---
title: "Green Meadows Resort vs Kamar Residences: hangi otel daha iyi?"
description: "Chennai'de Green Meadows Resort ve Kamar Residences karşılaştırması: misafir puanları, konum, olanaklar, odalar ve fiyatlar yan yana."
url: https://stayversus.com/tr/compare/green-meadows-resort-chennai-vs-kamar-residences-chennai/
language: tr
source: StayVersus (https://stayversus.com)
retrieved: 2026-11-06
---

# Green Meadows Resort vs Kamar Residences

Chennai'de bulunan bu iki otel birbirine 610 m uzaklıkta. İşte her birinin güçlü olduğu yönler.

Tatil köyü · ★★★ · Ward 185
## [Green Meadows Resort](https://stayversus.com/tr/hotel/green-meadows-resort-chennai/)

- **Misafir puanı:** 8,0 ·  Çok iyi

- **Konum puanı:** 7,0

- **Kategoriye göre puan:** 3 / 5

[Fiyatlara bak](https://stayversus.com/go/1463956/agoda/?lang=tr)

Apart daire · Ward 185
## [Kamar Residences](https://stayversus.com/tr/hotel/kamar-residences-chennai/)

- **Misafir puanı:** 8,6 ·  Çok iyi

- **Konum puanı:** 6,0

- **Kategoriye göre puan:** 1 / 5

[Fiyatlara bak](https://stayversus.com/go/1716713/agoda/?lang=tr)

Kısa cevap

## Tercihimiz: Green Meadows Resort

5 kategorinin 3 tanesinde önde. Aralarında 610 m mesafe var.

### Şunları arıyorsanız tercihiniz Green Meadows Resort olsun:

-   plaja daha yakın olmak (310 m / 790 m)

### Şunları arıyorsanız tercihiniz Kamar Residences olsun:

-   daha istikrarlı övgü alan konaklama (8,6 / 8,0)
-   kapının önünde daha çok restoran (22 / 11)
-   kahvaltı dahil

### Green Meadows Resort, Kamar Residences karşısında neden daha iyi?

1.  Plaja 480 m daha yakın (310 m vs 790 m) (−480 m)
2.  Yüzme havuzu var
3.  Daha fazla misafir yorumu (285 vs 94), dolayısıyla puan daha güvenilir (×3,0)

### Kamar Residences, Green Meadows Resort karşısında neden daha iyi?

1.  Daha yüksek misafir puanı (8,6 vs 8,0) (+0,6)
2.  Ücretsiz kahvaltı dahil
3.  Bölge merkezine 380 m daha yakın (−380 m)
4.  500 m içinde 11 restoran ve kafe daha fazla (+11)
5.  Daha yeni veya daha yakın zamanda yenilenmiş (2023 vs 2020) (+3y)

## Karşılaştırılan tüm veriler

Her kategori, tüm oteller için aynı formülle 0 ile 10 arasında puanlanır.

 

|  | Green Meadows Resort | Kamar Residences |
| --- | --- | --- |
| Kategoriye göre puan |
| Misafir puanı | 8,0 | 8,6  (+0,6) |
| Konum | 7,0  (+1,0) | 6,0 |
| Olanaklar | 5,0 | 5,0 |
| Spa ve sağlıklı yaşam | 1,5  (+1,5) | 0,0 |
| Plaja erişim | 9,3  (+1,7) | 7,6 |
| Puanlar ve yorumlar |
| StayVersus puanı | 7,9 | 8,2  (+0,3) |
| Misafir puanı | 8,0 | 8,6  (+0,6) |
| Yorum sayısı | 285  (+191) | 94 |
| Chennai sıralaması | ilk %21 | ilk %11  (+10%) |
| Konum |
| Konum puanı | 7,0  (+1,0) | 6,0 |
| Ward 185 merkezine uzaklık | 760 m | 380 m  (−380 m) |
| Plaja | 310 m  (−480 m) | 790 m |
| Havalimanına | 10 km | 10,0 km |
| 500 m içinde restoranlar | 11 | 22  (+11) |
| En yakın markete | 800 m  (−120 m) | 920 m |
| 500 m içindeki mağazalar | 1 | 2 |
| 1 km içinde gezilecek yerler | 1 | 1 |
| Odalar ve bina |
| Yıldız | ★★★ | – |
| Oda sayısı | 23 | 14 |
| Kat sayısı | 1 | 2 |
| En yeni bina veya yenileme | 2020 | 2023  (+3y) |
| Listelenen olanaklar | 16 | 19  (+3) |
| Kurallar |
| Giriş saati | 14:00 | 14:00 |
| Çıkış saati | 12:00 | 12:10  (+0h) |
| Olanaklar |
| Wi-Fi | ✓ | ✓ |
| Ücretsiz otopark | ✓ | ✓ |
| Çamaşırhane | ✓ | ✓ |
| Bagaj emanet | ✓ | ✓ |
| Bar | ✓ | ✓ |
| 24 saat oda servisi | ✓ | ✓ |
| Yüzme havuzu | ✓ | – |
| Teras | ✓ | – |
| Klima | ✓ | ✓ |
| Balkon | ✓ | – |
| Oda içi kasa | ✓ | ✓ |
| Kahve veya çay makinesi | ✓ | ✓ |
| Karartma perdesi | ✓ | ✓ |
| Servis | – | ✓ |
| Araç kiralama | – | ✓ |
| Concierge | – | ✓ |
| Ücretsiz kahvaltı | – | ✓ |
| Mutfak | – | ✓ |
| Minibar | – | ✓ |
| Size hangi otel uygun |
| Çiftler | ✓ | – |
| Plaj tatili | ✓ | – |
| Spa ve dinlenme | ✓ | – |

## İki otelin çevresinde canlı fiyatlar

Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.

[Green Meadows Resort fiyatları aylara göre](https://stayversus.com/tr/hotel/green-meadows-resort-chennai/prices/)

## Konum

Aralarında 610 m mesafe var

Green Meadows Resort: şehir merkezi: 7,1 km, Chennai International Airport (MAA): 10 km, plaj: 310 m, 500 m içinde 11 yeme-içme yeri, 1 km içinde 1 gezilecek yer.

Kamar Residences: şehir merkezi: 7,1 km, Chennai International Airport (MAA): 10,0 km, plaj: 790 m, 500 m içinde 22 yeme-içme yeri, 1 km içinde 1 gezilecek yer.

## Chennai hava durumu

[Chennai hava durumu: 15 günlük tahmin](https://atlasofseasons.com/tr/hindistan/tamil-nadu/chennai/hava-durumu)

## Green Meadows Resort ve Kamar Residences: sık sorulan sorular

### Green Meadows Resort ve Kamar Residences arasında hangisi daha iyi?

Green Meadows Resort, 5 kategorinin 3 tanesinde önde; bunlar arasında konum, spa ve sağlıklı yaşam, plaja erişim var. Kamar Residences ise misafir puanı konusunda daha güçlü.

### Green Meadows Resort ve Kamar Residences arasında hangisi daha ucuz?

Fiyatlar tarihe göre değişir. İkisinin gecelik fiyatını yan yana görmek için yukarıdan tarihlerinizi seçin.

### Hangi otel merkeze daha yakın?

Merkeze daha yakın olan: Kamar Residences. Merkeze uzaklığı 380 m; Green Meadows Resort için bu mesafe 760 m.

### Hangi otel plaja daha yakın?

En yakın plaja Green Meadows Resort için 310 m, Kamar Residences için 790 m mesafe var.

### Green Meadows Resort ve Kamar Residences birbirinden ne kadar uzakta?

İki otel arasındaki kuş uçuşu mesafe 610 m.

## Şimdi karşılaştır

Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. [Nasıl puanlıyoruz](https://stayversus.com/tr/about/)

---
Source: https://stayversus.com/tr/compare/green-meadows-resort-chennai-vs-kamar-residences-chennai/. Facts are compiled by StayVersus from partner data (Agoda), Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports, public Google Maps listings and hotels' own websites. Scores use one formula for every hotel. Methodology: https://stayversus.com/tr/about/
