Język: PL
Porównaj hotele

Aju Hillel 14 vs Shani Hotel Jerusalem

Dwa obiekty (hotel) – Jerusalem, w odległości 50 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.

ApartamentDowntown Triangle

Aju Hillel 14

Ocena gości
8,7 Bardzo dobry
Ocena lokalizacji
9,4
Wynik według kategorii
1 z 3
Sprawdź ceny

HotelDowntown Triangle

Shani Hotel Jerusalem

Ocena gości
7,2 Dobry
Ocena lokalizacji
9,5
Wynik według kategorii
0 z 3
Sprawdź ceny

Krótka odpowiedź

Zbyt wyrównane

Na podstawie dostępnych danych żaden hotel nie ma wyraźnej przewagi. Decydują Twoje priorytety. Odległość między nimi: 50 m.

Wybierz Aju Hillel 14, jeśli zależy Ci na:

  • obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (8,7 / 7,2)
  • mniejszym, spokojniejszym hotelu (Pokoje: 1 / 49)

Wybierz Shani Hotel Jerusalem, jeśli zależy Ci na:

  • dużym hotelu z większą liczbą udogodnień (Pokoje: 49 / 1)

Dlaczego Aju Hillel 14 jest lepszy niż Shani Hotel Jerusalem?

  1. 1Wyższa ocena gości (8,7 vs 7,2)+1,5

Dlaczego Shani Hotel Jerusalem jest lepszy niż Aju Hillel 14?

  1. 1Więcej opinii gości (65 vs 5), więc ocena jest wiarygodniejsza×13

Wszystkie porównane dane

Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.

Aju Hillel 14 vs Shani Hotel Jerusalem: który hotel jest lepszy?
Aju Hillel 14 vs Shani Hotel Jerusalem: który hotel jest lepszy?Aju Hillel 14Shani Hotel Jerusalem
Wynik według kategorii
Ocena gości 8,7 +1,5 7,2
Lokalizacja 9,4 9,5
Udogodnienia – 5,0
Spa i wellness – 8,0
Transport publiczny 9,2 9,3
Oceny i opinie
Wynik StayVersus 8,1 +0,6 7,5
Ocena gości 8,7 +1,5 7,2
Liczba opinii 5 65 +60
Pozycja – Jerusalem top 42% +44% top 86%
Lokalizacja
Ocena lokalizacji 9,4 9,5
Odległość od centrum dzielnicy: Downtown Triangle 230 m 200 m
Do komunikacji miejskiej 300 m 280 m
Do lotniska 40 km 40 km
Restauracje w promieniu 500 m 150 150
Do najbliższego sklepu spożywczego 130 m 110 m
Sklepy w promieniu 500 m 12 11
Atrakcje w promieniu 1 km 28 28
Pokoje i budynek
Pokoje 1 49
Udogodnienia na liście 4 18 +14
Zasady
Zameldowanie od – 15:00
Wymeldowanie do – 11:00
Udogodnienia
Bezpłatne Wi-Fi ✓ –
Klimatyzacja ✓ ✓
Czajnik lub ekspres do kawy ✓ ✓
Parking – ✓
Bus wahadłowy – ✓
Wynajem samochodów – ✓
Concierge – ✓
Pralnia – ✓
Przechowalnia bagażu – ✓
Śniadanie – ✓
Całodobowy room service – ✓
Spa – ✓
Sauna – ✓
Jacuzzi – ✓
Masaż – ✓
Siłownia – ✓
Sejf w pokoju – ✓
Odległość do głównych atrakcji
Heichal Shlomo 490 m 510 m
Zion Square 290 m 250 m
Który hotel jest dla Ciebie
Pary – ✓
Podróże służbowe ✓ –
Spa i relaks – ✓

Cena na Twoje daty

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy obu hoteli

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Lokalizacja

Odległość między nimi: 50 m

Aju Hillel 14: centrum: 270 m, najbliższa stacja Train Station in Jaffa Street: 300 m, Ben Gurion International Airport (TLV): 40 km, 150+ lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 28 atrakcji w promieniu 1 km.

Shani Hotel Jerusalem: centrum: 220 m, najbliższa stacja Train Station in Jaffa Street: 280 m, Ben Gurion International Airport (TLV): 40 km, 150+ lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 28 atrakcji w promieniu 1 km.

Pogoda: Jerusalem

Aju Hillel 14 czy Shani Hotel Jerusalem: częste pytania

Który jest lepszy: Aju Hillel 14 czy Shani Hotel Jerusalem?

Aju Hillel 14 prowadzi w 1 z 3 kategorii, w tym: ocena gości.

Który jest tańszy: Aju Hillel 14 czy Shani Hotel Jerusalem?

Ceny zależą od daty. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć obie ceny za noc obok siebie.

Jak daleko od siebie są Aju Hillel 14 i Shani Hotel Jerusalem?

Oba hotele dzieli 50 m w linii prostej.

Więcej pojedynków

Porównaj teraz

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy