Język: PL
Porównaj hotele

Hotel Seifert Berlin vs Mark Apart Hotel

Dwa obiekty (hotel) – Berlin, w odległości 150 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.

Hotel★★★Charlottenburg-Wilmersdorf

Hotel Seifert Berlin

Ocena gości
8,3 Bardzo dobry
Ocena lokalizacji
7,8
Wynik według kategorii
1 z 3
Sprawdź ceny

ApartamentCharlottenburg-Wilmersdorf

Mark Apart Hotel

Ocena gości
7,4 Dobry
Ocena lokalizacji
7,7
Wynik według kategorii
0 z 3
Sprawdź ceny

Krótka odpowiedź

Zbyt wyrównane

Na podstawie dostępnych danych żaden hotel nie ma wyraźnej przewagi. Decydują Twoje priorytety. Odległość między nimi: 150 m.

Wybierz Hotel Seifert Berlin, jeśli zależy Ci na:

  • obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (8,3 / 7,4)
  • mniejszym, spokojniejszym hotelu (Pokoje: 53 / 122)

Wybierz Mark Apart Hotel, jeśli zależy Ci na:

  • dużym hotelu z większą liczbą udogodnień (Pokoje: 122 / 53)

Dlaczego Hotel Seifert Berlin jest lepszy niż Mark Apart Hotel?

  1. 1Wyższa ocena gości (8,3 vs 7,4)+0,9
  2. 2Mniejszy, bardziej kameralny hotel (53 vs 122 pokoi)−69

Dlaczego Mark Apart Hotel jest lepszy niż Hotel Seifert Berlin?

  1. 1Późniejsze wymeldowanie (12:00 vs 11:00)+1h
  2. 2Większy hotel z większą liczbą udogodnień (122 vs 53 pokoi)×2,3

Wszystkie porównane dane

Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.

Hotel Seifert Berlin vs Mark Apart Hotel: który hotel jest lepszy?
Hotel Seifert Berlin vs Mark Apart Hotel: który hotel jest lepszy?Hotel Seifert BerlinMark Apart Hotel
Wynik według kategorii
Ocena gości 8,3 +0,9 7,4
Lokalizacja 7,8 7,7
Udogodnienia – 4,2
Spa i wellness – 1,5
Transport publiczny 9,1 9,2
Oceny i opinie
Wynik StayVersus 8,3 +0,8 7,6
Ocena gości 8,3 +0,9 7,4
Liczba opinii 91 154 +63
Ocena w Google – 3,5/5
Opinie w Google – 1011
Pozycja – Berlin top 65% +28% top 93%
Lokalizacja
Ocena lokalizacji 7,8 7,7
Odległość od centrum dzielnicy: Charlottenburg-Wilmersdorf 2,8 km 2,6 km −140 m
Do komunikacji miejskiej 310 m 290 m
Do lotniska 20 km 20 km
Restauracje w promieniu 500 m 150 150
Do najbliższego sklepu spożywczego 60 m 90 m
Sklepy w promieniu 500 m 13 12
Atrakcje w promieniu 1 km 16 15
Pokoje i budynek
Kategoria ★★★ –
Pokoje 53 122
Piętra 4 –
Najnowszy budynek lub remont 2011 –
Udogodnienia na liście 8 15 +7
Zasady
Zameldowanie od 15:00 15:00
Wymeldowanie do 11:00 12:00 +1h
Udogodnienia
Bezpłatne Wi-Fi ✓ ✓
Parking ✓ ✓
Concierge ✓ –
Przechowalnia bagażu ✓ ✓
Śniadanie ✓ ✓
Sejf w pokoju ✓ ✓
Zasłony zaciemniające ✓ –
Pralnia – ✓
Bar – ✓
Obsługa pokoju – ✓
Siłownia – ✓
Taras – ✓
Klimatyzacja – ✓
Balkon – ✓
Minibar – ✓
Czajnik lub ekspres do kawy – ✓
Odległość do głównych atrakcji
Fernsehturm w Berlinie 6,2 km 6,3 km
Nollendorfplatz 2,0 km 2,1 km
Który hotel jest dla Ciebie
Spa i relaks – ✓

Cena na Twoje daty

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Lokalizacja

Odległość między nimi: 150 m

Hotel Seifert Berlin: centrum: 4,4 km, najbliższa stacja U-Bahnhof Uhlandstraße: 310 m, Berlin Brandenburg Airport (BER): 20 km, 150+ lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 16 atrakcji w promieniu 1 km.

Mark Apart Hotel: centrum: 4,5 km, najbliższa stacja U-Bahnhof Uhlandstraße: 290 m, Berlin Brandenburg Airport (BER): 20 km, 150+ lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 15 atrakcji w promieniu 1 km.

Najwyżej oceniane spośród hoteli w dzielnicy Charlottenburg (43)

Pogoda: Berlin

Hotel Seifert Berlin czy Mark Apart Hotel: częste pytania

Który jest lepszy: Hotel Seifert Berlin czy Mark Apart Hotel?

Hotel Seifert Berlin prowadzi w 1 z 3 kategorii, w tym: ocena gości.

Który jest tańszy: Hotel Seifert Berlin czy Mark Apart Hotel?

Ceny zależą od daty. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć obie ceny za noc obok siebie.

Który hotel jest bliżej centrum?

Bliżej jest Mark Apart Hotel: 2,6 km od centrum, wobec 2,8 km w przypadku: Hotel Seifert Berlin.

Jak daleko od siebie są Hotel Seifert Berlin i Mark Apart Hotel?

Oba hotele dzieli 150 m w linii prostej.

Więcej pojedynków

Porównaj teraz

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy