Język: PL
Porównaj hotele

Bear Hotel Nilai vs Hotel Time Boutique

Dwa obiekty (hotel) – Nilai, w odległości 550 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.

Hotel★★Kampung Seri Nilai

Bear Hotel Nilai

Ocena gości
8,8 Znakomity
Ocena lokalizacji
5,5
Wynik według kategorii
6 z 16
Sprawdź ceny

Hotel★★★Kampung Sungai Sekah

Hotel Time Boutique

Ocena gości
7,9 Dobry
Ocena lokalizacji
5,5
Wynik według kategorii
4 z 16
Sprawdź ceny

Krótka odpowiedź

Wybierz: Bear Hotel Nilai

Wygrywa w 6 z 16 porównanych danych. Odległość między nimi: 550 m.

Wybierz Bear Hotel Nilai, jeśli zależy Ci na:

  • obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (8,8 / 7,9)

Wybierz Hotel Time Boutique, jeśli zależy Ci na:

  • dojściu pieszo do atrakcji (1,2 km / 1,7 km)

Dlaczego Bear Hotel Nilai jest lepszy niż Hotel Time Boutique?

  1. 1Wyższa ocena gości (8,8 vs 7,9)+0,9
  2. 2O 21 więcej restauracji i kawiarni w promieniu 500 m+21

Dlaczego Hotel Time Boutique jest lepszy niż Bear Hotel Nilai?

  1. 1Bliżej centrum miasta o 520 m−520 m
  2. 2Więcej gwiazdek (3★ vs 2★)+1★
  3. 3Więcej opinii gości (3939 vs 556), więc ocena jest wiarygodniejsza×7,1

Wszystkie porównane dane

Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.

Bear Hotel Nilai vs Hotel Time Boutique: który hotel jest lepszy?
Bear Hotel Nilai vs Hotel Time Boutique: który hotel jest lepszy?Bear Hotel NilaiHotel Time Boutique
Wynik według kategorii
Ocena gości 8,8 +0,9 7,9
Lokalizacja 5,5 5,5
Udogodnienia – 4,2
Rodziny – 0,0
Spa i wellness – 1,0
Transport publiczny 1,3 –
Oceny i opinie
Wynik StayVersus 8,8 +0,9 7,9
Ocena gości 8,8 +0,9 7,9
Liczba opinii 556 3939 +3383
Pozycja – Nilai top 17% +67% top 84%
Lokalizacja
Ocena lokalizacji 5,5 5,5
Odległość od centrum 1,7 km 1,2 km −520 m
Do komunikacji miejskiej 1,8 km –
Do lotniska 12 km 12 km
Restauracje w promieniu 500 m 77 +21 56
Atrakcje w promieniu 1 km 2 2
Pokoje i budynek
Kategoria ★★ ★★★ +1★
Pokoje 32 42
Piętra 3 5
Najnowszy budynek lub remont 2024 +2y 2022
Udogodnienia na liście 3 14 +11
Zasady
Zameldowanie od 14:30 −1h 15:00
Wymeldowanie do 12:00 12:00
Udogodnienia
Parking ✓ –
Klimatyzacja ✓ ✓
Bezpłatne Wi-Fi – ✓
Concierge – ✓
Pralnia – ✓
Bar – ✓
Obsługa pokoju – ✓
Jacuzzi – ✓
Taras – ✓
Kuchnia – ✓
Balkon – ✓
Minibar – ✓
Czajnik lub ekspres do kawy – ✓
Zasłony zaciemniające – ✓
Który hotel jest dla Ciebie
Zwiedzanie pieszo ✓ –
Podróże służbowe – ✓
Spa i relaks – ✓

Cena na Twoje daty

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Lokalizacja

Odległość między nimi: 550 m

Bear Hotel Nilai: centrum: 1,7 km, najbliższa stacja KTM Nilai: 1,8 km, Kuala Lumpur International Airport (KUL): 12 km, 77 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 2 atrakcje w promieniu 1 km.

Hotel Time Boutique: centrum: 1,2 km, Kuala Lumpur International Airport (KUL): 12 km, 56 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 2 atrakcje w promieniu 1 km.

Pogoda: Nilai

Bear Hotel Nilai czy Hotel Time Boutique: częste pytania

Który jest lepszy: Bear Hotel Nilai czy Hotel Time Boutique?

Bear Hotel Nilai prowadzi w 6 z 16 kategorii, w tym: wynik StayVersus, ocena gości, pozycja – Nilai. Hotel Time Boutique jest mocniejszy w: liczba opinii, odległość od centrum, kategoria.

Który jest tańszy: Bear Hotel Nilai czy Hotel Time Boutique?

Ceny zależą od daty. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć obie ceny za noc obok siebie.

Który hotel jest bliżej centrum?

Bliżej jest Hotel Time Boutique: 1,2 km od centrum, wobec 1,7 km w przypadku: Bear Hotel Nilai.

Jak daleko od siebie są Bear Hotel Nilai i Hotel Time Boutique?

Oba hotele dzieli 550 m w linii prostej.

Więcej pojedynków

Porównaj teraz

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy