Cardiff Sandringham Hotel vs ML Lodge
Dwa obiekty (hotel) – Cardiff, w odległości 50 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.
PensjonatCardiff City Centre
Cardiff Sandringham Hotel
- Ocena gości
- 8,6 Bardzo dobry
- Ocena lokalizacji
- 9,1
- Wynik według kategorii
- 1 z 3
Hotel★★Cardiff City Centre
ML Lodge
- Ocena gości
- 8,0 Bardzo dobry
- Ocena lokalizacji
- 9,1
- Wynik według kategorii
- 0 z 3
Krótka odpowiedź
Zbyt wyrównane
Na podstawie dostępnych danych żaden hotel nie ma wyraźnej przewagi. Decydują Twoje priorytety. Odległość między nimi: 50 m.
Wybierz Cardiff Sandringham Hotel, jeśli zależy Ci na:
- obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (8,6 / 8,0)
- dużym hotelu z większą liczbą udogodnień (Pokoje: 28 / 10)
Wybierz ML Lodge, jeśli zależy Ci na:
- mniejszym, spokojniejszym hotelu (Pokoje: 10 / 28)
Dlaczego Cardiff Sandringham Hotel jest lepszy niż ML Lodge?
- 1Wyższa ocena gości (8,6 vs 8,0)+0,6
- 2Więcej opinii gości (515 vs 148), więc ocena jest wiarygodniejsza×3,5
- 3Wcześniejsze zameldowanie (14:00 vs 15:00)−1h
Dlaczego ML Lodge jest lepszy niż Cardiff Sandringham Hotel?
Brak wyraźnych przewag w naszych danych.
Wszystkie porównane dane
Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.
| Cardiff Sandringham Hotel vs ML Lodge: który hotel jest lepszy? | Cardiff Sandringham Hotel | ML Lodge |
|---|---|---|
| Wynik według kategorii | ||
| Ocena gości | 8,6 +0,6 | 8,0 |
| Lokalizacja | 9,1 | 9,1 |
| Transport publiczny | 9,3 | 9,1 |
| Oceny i opinie | ||
| Wynik StayVersus | 8,6 +0,5 | 8,1 |
| Ocena gości | 8,6 +0,6 | 8,0 |
| Liczba opinii | 515 +367 | 148 |
| Ocena w Google | – | 3,1/5 |
| Opinie w Google | – | 215 |
| Pozycja – Cardiff | top 48% +41% | top 89% |
| Lokalizacja | ||
| Ocena lokalizacji | 9,1 | 9,1 |
| Odległość od centrum dzielnicy: Cardiff City Centre | 130 m | 160 m |
| Do komunikacji miejskiej | 290 m | 320 m |
| Do lotniska | 15 km | 15 km |
| Restauracje w promieniu 500 m | 150 | 150 |
| Do najbliższego sklepu spożywczego | 270 m | 250 m |
| Sklepy w promieniu 500 m | 11 | 11 |
| Atrakcje w promieniu 1 km | 17 | 17 |
| Pokoje i budynek | ||
| Kategoria | – | ★★ |
| Pokoje | 28 | 10 |
| Piętra | 5 | 6 |
| Najnowszy budynek lub remont | 2001 | 2001 |
| Udogodnienia na liście | 8 | 9 |
| Zasady | ||
| Zameldowanie od | 14:00 −1h | 15:00 |
| Wymeldowanie do | 11:00 | 11:00 |
| Udogodnienia | ||
| Parking | ✓ | – |
| Przechowalnia bagażu | ✓ | ✓ |
| Śniadanie | ✓ | ✓ |
| Restauracja | ✓ | ✓ |
| Bar | ✓ | – |
| Dla niepalących | ✓ | ✓ |
| Czajnik lub ekspres do kawy | ✓ | ✓ |
| Bezpłatne Wi-Fi | – | ✓ |
| Pralnia | – | ✓ |
| Sejf w pokoju | – | ✓ |
| Który hotel jest dla Ciebie | ||
| Podróże służbowe | – | ✓ |
Cena na Twoje daty
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Aktualne ceny w okolicy obu hoteli
Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.
Lokalizacja
Odległość między nimi: 50 m
Cardiff Sandringham Hotel: centrum: 340 m, najbliższa stacja Railway Inn: 290 m, Cardiff International Airport (CWL): 15 km, 150+ lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 17 atrakcji w promieniu 1 km.
ML Lodge: centrum: 340 m, najbliższa stacja Railway Inn: 320 m, Cardiff International Airport (CWL): 15 km, 150+ lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 17 atrakcji w promieniu 1 km.
Pogoda: Cardiff
Cardiff Sandringham Hotel czy ML Lodge: częste pytania
Który jest lepszy: Cardiff Sandringham Hotel czy ML Lodge?
Cardiff Sandringham Hotel prowadzi w 1 z 3 kategorii, w tym: ocena gości.
Który jest tańszy: Cardiff Sandringham Hotel czy ML Lodge?
Ceny zależą od daty. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć obie ceny za noc obok siebie.
Jak daleko od siebie są Cardiff Sandringham Hotel i ML Lodge?
Oba hotele dzieli 50 m w linii prostej.
Więcej pojedynków
Porównaj teraz
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy