Język: PL
Porównaj hotele

David Motor Inn vs Mercure Rockhampton

Dwa obiekty (hotel) – Rockhampton, w odległości 2,0 km od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.

Motel★★★½Berserker

David Motor Inn

Ocena gości
8,5 Bardzo dobry
Ocena lokalizacji
3,6
Wynik według kategorii
1 z 5
Sprawdź ceny

Hotel★★★★Rockhampton City

Mercure Rockhampton

Ocena gości
8,1 Bardzo dobry
Ocena lokalizacji
5,7
Wynik według kategorii
3 z 5
Sprawdź ceny

Krótka odpowiedź

Nasz wybór: Mercure Rockhampton

Prowadzi w 3 z 5 kategorii. Odległość między nimi: 2,0 km.

Wybierz David Motor Inn, jeśli zależy Ci na:

  • obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (8,5 / 8,1)
  • mniejszym, spokojniejszym hotelu (Pokoje: 32 / 74)

Wybierz Mercure Rockhampton, jeśli zależy Ci na:

  • dojściu pieszo do atrakcji (370 m / 2,3 km)
  • dużym hotelu z większą liczbą udogodnień (Pokoje: 74 / 32)
  • nowszym lub niedawno odnowionym budynku (2021 / 2005)

Dlaczego David Motor Inn jest lepszy niż Mercure Rockhampton?

  1. 1Wyższa ocena gości (8,5 vs 8,1)+0,4

Dlaczego Mercure Rockhampton jest lepszy niż David Motor Inn?

  1. 1Bliżej centrum miasta o 2,0 km−2,0 km
  2. 2Więcej gwiazdek (4★ vs 3,5★)+0.5★
  3. 3O 9 więcej restauracji i kawiarni w promieniu 500 m+9
  4. 4Okolica lepsza do spacerów (wskaźnik pieszy 59 vs 41)+18
  5. 5Nowszy lub niedawno odnowiony (2021 vs 2005)+16y
  6. 6O 4 więcej atrakcji w promieniu 1 km+4
  7. 7O 7 więcej udogodnień (20 vs 13)+7

Wszystkie porównane dane

Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.

David Motor Inn vs Mercure Rockhampton: który hotel jest lepszy?
David Motor Inn vs Mercure Rockhampton: który hotel jest lepszy?David Motor InnMercure Rockhampton
Wynik według kategorii
Ocena gości 8,5 +0,4 8,1
Lokalizacja 3,6 5,7 +2,1
Udogodnienia 5,0 9,2 +4,2
Spa i wellness 1,5 3,0 +1,5
Transport publiczny 3,4 3,5
Oceny i opinie
Wynik StayVersus 8,5 +0,4 8,1
Ocena gości 8,5 +0,4 8,1
Liczba opinii 357 +86 271
Ocena w Google 4,0/5 –
Opinie w Google 218 –
Pozycja – Rockhampton top 39% +28% dolne 33%
Lokalizacja
Ocena lokalizacji 3,6 5,7 +2,1
Odległość od centrum 2,3 km 370 m −2,0 km
Do komunikacji miejskiej 1,4 km 1,4 km
Do lotniska 5,3 km 3,6 km −1,7 km
Restauracje w promieniu 500 m 18 27 +9
Do najbliższego sklepu spożywczego 220 m −150 m 370 m
Sklepy w promieniu 500 m 5 +3 2
Atrakcje w promieniu 1 km 0 4 +4
Pokoje i budynek
Kategoria ★★★½ ★★★★ +0.5★
Pokoje 32 74
Piętra 2 9
Najnowszy budynek lub remont 2005 2021 +16y
Udogodnienia na liście 13 20 +7
Zasady
Zameldowanie od 14:00 14:00
Wymeldowanie do 10:00 11:00 +1h
Udogodnienia
Bezpłatne Wi-Fi ✓ ✓
Bezpłatny parking ✓ ✓
Pralnia ✓ ✓
Przechowalnia bagażu ✓ ✓
Śniadanie ✓ ✓
Restauracja ✓ ✓
Taras ✓ ✓
Klimatyzacja ✓ ✓
Balkon ✓ ✓
Czajnik lub ekspres do kawy ✓ –
Recepcja czynna całą dobę – ✓
Concierge – ✓
Bar – ✓
Basen odkryty – ✓
Siłownia – ✓
Sale konferencyjne – ✓
Sejf w pokoju – ✓
Zasłony zaciemniające – ✓
Który hotel jest dla Ciebie
Pary – ✓
Zwiedzanie pieszo – ✓
Podróże służbowe – ✓
Spa i relaks – ✓

Cena na Twoje daty

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy obu hoteli

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Cena za noc w poszczególnych miesiącach

David Motor InnMercure Rockhampton

  • David Motor Inn jest tańszy w 12 z 12 miesięcy
  • David Motor Inn: średnio 79 € za noc · Mercure Rockhampton: średnio 296 € za noc

Kliknij miesiąc, aby sprawdzić aktualną cenę w jego najtańszym terminie.

Wszystkie miesiące
Miesiąc David Motor InnMercure Rockhampton
Listopad70 €164 €
Grudzień74 €120 €
Styczeń70 €96 €
Luty79 €128 €
Marzec79 €154 €
Kwiecień84 €159 €
Maj82 €168 €
Czerwiec82 €512 €
Lipiec82 €512 €
Sierpień82 €512 €
Wrzesień82 €512 €
Październik82 €512 €

Średnie z rzeczywistych cen za jedną noc dla 2 dorosłych w serwisie Agoda, we wtorki i soboty każdego miesiąca; aktualizacja: 21 października 2026. W euro; ostateczna cena jest widoczna przed rezerwacją.

Lokalizacja

Odległość między nimi: 2,0 km

David Motor Inn: centrum: 2,3 km, najbliższa stacja North Rockhampton railway station: 1,4 km, Rockhampton Airport (ROK): 5,3 km, 18 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m.

Mercure Rockhampton: centrum: 370 m, najbliższa stacja North Rockhampton railway station: 1,4 km, Rockhampton Airport (ROK): 3,6 km, 27 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 4 atrakcje w promieniu 1 km.

Pogoda: Rockhampton

David Motor Inn czy Mercure Rockhampton: częste pytania

Który jest lepszy: David Motor Inn czy Mercure Rockhampton?

Mercure Rockhampton prowadzi w 3 z 5 kategorii, w tym: lokalizacja, udogodnienia, spa i wellness. David Motor Inn jest mocniejszy w: ocena gości.

Który jest tańszy: David Motor Inn czy Mercure Rockhampton?

W skali roku David Motor Inn kosztuje średnio ok. 79 € za noc, a Mercure Rockhampton 296 €; David Motor Inn jest tańszy w 12 z 12 sprawdzonych miesięcy. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć dzisiejsze ceny.

Który hotel jest bliżej centrum?

Bliżej jest Mercure Rockhampton: 370 m od centrum, wobec 2,3 km w przypadku: David Motor Inn.

Jak daleko od siebie są David Motor Inn i Mercure Rockhampton?

Oba hotele dzieli 2,0 km w linii prostej.

Więcej pojedynków

Porównaj teraz

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy