Aplus Deluxe Hotel vs Lipe Village
Dwa obiekty (hotel) – Ko Lipe, w odległości 70 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.
Hotel★★½Ban Ko Li Pe
Aplus Deluxe Hotel
- Ocena gości
- 8,6 Bardzo dobry
- Ocena lokalizacji
- 7,9
- Wynik według kategorii
- 1 z 3
PensjonatBan Ko Li Pe
Lipe Village
- Ocena gości
- 7,5 Dobry
- Ocena lokalizacji
- 8,1
- Wynik według kategorii
- 1 z 3
Krótka odpowiedź
Zbyt wyrównane
Każdy hotel prowadzi w 1 kategoriach. Decydują Twoje priorytety. Odległość między nimi: 70 m.
Wybierz Aplus Deluxe Hotel, jeśli zależy Ci na:
- obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (8,6 / 7,5)
Dlaczego Aplus Deluxe Hotel jest lepszy niż Lipe Village?
- 1Wyższa ocena gości (8,6 vs 7,5)+1,1
Dlaczego Lipe Village jest lepszy niż Aplus Deluxe Hotel?
Brak wyraźnych przewag w naszych danych.
Wszystkie porównane dane
Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.
| Aplus Deluxe Hotel vs Lipe Village: który hotel jest lepszy? | Aplus Deluxe Hotel | Lipe Village |
|---|---|---|
| Wynik według kategorii | ||
| Ocena gości | 8,6 +1,1 | 7,5 |
| Lokalizacja | 7,9 | 8,1 |
| Dostęp do plaży | 9,2 | 9,5 +0,3 |
| Oceny i opinie | ||
| Wynik StayVersus | 8,6 +1,0 | 7,5 |
| Ocena gości | 8,6 +1,1 | 7,5 |
| Liczba opinii | 928 +285 | 643 |
| Ocena w Google | – | 3,4/5 |
| Opinie w Google | – | 87 |
| Pozycja – Ko Lipe | top 39% +55% | top 94% |
| Lokalizacja | ||
| Ocena lokalizacji | 7,9 | 8,1 |
| Odległość od centrum dzielnicy: Ban Ko Li Pe | 320 m | 380 m |
| Do plaży | 320 m | 250 m −70 m |
| Do lotniska | 50 km | 50 km |
| Restauracje w promieniu 500 m | 77 | 78 |
| Sklepy w promieniu 500 m | 0 | 0 |
| Atrakcje w promieniu 1 km | 1 | 1 |
| Pokoje i budynek | ||
| Kategoria | ★★½ | – |
| Pokoje | 18 | 19 |
| Piętra | 3 | 2 |
| Najnowszy budynek lub remont | 2016 +2y | 2014 |
| Udogodnienia na liście | 10 | 10 |
| Zasady | ||
| Zameldowanie od | – | 14:00 |
| Wymeldowanie do | – | 11:00 |
| Udogodnienia | ||
| Bezpłatne Wi-Fi | ✓ | – |
| Concierge | ✓ | ✓ |
| Przechowalnia bagażu | ✓ | ✓ |
| Taras | ✓ | ✓ |
| Dla niepalących | ✓ | – |
| Klimatyzacja | ✓ | ✓ |
| Balkon | ✓ | ✓ |
| Sejf w pokoju | ✓ | – |
| Zasłony zaciemniające | ✓ | – |
| Pralnia | – | ✓ |
| Śniadanie | – | ✓ |
| Bar | – | ✓ |
| Minibar | – | ✓ |
| Który hotel jest dla Ciebie | ||
| Pary | ✓ | – |
| Podróże służbowe | ✓ | – |
Cena na Twoje daty
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Aktualne ceny w okolicy obu hoteli
Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.
Lokalizacja
Odległość między nimi: 70 m
Aplus Deluxe Hotel: centrum: 130 m, Langkawi International Airport (LGK): 50 km, plaża: 320 m, 77 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 1 atrakcja w promieniu 1 km.
Lipe Village: centrum: 70 m, Langkawi International Airport (LGK): 50 km, plaża: 250 m, 78 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 1 atrakcja w promieniu 1 km.
Aplus Deluxe Hotel czy Lipe Village: częste pytania
Który jest lepszy: Aplus Deluxe Hotel czy Lipe Village?
Są na równi. Aplus Deluxe Hotel jest mocniejszy w: ocena gości; Lipe Village jest mocniejszy w: dostęp do plaży.
Który jest tańszy: Aplus Deluxe Hotel czy Lipe Village?
Ceny zależą od daty. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć obie ceny za noc obok siebie.
Który hotel jest bliżej plaży?
Lipe Village jest 250 m od najbliższej plaży; Aplus Deluxe Hotel – 320 m.
Jak daleko od siebie są Aplus Deluxe Hotel i Lipe Village?
Oba hotele dzieli 70 m w linii prostej.
Więcej pojedynków
Porównaj teraz
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy