Hotel Lovec vs Hotel Starkl - Heritage & Unique
Dwa obiekty (hotel) – Bled, w odległości 1,3 km od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.
Hotel★★★★Rečica
Hotel Lovec
- Ocena gości
- 8,7 Bardzo dobry
- Ocena lokalizacji
- 6,5
- Wynik według kategorii
- 9 z 13
Hotel★★★Mlino
Hotel Starkl - Heritage & Unique
- Ocena gości
- 9,0 Znakomity
- Ocena lokalizacji
- 3,2
- Wynik według kategorii
- 2 z 13
Krótka odpowiedź
Nasz wybór: Hotel Lovec
Wygrywa w 9 z 13 porównanych danych. Odległość między nimi: 1,3 km.
Wybierz Hotel Lovec, jeśli zależy Ci na:
- dojściu pieszo do atrakcji (250 m / 1,0 km)
- większej liczbie restauracji tuż obok (42 / 4)
Wybierz Hotel Starkl - Heritage & Unique, jeśli zależy Ci na:
- obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (9,0 / 8,7)
Dlaczego Hotel Lovec jest lepszy niż Hotel Starkl - Heritage & Unique?
- 1Bliżej centrum miasta o 760 m−760 m
- 2Więcej gwiazdek (4★ vs 3★)+1★
- 3O 38 więcej restauracji i kawiarni w promieniu 500 m+38
- 4Okolica lepsza do spacerów (wskaźnik pieszy 71 vs 22)+49
- 5O 9 więcej atrakcji w promieniu 1 km+9
- 6Wcześniejsze zameldowanie (14:00 vs 15:00)−1h
- 7Późniejsze wymeldowanie (11:00 vs 10:00)+1h
Dlaczego Hotel Starkl - Heritage & Unique jest lepszy niż Hotel Lovec?
- 1Wyższa ocena gości (9,0 vs 8,7)+0,3
Wszystkie porównane dane
Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.
| Hotel Lovec vs Hotel Starkl - Heritage & Unique: który hotel jest lepszy? | Hotel Lovec | Hotel Starkl - Heritage & Unique |
|---|---|---|
| Wynik według kategorii | ||
| Ocena gości | 8,7 | 9,0 +0,3 |
| Lokalizacja | 6,5 +3,3 | 3,2 |
| Udogodnienia | 10,0 | – |
| Spa i wellness | 5,0 | – |
| Transport publiczny | – | 2,3 |
| Oceny i opinie | ||
| Wynik StayVersus | 8,7 | 8,9 +0,2 |
| Ocena gości | 8,7 | 9,0 +0,3 |
| Liczba opinii | 104 +24 | 80 |
| Lokalizacja | ||
| Ocena lokalizacji | 6,5 +3,3 | 3,2 |
| Odległość od centrum | 250 m −760 m | 1,0 km |
| Do komunikacji miejskiej | – | 1,6 km |
| Do lotniska | 31 km | 32 km |
| Restauracje w promieniu 500 m | 42 +38 | 4 |
| Do najbliższego sklepu spożywczego | 60 m −1,1 km | 1,2 km |
| Sklepy w promieniu 500 m | 2 | 1 |
| Atrakcje w promieniu 1 km | 9 +9 | 0 |
| Pokoje i budynek | ||
| Kategoria | ★★★★ +1★ | ★★★ |
| Pokoje | 61 | – |
| Piętra | 4 | – |
| Udogodnienia na liście | 28 | – |
| Zasady | ||
| Zameldowanie od | 14:00 −1h | 15:00 |
| Wymeldowanie do | 11:00 +1h | 10:00 |
| Udogodnienia | ||
| Bezpłatne Wi-Fi | ✓ | – |
| Bezpłatny parking | ✓ | – |
| Transfer z lotniska | ✓ | – |
| Bus wahadłowy | ✓ | – |
| Wynajem samochodów | ✓ | – |
| Recepcja czynna całą dobę | ✓ | – |
| Concierge | ✓ | – |
| Pralnia | ✓ | – |
| Przechowalnia bagażu | ✓ | – |
| Bezpłatne śniadanie | ✓ | – |
| Restauracja | ✓ | – |
| Bar | ✓ | – |
| Obsługa pokoju | ✓ | – |
| Basen kryty | ✓ | – |
| Sauna | ✓ | – |
| Masaż | ✓ | – |
| Taras | ✓ | – |
| Sale konferencyjne | ✓ | – |
| Zwierzęta dozwolone | ✓ | – |
| Klimatyzacja | ✓ | – |
| Balkon | ✓ | – |
| Minibar | ✓ | – |
| Sejf w pokoju | ✓ | – |
| Zasłony zaciemniające | ✓ | – |
| Który hotel jest dla Ciebie | ||
| Pary | ✓ | – |
| Zwiedzanie pieszo | ✓ | – |
| Podróże służbowe | ✓ | – |
| Spa i relaks | ✓ | – |
Cena na Twoje daty
Hotel Starkl - Heritage & Unique
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Aktualne ceny w okolicy obu hoteli
Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.
Lokalizacja
Odległość między nimi: 1,3 km
Hotel Lovec: centrum: 250 m, Ljubljana Jože Pučnik Airport (LJU): 31 km, 42 lokale gastronomiczne w promieniu 500 m, 9 atrakcji w promieniu 1 km.
Hotel Starkl - Heritage & Unique: centrum: 1,0 km, najbliższa stacja Bled Jezero: 1,6 km, Ljubljana Jože Pučnik Airport (LJU): 32 km, 4 lokale gastronomiczne w promieniu 500 m.
Pogoda: Bled
Hotel Lovec czy Hotel Starkl - Heritage & Unique: częste pytania
Który jest lepszy: Hotel Lovec czy Hotel Starkl - Heritage & Unique?
Hotel Lovec prowadzi w 9 z 13 kategorii, w tym: liczba opinii, ocena lokalizacji, odległość od centrum. Hotel Starkl - Heritage & Unique jest mocniejszy w: wynik StayVersus, ocena gości.
Który jest tańszy: Hotel Lovec czy Hotel Starkl - Heritage & Unique?
Ceny zależą od daty. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć obie ceny za noc obok siebie.
Który hotel jest bliżej centrum?
Bliżej jest Hotel Lovec: 250 m od centrum, wobec 1,0 km w przypadku: Hotel Starkl - Heritage & Unique.
Jak daleko od siebie są Hotel Lovec i Hotel Starkl - Heritage & Unique?
Oba hotele dzieli 1,3 km w linii prostej.
Więcej pojedynków
- Hotel Lovec vs Hotel Kompas
- Hotel Lovec vs Garni Hotel Savica - Sava Hotels & Resorts
- Hotel Lovec vs Rikli Balance Hotel – Sava Hotels & Resorts
- Hotel Lovec vs Bled Rose hotel
- Hotel Starkl - Heritage & Unique vs Rikli Balance Hotel – Sava Hotels & Resorts
- Hotel Starkl - Heritage & Unique vs Garni Hotel Savica - Sava Hotels & Resorts
- Hotel Starkl - Heritage & Unique vs Hotel Kompas
Porównaj teraz
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy