Język: PL
Porównaj hotele

Kunming 801 vs M74♡

Dwa obiekty (apartament) – Tajpej, w odległości 0 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.

ApartamentXimen Village

Kunming 801

Ocena gości
8,2 Bardzo dobry
Ocena lokalizacji
8,9
Wynik według kategorii
1 z 14
Sprawdź ceny

ApartamentXimen Village

M74♡

Ocena gości
9,0 Znakomity
Wynik według kategorii
3 z 14
Sprawdź ceny

Krótka odpowiedź

Nasz wybór: M74♡

Wygrywa w 3 z 14 porównanych danych. Odległość między nimi: 0 m.

Wybierz M74♡, jeśli zależy Ci na:

  • obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (9,0 / 8,2)

Dlaczego Kunming 801 jest lepszy niż M74♡?

  1. 1Więcej opinii gości (63 vs 16), więc ocena jest wiarygodniejsza×3,9

Dlaczego M74♡ jest lepszy niż Kunming 801?

  1. 1Wyższa ocena gości (9,0 vs 8,2)+0,8

Wszystkie porównane dane

Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.

Kunming 801 vs M74♡: który hotel jest lepszy?
Kunming 801 vs M74♡: który hotel jest lepszy?Kunming 801M74♡
Wynik według kategorii
Ocena gości 8,2 –
Lokalizacja 8,9 –
Transport publiczny 9,2 –
Oceny i opinie
Wynik StayVersus 8,3 8,7 +0,4
Ocena gości 8,2 9,0 +0,8
Liczba opinii 63 +47 16
Pozycja – Tajpej top 71% top 40% +31%
Lokalizacja
Ocena lokalizacji 8,9 8,9
Odległość od centrum dzielnicy: Ximen Village 60 m 60 m
Do komunikacji miejskiej 310 m 310 m
Do lotniska 5,5 km 5,5 km
Restauracje w promieniu 500 m 150 150
Do najbliższego sklepu spożywczego 140 m –
Sklepy w promieniu 500 m 28 28
Atrakcje w promieniu 1 km 31 31
Pokoje i budynek
Pokoje 1 1
Udogodnienia na liście 1 –
Zasady
Zameldowanie od 15:00 15:00
Wymeldowanie do 11:00 11:00
Udogodnienia
Klimatyzacja ✓ –
Odległość do głównych atrakcji
Świątynia Longshan w Tajpej 800 m 800 m
National Taiwan Museum 1,0 km 1,0 km

Cena na Twoje daty

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Lokalizacja

Odległość między nimi: 0 m

Kunming 801: centrum: 1,8 km, Taipei Songshan International Airport (TSA): 5,5 km, 150+ lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 31 atrakcji w promieniu 1 km.

M74♡: centrum: 1,8 km, Taipei Songshan International Airport (TSA): 5,5 km, 150+ lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 31 atrakcji w promieniu 1 km.

Najwyżej oceniane spośród hoteli w dzielnicy Ximending (178)

Pogoda: Tajpej

Kunming 801 czy M74♡: częste pytania

Który jest lepszy: Kunming 801 czy M74♡?

M74♡ prowadzi w 3 z 14 kategorii, w tym: wynik StayVersus, ocena gości, pozycja – Tajpej. Kunming 801 jest mocniejszy w: liczba opinii.

Który jest tańszy: Kunming 801 czy M74♡?

Ceny zależą od daty. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć obie ceny za noc obok siebie.

Jak daleko od siebie są Kunming 801 i M74♡?

Oba hotele dzieli 0 m w linii prostej.

Porównaj teraz

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy