Casa Montana vs Clouds Valley Leisure Hotel
Dwa obiekty (hotel) – Munnar, w odległości 110 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.
Hotel★★★★Moolakadai
Casa Montana
- Ocena gości
- 8,2 Bardzo dobry
- Ocena lokalizacji
- 2,6
- Wynik według kategorii
- 2 z 4
Hotel★★★Moolakadai
Clouds Valley Leisure Hotel
- Ocena gości
- 7,4 Dobry
- Ocena lokalizacji
- 2,8
- Wynik według kategorii
- 1 z 4
Krótka odpowiedź
Nasz wybór: Casa Montana
Prowadzi w 2 z 4 kategorii. Odległość między nimi: 110 m.
Wybierz Casa Montana, jeśli zależy Ci na:
- obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (8,2 / 7,4)
- śniadaniu w cenie
- mniejszym, spokojniejszym hotelu (Pokoje: 27 / 52)
Wybierz Clouds Valley Leisure Hotel, jeśli zależy Ci na:
- spa i wellness
- dużym hotelu z większą liczbą udogodnień (Pokoje: 52 / 27)
Dlaczego Casa Montana jest lepszy niż Clouds Valley Leisure Hotel?
- 1Wyższa ocena gości (8,2 vs 7,4)+0,8
- 2Śniadanie w cenie
- 3Więcej gwiazdek (4★ vs 3★)+1★
- 4Więcej opinii gości (520 vs 100), więc ocena jest wiarygodniejsza×5,2
- 5O 4 więcej udogodnień (19 vs 15)+4
Dlaczego Clouds Valley Leisure Hotel jest lepszy niż Casa Montana?
- 1Ma spa
Wszystkie porównane dane
Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.
| Casa Montana vs Clouds Valley Leisure Hotel: który hotel jest lepszy? | Casa Montana | Clouds Valley Leisure Hotel |
|---|---|---|
| Wynik według kategorii | ||
| Ocena gości | 8,2 +0,8 | 7,4 |
| Lokalizacja | 2,6 | 2,8 |
| Udogodnienia | 7,5 +2,5 | 5,0 |
| Spa i wellness | 0,0 | 4,0 +4,0 |
| Oceny i opinie | ||
| Wynik StayVersus | 8,2 +0,7 | 7,5 |
| Ocena gości | 8,2 +0,8 | 7,4 |
| Liczba opinii | 520 +420 | 100 |
| Pozycja – Munnar | top 38% +44% | top 82% |
| Lokalizacja | ||
| Ocena lokalizacji | 2,6 | 2,8 |
| Odległość od centrum dzielnicy: Moolakadai | 200 m | 120 m |
| Do lotniska | 73 km | 73 km |
| Restauracje w promieniu 500 m | 3 | 5 |
| Do najbliższego sklepu spożywczego | 1,5 km | 1,4 km |
| Sklepy w promieniu 500 m | 1 | 1 |
| Atrakcje w promieniu 1 km | 0 | 0 |
| Pokoje i budynek | ||
| Kategoria | ★★★★ +1★ | ★★★ |
| Pokoje | 27 | 52 |
| Piętra | 4 | – |
| Najnowszy budynek lub remont | 2018 | – |
| Udogodnienia na liście | 19 +4 | 15 |
| Zasady | ||
| Zameldowanie od | 12:00 | 12:00 |
| Wymeldowanie do | 11:01 | 12:00 +1h |
| Udogodnienia | ||
| Bezpłatne Wi-Fi | ✓ | ✓ |
| Bezpłatny parking | ✓ | ✓ |
| Transfer z lotniska | ✓ | ✓ |
| Bus wahadłowy | ✓ | – |
| Wynajem samochodów | ✓ | ✓ |
| Concierge | ✓ | – |
| Pralnia | ✓ | ✓ |
| Przechowalnia bagażu | ✓ | ✓ |
| Bezpłatne śniadanie | ✓ | – |
| Bar | ✓ | – |
| Całodobowy room service | ✓ | ✓ |
| Taras | ✓ | – |
| Balkon | ✓ | – |
| Minibar | ✓ | – |
| Czajnik lub ekspres do kawy | ✓ | ✓ |
| Spa | – | ✓ |
| Masaż | – | ✓ |
| Sejf w pokoju | – | ✓ |
| Który hotel jest dla Ciebie | ||
| Pary | – | ✓ |
| Spa i relaks | – | ✓ |
Cena na Twoje daty
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Lokalizacja
Odległość między nimi: 110 m
Casa Montana: centrum: 5,2 km, Cochin International Airport (COK): 73 km, 3 lokale gastronomiczne w promieniu 500 m.
Clouds Valley Leisure Hotel: centrum: 5,3 km, Cochin International Airport (COK): 73 km, 5 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m.
Pogoda: Munnar
Casa Montana czy Clouds Valley Leisure Hotel: częste pytania
Który jest lepszy: Casa Montana czy Clouds Valley Leisure Hotel?
Casa Montana prowadzi w 2 z 4 kategorii, w tym: ocena gości, udogodnienia. Clouds Valley Leisure Hotel jest mocniejszy w: spa i wellness.
Który jest tańszy: Casa Montana czy Clouds Valley Leisure Hotel?
Ceny zależą od daty. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć obie ceny za noc obok siebie.
Jak daleko od siebie są Casa Montana i Clouds Valley Leisure Hotel?
Oba hotele dzieli 110 m w linii prostej.
Więcej pojedynków
Porównaj teraz
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy