Bambu Indah Resort vs Villa Semana Resort & Spa
Dwa obiekty (resort) – Bali, w odległości 210 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.
Resort★★★★★Sayan
Bambu Indah Resort
- Ocena gości
- 9,2 Znakomity
- Ocena lokalizacji
- 3,3
- Wynik według kategorii
- 0 z 4
Resort★★★★Sayan
Villa Semana Resort & Spa
- Ocena gości
- 9,0 Znakomity
- Ocena lokalizacji
- 3,4
- Wynik według kategorii
- 2 z 4
Krótka odpowiedź
Nasz wybór: Villa Semana Resort & Spa
Prowadzi w 2 z 4 kategorii. Odległość między nimi: 210 m.
Wybierz Bambu Indah Resort, jeśli zależy Ci na:
- obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (9,2 / 9,0)
- dużym hotelu z większą liczbą udogodnień (Pokoje: 27 / 10)
- nowszym lub niedawno odnowionym budynku (2013 / 2005)
Wybierz Villa Semana Resort & Spa, jeśli zależy Ci na:
- śniadaniu w cenie
- mniejszym, spokojniejszym hotelu (Pokoje: 10 / 27)
Dlaczego Bambu Indah Resort jest lepszy niż Villa Semana Resort & Spa?
- 1Więcej gwiazdek (5★ vs 4★)+1★
- 2Więcej opinii gości (350 vs 91), więc ocena jest wiarygodniejsza×3,8
- 3Nowszy lub niedawno odnowiony (2013 vs 2005)+8y
Dlaczego Villa Semana Resort & Spa jest lepszy niż Bambu Indah Resort?
- 1Śniadanie w cenie
- 2Oferuje transfer z lotniska
- 3O 6 więcej udogodnień (26 vs 20)+6
- 4Ma siłownię
- 5Room service całodobowo
Wszystkie porównane dane
Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.
| Bambu Indah Resort vs Villa Semana Resort & Spa: który hotel jest lepszy? | Bambu Indah Resort | Villa Semana Resort & Spa |
|---|---|---|
| Wynik według kategorii | ||
| Ocena gości | 9,2 | 9,0 |
| Lokalizacja | 3,3 | 3,4 |
| Udogodnienia | 5,8 | 10,0 +4,2 |
| Spa i wellness | 5,5 | 7,0 +1,5 |
| Oceny i opinie | ||
| Wynik StayVersus | 9,2 +0,3 | 8,9 |
| Ocena gości | 9,2 +0,2 | 9,0 |
| Liczba opinii | 350 +259 | 91 |
| Pozycja – Bali | top 7% +18% | top 25% |
| Lokalizacja | ||
| Ocena lokalizacji | 3,3 | 3,4 |
| Odległość od centrum dzielnicy: Sayan | 500 m | 350 m −150 m |
| Do lotniska | 28 km | 27 km |
| Restauracje w promieniu 500 m | 8 | 9 |
| Do najbliższego sklepu spożywczego | 620 m | 440 m −180 m |
| Sklepy w promieniu 500 m | 0 | 1 |
| Atrakcje w promieniu 1 km | 1 | 1 |
| Pokoje i budynek | ||
| Kategoria | ★★★★★ +1★ | ★★★★ |
| Pokoje | 27 | 10 |
| Najnowszy budynek lub remont | 2013 +8y | 2005 |
| Udogodnienia na liście | 20 | 26 +6 |
| Zasady | ||
| Zameldowanie od | 14:00 | 14:00 |
| Wymeldowanie do | 12:00 | 12:00 |
| Udogodnienia | ||
| Bezpłatny parking | ✓ | ✓ |
| Wynajem samochodów | ✓ | ✓ |
| Concierge | ✓ | ✓ |
| Pralnia | ✓ | ✓ |
| Przechowalnia bagażu | ✓ | ✓ |
| Bar | ✓ | ✓ |
| Basen | ✓ | ✓ |
| Spa | ✓ | ✓ |
| Masaż | ✓ | ✓ |
| Taras | ✓ | ✓ |
| Dla niepalących | ✓ | – |
| Klimatyzacja | ✓ | ✓ |
| Balkon | ✓ | ✓ |
| Minibar | ✓ | ✓ |
| Sejf w pokoju | ✓ | ✓ |
| Czajnik lub ekspres do kawy | ✓ | ✓ |
| Bezpłatne Wi-Fi | – | ✓ |
| Transfer z lotniska | – | ✓ |
| Bus wahadłowy | – | ✓ |
| Bezpłatne śniadanie | – | ✓ |
| Całodobowy room service | – | ✓ |
| Siłownia | – | ✓ |
| Zasłony zaciemniające | – | ✓ |
| Który hotel jest dla Ciebie | ||
| Podróże służbowe | – | ✓ |
| Spa i relaks | – | ✓ |
Cena na Twoje daty
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Aktualne ceny w okolicy obu hoteli
Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.
Cena za noc w poszczególnych miesiącach
Bambu Indah ResortVilla Semana Resort & Spa
- Villa Semana Resort & Spa jest tańszy w 12 z 12 miesięcy
- Bambu Indah Resort: średnio 285 € za noc · Villa Semana Resort & Spa: średnio 127 € za noc
Kliknij miesiąc, aby sprawdzić aktualną cenę w jego najtańszym terminie.
Bali: ceny hoteli według miesięcy
Wszystkie miesiące
| Miesiąc | Bambu Indah Resort | Villa Semana Resort & Spa |
|---|---|---|
| Listopad | 233 € | 106 € |
| Grudzień | 213 € | 103 € |
| Styczeń | 255 € | 122 € |
| Luty | 296 € | 122 € |
| Marzec | 261 € | 122 € |
| Kwiecień | 307 € | 132 € |
| Maj | 255 € | 134 € |
| Czerwiec | 255 € | 134 € |
| Lipiec | 348 € | 145 € |
| Sierpień | 382 € | 132 € |
| Wrzesień | 309 € | 134 € |
| Październik | 309 € | 134 € |
Średnie z rzeczywistych cen za jedną noc dla 2 dorosłych w serwisie Agoda, we wtorki i soboty każdego miesiąca; aktualizacja: 21 października 2026. W euro; ostateczna cena jest widoczna przed rezerwacją.
Bambu Indah Resort: ceny w poszczególnych miesiącachVilla Semana Resort & Spa: ceny w poszczególnych miesiącach
Lokalizacja
Odległość między nimi: 210 m
Bambu Indah Resort: centrum: 18 km, Denpasar I Gusti Ngurah Rai International Airport (DPS): 28 km, 8 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 1 atrakcja w promieniu 1 km.
Villa Semana Resort & Spa: centrum: 18 km, Denpasar I Gusti Ngurah Rai International Airport (DPS): 27 km, 9 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 1 atrakcja w promieniu 1 km.
Pogoda: Bali
Bambu Indah Resort czy Villa Semana Resort & Spa: częste pytania
Który jest lepszy: Bambu Indah Resort czy Villa Semana Resort & Spa?
Villa Semana Resort & Spa prowadzi w 2 z 4 kategorii, w tym: udogodnienia, spa i wellness.
Który jest tańszy: Bambu Indah Resort czy Villa Semana Resort & Spa?
W skali roku Villa Semana Resort & Spa kosztuje średnio ok. 127 € za noc, a Bambu Indah Resort 285 €; Villa Semana Resort & Spa jest tańszy w 12 z 12 sprawdzonych miesięcy. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć dzisiejsze ceny.
Który hotel jest bliżej centrum?
Bliżej jest Villa Semana Resort & Spa: 350 m od centrum, wobec 500 m w przypadku: Bambu Indah Resort.
Jak daleko od siebie są Bambu Indah Resort i Villa Semana Resort & Spa?
Oba hotele dzieli 210 m w linii prostej.
Więcej pojedynków
Porównaj teraz
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy