Hotel DaLos vs Marina Bay Gocek
Dwa obiekty (hotel) – Gocek, w odległości 2,4 km od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.
Hotel★★★İnlice
Hotel DaLos
- Ocena gości
- –
- Ocena lokalizacji
- 3,6
- Wynik według kategorii
- 2 z 3
Hotel★★★Göcek
Marina Bay Gocek
- Ocena gości
- 8,6 Bardzo dobry
- Ocena lokalizacji
- 4,9
- Wynik według kategorii
- 1 z 3
Krótka odpowiedź
Nasz wybór: Hotel DaLos
Prowadzi w 2 z 3 kategorii. Odległość między nimi: 2,4 km.
Wybierz Hotel DaLos, jeśli zależy Ci na:
- bliskości plaży (1,0 km / 3,2 km)
Wybierz Marina Bay Gocek, jeśli zależy Ci na:
- dojściu pieszo do atrakcji (460 m / 2,5 km)
- większej liczbie restauracji tuż obok (62 / 2)
Dlaczego Hotel DaLos jest lepszy niż Marina Bay Gocek?
- 1Bliżej plaży o 2,2 km (1,0 km vs 3,2 km)−2,2 km
- 2Ma basen
- 3Ma siłownię
Dlaczego Marina Bay Gocek jest lepszy niż Hotel DaLos?
- 1Bliżej centrum miasta o 2,1 km−2,1 km
- 2O 60 więcej restauracji i kawiarni w promieniu 500 m+60
- 3Okolica lepsza do spacerów (wskaźnik pieszy 58 vs 21)+37
- 4Oferuje transfer z lotniska
Wszystkie porównane dane
Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.
| Hotel DaLos vs Marina Bay Gocek: który hotel jest lepszy? | Hotel DaLos | Marina Bay Gocek |
|---|---|---|
| Wynik według kategorii | ||
| Ocena gości | – | 8,6 |
| Lokalizacja | 3,6 | 4,9 +1,3 |
| Udogodnienia | 6,7 +0,9 | 5,8 |
| Spa i wellness | 3,0 +3,0 | 0,0 |
| Dostęp do plaży | 6,9 | – |
| Oceny i opinie | ||
| Wynik StayVersus | – | 8,8 |
| Ocena gości | – | 8,6 |
| Liczba opinii | – | 7 |
| Ocena w Google | 4,7/5 +0,3 | 4,4/5 |
| Opinie w Google | 223 +44 | 179 |
| Pozycja – Gocek | – | dolne 28% |
| Lokalizacja | ||
| Ocena lokalizacji | 3,6 | 4,9 +1,3 |
| Odległość od centrum | 2,5 km | 460 m −2,1 km |
| Do plaży | 1,0 km | – |
| Do lotniska | 16 km | 14 km −1,6 km |
| Restauracje w promieniu 500 m | 2 | 62 +60 |
| Do najbliższego sklepu spożywczego | 640 m | 90 m −550 m |
| Sklepy w promieniu 500 m | 0 | 18 +18 |
| Atrakcje w promieniu 1 km | 1 | 0 |
| Pokoje i budynek | ||
| Kategoria | ★★★ | ★★★ |
| Pokoje | – | 12 |
| Piętra | – | 2 |
| Najnowszy budynek lub remont | – | 2019 |
| Udogodnienia na liście | 18 | 18 |
| Zasady | ||
| Zameldowanie od | 14:00 | 14:00 |
| Wymeldowanie do | 12:00 | 12:00 |
| Udogodnienia | ||
| Bezpłatne Wi-Fi | ✓ | ✓ |
| Bezpłatny parking | ✓ | ✓ |
| Pralnia | ✓ | ✓ |
| Bezpłatne śniadanie | ✓ | ✓ |
| Bar | ✓ | ✓ |
| Obsługa pokoju | ✓ | ✓ |
| Basen | ✓ | – |
| Siłownia | ✓ | – |
| Taras | ✓ | ✓ |
| Dla niepalących | ✓ | – |
| Klimatyzacja | ✓ | ✓ |
| Balkon | ✓ | ✓ |
| Minibar | ✓ | ✓ |
| Sejf w pokoju | ✓ | ✓ |
| Czajnik lub ekspres do kawy | ✓ | ✓ |
| Transfer z lotniska | – | ✓ |
| Wynajem samochodów | – | ✓ |
| Zasłony zaciemniające | – | ✓ |
| Który hotel jest dla Ciebie | ||
| Pary | – | ✓ |
| Zwiedzanie pieszo | – | ✓ |
| Podróże służbowe | – | ✓ |
| Spa i relaks | ✓ | – |
Cena na Twoje daty
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Aktualne ceny w okolicy obu hoteli
Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.
Lokalizacja
Odległość między nimi: 2,4 km
Hotel DaLos: centrum: 2,5 km, Dalaman International Airport (DLM): 16 km, plaża: 1,0 km, 2 lokale gastronomiczne w promieniu 500 m, 1 atrakcja w promieniu 1 km.
Marina Bay Gocek: centrum: 460 m, Dalaman International Airport (DLM): 14 km, 62 lokale gastronomiczne w promieniu 500 m.
Hotel DaLos czy Marina Bay Gocek: częste pytania
Który jest lepszy: Hotel DaLos czy Marina Bay Gocek?
Hotel DaLos prowadzi w 2 z 3 kategorii, w tym: udogodnienia, spa i wellness. Marina Bay Gocek jest mocniejszy w: lokalizacja.
Który jest tańszy: Hotel DaLos czy Marina Bay Gocek?
Ceny zależą od daty. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć obie ceny za noc obok siebie.
Który hotel jest bliżej centrum?
Bliżej jest Marina Bay Gocek: 460 m od centrum, wobec 2,5 km w przypadku: Hotel DaLos.
Jak daleko od siebie są Hotel DaLos i Marina Bay Gocek?
Oba hotele dzieli 2,4 km w linii prostej.
Więcej pojedynków
Porównaj teraz
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy