Język: PL
Porównaj hotele

Crowne Plaza Perth By IHG vs Quest East Perth

Dwa obiekty (hotel) – Perth, w odległości 290 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.

Hotel★★★★½East Perth

Crowne Plaza Perth By IHG

Ocena gości
8,5 Bardzo dobry
Ocena lokalizacji
5,5
Wynik według kategorii
3 z 6
Sprawdź ceny

ApartamentEast Perth

Quest East Perth

Ocena gości
8,9 Znakomity
Ocena lokalizacji
6,9
Wynik według kategorii
3 z 6
Sprawdź ceny

Krótka odpowiedź

Zbyt wyrównane

Każdy hotel prowadzi w 3 kategoriach. Decydują Twoje priorytety. Odległość między nimi: 290 m.

Wybierz Crowne Plaza Perth By IHG, jeśli zależy Ci na:

  • nowszym lub niedawno odnowionym budynku (2025 / 2016)

Wybierz Quest East Perth, jeśli zależy Ci na:

  • obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (8,9 / 8,5)

Dlaczego Crowne Plaza Perth By IHG jest lepszy niż Quest East Perth?

  1. 1Ma basen
  2. 2Nowszy lub niedawno odnowiony (2025 vs 2016)+9y
  3. 3Późniejsze wymeldowanie (11:00 vs 10:00)+1h

Dlaczego Quest East Perth jest lepszy niż Crowne Plaza Perth By IHG?

  1. 1Wyższa ocena gości (8,9 vs 8,5)+0,4
  2. 2O 26 więcej restauracji i kawiarni w promieniu 500 m+26
  3. 3Okolica lepsza do spacerów (wskaźnik pieszy 78 vs 65)+13
  4. 4O 5 więcej atrakcji w promieniu 1 km+5
  5. 5Wcześniejsze zameldowanie (14:00 vs 15:00)−1h

Wszystkie porównane dane

Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.

Crowne Plaza Perth By IHG vs Quest East Perth: który hotel jest lepszy?
Crowne Plaza Perth By IHG vs Quest East Perth: który hotel jest lepszy?Crowne Plaza Perth By IHGQuest East Perth
Wynik według kategorii
Ocena gości 8,5 8,9 +0,4
Lokalizacja 5,5 6,9 +1,4
Udogodnienia 5,0 +0,8 4,2
Spa i wellness 3,0 +1,5 1,5
Dostęp do plaży 4,5 +0,7 3,8
Transport publiczny 4,7 6,0 +1,3
Oceny i opinie
Wynik StayVersus 8,5 8,9 +0,4
Ocena gości 8,5 8,9 +0,4
Liczba opinii 896 1334 +438
Pozycja – Perth dolne 40% top 20% +40%
Lokalizacja
Ocena lokalizacji 5,5 6,9 +1,4
Odległość od centrum dzielnicy: East Perth 990 m 850 m −140 m
Do plaży 1,7 km −190 m 1,9 km
Do komunikacji miejskiej 1,1 km 900 m −230 m
Do lotniska 9,3 km 9,3 km
Restauracje w promieniu 500 m 54 80 +26
Do najbliższego sklepu spożywczego 130 m 110 m
Sklepy w promieniu 500 m 5 6
Atrakcje w promieniu 1 km 2 7 +5
Pokoje i budynek
Kategoria ★★★★½ –
Pokoje 189 128
Piętra 12 18
Najnowszy budynek lub remont 2025 +9y 2016
Udogodnienia na liście 16 +3 13
Zasady
Zameldowanie od 15:00 14:00 −1h
Wymeldowanie do 11:00 +1h 10:00
Udogodnienia
Parking ✓ ✓
Pralnia ✓ ✓
Przechowalnia bagażu ✓ –
Śniadanie ✓ –
Bar ✓ –
Całodobowy room service ✓ ✓
Basen ✓ –
Siłownia ✓ ✓
Taras ✓ ✓
Klimatyzacja ✓ ✓
Balkon ✓ ✓
Sejf w pokoju ✓ ✓
Czajnik lub ekspres do kawy ✓ ✓
Zasłony zaciemniające ✓ ✓
Bezpłatne Wi-Fi – ✓
Który hotel jest dla Ciebie
Wakacje na plaży ✓ –
Zwiedzanie pieszo – ✓
Podróże służbowe – ✓
Spa i relaks ✓ –

Cena na Twoje daty

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy obu hoteli

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Cena za noc w poszczególnych miesiącach

Crowne Plaza Perth By IHGQuest East Perth

  • Crowne Plaza Perth By IHG jest tańszy w 7 z 11 miesięcy
  • Crowne Plaza Perth By IHG: średnio 175 € za noc · Quest East Perth: średnio 187 € za noc

Kliknij miesiąc, aby sprawdzić aktualną cenę w jego najtańszym terminie.

Perth: ceny hoteli według miesięcy

Wszystkie miesiące
Miesiąc Crowne Plaza Perth By IHGQuest East Perth
Listopad189 €270 €
Grudzień145 €170 €
Styczeń147 €164 €
Luty271 €210 €
Marzec207 €299 €
Kwiecień165 €147 €
Maj184 €159 €
Czerwiec145 €159 €
Lipiec148 €153 €
Sierpień166 €164 €
Wrzesień159 €164 €
Październik–256 €

Średnie z rzeczywistych cen za jedną noc dla 2 dorosłych w serwisie Agoda, we wtorki i soboty każdego miesiąca; aktualizacja: 21 października 2026. W euro; ostateczna cena jest widoczna przed rezerwacją.

Lokalizacja

Odległość między nimi: 290 m

Crowne Plaza Perth By IHG: centrum: 1,6 km, najbliższa stacja Kalgoorlie Train Station: 1,1 km, Perth International Airport (PER): 9,3 km, plaża: 1,7 km, 54 lokale gastronomiczne w promieniu 500 m, 2 atrakcje w promieniu 1 km.

Quest East Perth: centrum: 1,5 km, najbliższa stacja Kalgoorlie Train Station: 900 m, Perth International Airport (PER): 9,3 km, plaża: 1,9 km, 80 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 7 atrakcji w promieniu 1 km.

Pogoda: Perth

Crowne Plaza Perth By IHG czy Quest East Perth: częste pytania

Który jest lepszy: Crowne Plaza Perth By IHG czy Quest East Perth?

Są na równi. Crowne Plaza Perth By IHG jest mocniejszy w: udogodnienia, spa i wellness, dostęp do plaży; Quest East Perth jest mocniejszy w: ocena gości, lokalizacja, transport publiczny.

Który jest tańszy: Crowne Plaza Perth By IHG czy Quest East Perth?

W skali roku Crowne Plaza Perth By IHG kosztuje średnio ok. 175 € za noc, a Quest East Perth 187 €; Crowne Plaza Perth By IHG jest tańszy w 7 z 11 sprawdzonych miesięcy. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć dzisiejsze ceny.

Który hotel jest bliżej centrum?

Bliżej jest Quest East Perth: 850 m od centrum, wobec 990 m w przypadku: Crowne Plaza Perth By IHG.

Który hotel jest bliżej plaży?

Crowne Plaza Perth By IHG jest 1,7 km od najbliższej plaży; Quest East Perth – 1,9 km.

Jak daleko od siebie są Crowne Plaza Perth By IHG i Quest East Perth?

Oba hotele dzieli 290 m w linii prostej.

Więcej pojedynków

Porównaj teraz

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy