Karma Resort vs NH Collection Samui Peace Resort
Dwa obiekty (hotel) – Koh Samui, w odległości 240 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.
Hotel★★★★Baan Bo Phut
Karma Resort
- Ocena gości
- 9,1 Znakomity
- Ocena lokalizacji
- 8,1
- Wynik według kategorii
- 2 z 5
Resort★★★★★Baan Bo Phut
NH Collection Samui Peace Resort
- Ocena gości
- 9,0 Znakomity
- Ocena lokalizacji
- 7,4
- Wynik według kategorii
- 2 z 5
Krótka odpowiedź
Zbyt wyrównane
Każdy hotel prowadzi w 2 kategoriach. Decydują Twoje priorytety. Odległość między nimi: 240 m.
Wybierz Karma Resort, jeśli zależy Ci na:
- bliskości plaży (0 m / 240 m)
- mniejszym, spokojniejszym hotelu (Pokoje: 20 / 122)
Wybierz NH Collection Samui Peace Resort, jeśli zależy Ci na:
- bezpłatnym parkingu
- dużym hotelu z większą liczbą udogodnień (Pokoje: 122 / 20)
Dlaczego Karma Resort jest lepszy niż NH Collection Samui Peace Resort?
- 1Bliżej plaży o 240 m (0 m vs 240 m)−240 m
- 2Ma basen
- 3Wcześniejsze zameldowanie (14:00 vs 15:00)−1h
- 4Mniejszy, bardziej kameralny hotel (20 vs 122 pokoi)−102
Dlaczego NH Collection Samui Peace Resort jest lepszy niż Karma Resort?
- 1Więcej gwiazdek (5★ vs 4★)+1★
- 2Ma bezpłatny parking
- 3Większy hotel z większą liczbą udogodnień (122 vs 20 pokoi)×6,1
Wszystkie porównane dane
Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.
| Karma Resort vs NH Collection Samui Peace Resort: który hotel jest lepszy? | Karma Resort | NH Collection Samui Peace Resort |
|---|---|---|
| Wynik według kategorii | ||
| Ocena gości | 9,1 | 9,0 |
| Lokalizacja | 8,1 +0,7 | 7,4 |
| Udogodnienia | 7,5 | 8,3 +0,8 |
| Spa i wellness | 7,0 | 8,0 +1,0 |
| Dostęp do plaży | 10,0 +0,5 | 9,5 |
| Oceny i opinie | ||
| Wynik StayVersus | 9,1 +0,1 | 9,0 |
| Ocena gości | 9,1 +0,1 | 9,0 |
| Liczba opinii | 1512 | 1542 +30 |
| Pozycja – Koh Samui | top 7% +5% | top 12% |
| Lokalizacja | ||
| Ocena lokalizacji | 8,1 +0,7 | 7,4 |
| Odległość od centrum dzielnicy: Baan Bo Phut | 440 m | 460 m |
| Do plaży | 0 m −240 m | 240 m |
| Do lotniska | 4,7 km | 4,8 km |
| Restauracje w promieniu 500 m | 34 | 34 |
| Do najbliższego sklepu spożywczego | 1,6 km | 1,6 km |
| Sklepy w promieniu 500 m | 0 | 0 |
| Atrakcje w promieniu 1 km | 0 | 0 |
| Pokoje i budynek | ||
| Kategoria | ★★★★ | ★★★★★ +1★ |
| Pokoje | 20 | 122 |
| Piętra | 2 | – |
| Najnowszy budynek lub remont | 2019 +2y | 2017 |
| Udogodnienia na liście | 22 | 24 +2 |
| Zasady | ||
| Zameldowanie od | 14:00 −1h | 15:00 |
| Wymeldowanie do | 12:00 | 12:00 |
| Udogodnienia | ||
| Bezpłatne Wi-Fi | ✓ | ✓ |
| Transfer z lotniska | ✓ | ✓ |
| Wynajem samochodów | ✓ | ✓ |
| Concierge | ✓ | ✓ |
| Pralnia | ✓ | ✓ |
| Przechowalnia bagażu | ✓ | ✓ |
| Śniadanie | ✓ | – |
| Bar | ✓ | ✓ |
| Obsługa pokoju | ✓ | ✓ |
| Basen | ✓ | – |
| Spa | ✓ | ✓ |
| Masaż | ✓ | ✓ |
| Siłownia | ✓ | ✓ |
| Taras | ✓ | ✓ |
| Klimatyzacja | ✓ | ✓ |
| Balkon | ✓ | ✓ |
| Minibar | ✓ | ✓ |
| Sejf w pokoju | ✓ | ✓ |
| Czajnik lub ekspres do kawy | ✓ | ✓ |
| Zasłony zaciemniające | ✓ | ✓ |
| Bezpłatny parking | – | ✓ |
| Bus wahadłowy | – | ✓ |
| Sauna | – | ✓ |
| Jacuzzi | – | ✓ |
| Który hotel jest dla Ciebie | ||
| Wakacje na plaży | ✓ | – |
| Spa i relaks | – | ✓ |
Cena na Twoje daty
NH Collection Samui Peace Resort
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Aktualne ceny w okolicy obu hoteli
Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.
Cena za noc w poszczególnych miesiącach
Karma ResortNH Collection Samui Peace Resort
- Karma Resort jest tańszy w 8 z 10 miesięcy
- Karma Resort: średnio 129 € za noc · NH Collection Samui Peace Resort: średnio 174 € za noc
Kliknij miesiąc, aby sprawdzić aktualną cenę w jego najtańszym terminie.
Koh Samui: ceny hoteli według miesięcy
Wszystkie miesiące
| Miesiąc | Karma Resort | NH Collection Samui Peace Resort |
|---|---|---|
| Listopad | 117 € | 102 € |
| Grudzień | 160 € | 127 € |
| Styczeń | 150 € | 234 € |
| Luty | – | 239 € |
| Marzec | 159 € | 214 € |
| Kwiecień | 124 € | 214 € |
| Maj | 113 € | 125 € |
| Czerwiec | 100 € | 125 € |
| Lipiec | 121 € | 225 € |
| Sierpień | 150 € | 246 € |
| Wrzesień | 100 € | 131 € |
| Październik | 100 € | – |
Średnie z rzeczywistych cen za jedną noc dla 2 dorosłych w serwisie Agoda, we wtorki i soboty każdego miesiąca; aktualizacja: 21 października 2026. W euro; ostateczna cena jest widoczna przed rezerwacją.
Karma Resort: ceny w poszczególnych miesiącachNH Collection Samui Peace Resort: ceny w poszczególnych miesiącach
Lokalizacja
Odległość między nimi: 240 m
Karma Resort: centrum: 3,3 km, Samui International Airport (USM): 4,7 km, plaża: 0 m, 34 lokale gastronomiczne w promieniu 500 m.
NH Collection Samui Peace Resort: centrum: 3,3 km, Samui International Airport (USM): 4,8 km, plaża: 240 m, 34 lokale gastronomiczne w promieniu 500 m.
Najwyżej oceniane spośród hoteli w dzielnicy Bophut (41)
Pogoda: Koh Samui
Karma Resort czy NH Collection Samui Peace Resort: częste pytania
Który jest lepszy: Karma Resort czy NH Collection Samui Peace Resort?
Są na równi. Karma Resort jest mocniejszy w: lokalizacja, dostęp do plaży; NH Collection Samui Peace Resort jest mocniejszy w: udogodnienia, spa i wellness.
Który jest tańszy: Karma Resort czy NH Collection Samui Peace Resort?
W skali roku Karma Resort kosztuje średnio ok. 129 € za noc, a NH Collection Samui Peace Resort 174 €; Karma Resort jest tańszy w 8 z 10 sprawdzonych miesięcy. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć dzisiejsze ceny.
Który hotel jest bliżej plaży?
Karma Resort jest 0 m od najbliższej plaży; NH Collection Samui Peace Resort – 240 m.
Jak daleko od siebie są Karma Resort i NH Collection Samui Peace Resort?
Oba hotele dzieli 240 m w linii prostej.
Więcej pojedynków
Porównaj teraz
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy