4,2
Rodziny – 2,0
Spa i wellness – 1,5
Dostęp do plaży – 10,0
Oceny i opinie
Wynik StayVersus 7,6 +0,2 7,4
Ocena gości – 7,2
Liczba opinii 3 67 +64
Lokalizacja
Ocena lokalizacji – 7,4
Odległość od centrum 1,9 km 90 m −1,8 km
Do plaży – 50 m
Do lotniska – 85 km
Restauracje w promieniu 500 m – 9
Atrakcje w promieniu 1 km – 0
Pokoje i budynek
Kategoria – ★★★
Udogodnienia na liście – 13
Zasady
Zameldowanie od 8:00 −6h 14:00
Wymeldowanie do 13:00 –
Udogodnienia
Bezpłatne Wi-Fi – ✓
Bezpłatny parking – ✓
Pralnia – ✓
Przechowalnia bagażu – ✓
Śniadanie – ✓
Bar – ✓
Obsługa pokoju – ✓
Basen – ✓
Dla niepalących – ✓
Klimatyzacja – ✓
Sejf w pokoju – ✓

Cena na Twoje daty

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Lokalizacja

Odległość między nimi: 1,8 km

Ibis El Jadida: centrum: 90 m, Mohammed V International Airport (CMN): 85 km, plaża: 50 m, 9 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m.

Pogoda: Al-Dżadida

Dar El jadida czy Ibis El Jadida: częste pytania

Który jest lepszy: Dar El jadida czy Ibis El Jadida?

Są na równi. Dar El jadida jest mocniejszy w: wynik StayVersus, zameldowanie od; Ibis El Jadida jest mocniejszy w: liczba opinii, odległość od centrum.

Który jest tańszy: Dar El jadida czy Ibis El Jadida?

Ceny zależą od daty. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć obie ceny za noc obok siebie.

Który hotel jest bliżej centrum?

Bliżej jest Ibis El Jadida: 90 m od centrum, wobec 1,9 km w przypadku: Dar El jadida.

Jak daleko od siebie są Dar El jadida i Ibis El Jadida?

Oba hotele dzieli 1,8 km w linii prostej.

Porównaj teraz

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy