BATU Apart Hotel vs NH Collection Munchen Bavaria
Dwa obiekty (hotel) – Monachium, w odległości 50 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.
ApartamentMaxvorstadt
BATU Apart Hotel
- Ocena gości
- 8,4 Bardzo dobry
- Ocena lokalizacji
- 9,7
- Wynik według kategorii
- 0 z 3
Hotel★★★★Maxvorstadt
NH Collection Munchen Bavaria
- Ocena gości
- 9,1 Znakomity
- Ocena lokalizacji
- 9,8
- Wynik według kategorii
- 1 z 3
Krótka odpowiedź
Zbyt wyrównane
Na podstawie dostępnych danych żaden hotel nie ma wyraźnej przewagi. Decydują Twoje priorytety. Odległość między nimi: 50 m.
Wybierz BATU Apart Hotel, jeśli zależy Ci na:
- mniejszym, spokojniejszym hotelu (Pokoje: 26 / 220)
Wybierz NH Collection Munchen Bavaria, jeśli zależy Ci na:
- obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (9,1 / 8,4)
- dużym hotelu z większą liczbą udogodnień (Pokoje: 220 / 26)
Dlaczego BATU Apart Hotel jest lepszy niż NH Collection Munchen Bavaria?
- 1Mniejszy, bardziej kameralny hotel (26 vs 220 pokoi)−194
Dlaczego NH Collection Munchen Bavaria jest lepszy niż BATU Apart Hotel?
- 1Wyższa ocena gości (9,1 vs 8,4)+0,7
- 2Więcej opinii gości (756 vs 98), więc ocena jest wiarygodniejsza×7,7
- 3Późniejsze wymeldowanie (12:00 vs 11:00)+1h
- 4Większy hotel z większą liczbą udogodnień (220 vs 26 pokoi)×8,5
Wszystkie porównane dane
Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.
| BATU Apart Hotel vs NH Collection Munchen Bavaria: który hotel jest lepszy? | BATU Apart Hotel | NH Collection Munchen Bavaria |
|---|---|---|
| Wynik według kategorii | ||
| Ocena gości | 8,4 | 9,1 +0,7 |
| Lokalizacja | 9,7 | 9,8 |
| Udogodnienia | – | 5,0 |
| Spa i wellness | – | 1,5 |
| Transport publiczny | 10,0 | 10,0 |
| Oceny i opinie | ||
| Wynik StayVersus | 8,4 | 9,1 +0,7 |
| Ocena gości | 8,4 | 9,1 +0,7 |
| Liczba opinii | 98 | 756 +658 |
| Ocena w Google | 3,8/5 | 4,4/5 +0,6 |
| Opinie w Google | 94 | 2890 +2796 |
| Pozycja – Monachium | dolne 44% | top 1% +55% |
| Lokalizacja | ||
| Ocena lokalizacji | 9,7 | 9,8 |
| Odległość od centrum dzielnicy: Maxvorstadt | 1,1 km | 1,1 km |
| Do komunikacji miejskiej | 100 m | 50 m |
| Do lotniska | 29 km | 29 km |
| Restauracje w promieniu 500 m | 150 | 150 |
| Do najbliższego sklepu spożywczego | 100 m | 130 m |
| Sklepy w promieniu 500 m | 27 | 25 |
| Atrakcje w promieniu 1 km | 37 +2 | 35 |
| Pokoje i budynek | ||
| Kategoria | – | ★★★★ |
| Pokoje | 26 | 220 |
| Piętra | – | 16 |
| Najnowszy budynek lub remont | – | 2019 |
| Udogodnienia na liście | 9 | 16 +7 |
| Zasady | ||
| Zameldowanie od | 15:00 | 15:00 |
| Wymeldowanie do | 11:00 | 12:00 +1h |
| Udogodnienia | ||
| Bezpłatne Wi-Fi | ✓ | ✓ |
| Parking | ✓ | – |
| Pralnia | ✓ | ✓ |
| Dla niepalących | ✓ | ✓ |
| Klimatyzacja | ✓ | ✓ |
| Sejf w pokoju | ✓ | – |
| Czajnik lub ekspres do kawy | ✓ | ✓ |
| Zasłony zaciemniające | ✓ | ✓ |
| Przechowalnia bagażu | – | ✓ |
| Śniadanie | – | ✓ |
| Bar | – | ✓ |
| Całodobowy room service | – | ✓ |
| Siłownia | – | ✓ |
| Taras | – | ✓ |
| Balkon | – | ✓ |
| Minibar | – | ✓ |
| Który hotel jest dla Ciebie | ||
| Pary | – | ✓ |
| Spa i relaks | – | ✓ |
Cena na Twoje daty
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Aktualne ceny w okolicy obu hoteli
Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.
Cena za noc w poszczególnych miesiącach
BATU Apart HotelNH Collection Munchen Bavaria
- BATU Apart Hotel jest tańszy w 12 z 12 miesięcy
- BATU Apart Hotel: średnio 130 € za noc · NH Collection Munchen Bavaria: średnio 228 € za noc
Kliknij miesiąc, aby sprawdzić aktualną cenę w jego najtańszym terminie.
Monachium: ceny hoteli według miesięcy
Wszystkie miesiące
| Miesiąc | BATU Apart Hotel | NH Collection Munchen Bavaria |
|---|---|---|
| Listopad | 271 € | 513 € |
| Grudzień | 114 € | 165 € |
| Styczeń | 105 € | 127 € |
| Luty | 101 € | 206 € |
| Marzec | 101 € | 149 € |
| Kwiecień | 116 € | 196 € |
| Maj | 124 € | 196 € |
| Czerwiec | 128 € | 223 € |
| Lipiec | 128 € | 175 € |
| Sierpień | 128 € | 162 € |
| Wrzesień | 133 € | 433 € |
| Październik | 115 € | 196 € |
Średnie z rzeczywistych cen za jedną noc dla 2 dorosłych w serwisie Agoda, we wtorki i soboty każdego miesiąca; aktualizacja: 21 października 2026. W euro; ostateczna cena jest widoczna przed rezerwacją.
BATU Apart Hotel: ceny w poszczególnych miesiącachNH Collection Munchen Bavaria: ceny w poszczególnych miesiącach
Lokalizacja
Odległość między nimi: 50 m
BATU Apart Hotel: centrum: 420 m, najbliższa stacja S-Bahn Hauptbahnhof: 100 m, Munich Airport (MUC): 29 km, 150+ lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 37 atrakcji w promieniu 1 km.
NH Collection Munchen Bavaria: centrum: 410 m, najbliższa stacja S-Bahn Hauptbahnhof: 50 m, Munich Airport (MUC): 29 km, 150+ lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 35 atrakcji w promieniu 1 km.
Najwyżej oceniane spośród hoteli w pobliżu: Dworzec Główny w Monachium (67)
Pogoda: Monachium
BATU Apart Hotel czy NH Collection Munchen Bavaria: częste pytania
Który jest lepszy: BATU Apart Hotel czy NH Collection Munchen Bavaria?
NH Collection Munchen Bavaria prowadzi w 1 z 3 kategorii, w tym: ocena gości.
Który jest tańszy: BATU Apart Hotel czy NH Collection Munchen Bavaria?
W skali roku BATU Apart Hotel kosztuje średnio ok. 130 € za noc, a NH Collection Munchen Bavaria 228 €; BATU Apart Hotel jest tańszy w 12 z 12 sprawdzonych miesięcy. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć dzisiejsze ceny.
Jak daleko od siebie są BATU Apart Hotel i NH Collection Munchen Bavaria?
Oba hotele dzieli 50 m w linii prostej.
Więcej pojedynków
Porównaj teraz
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy