Język: PL
Porównaj hotele

Mevlana Hotel vs Niso

Dwa obiekty (hotel) – Samarkanda, w odległości 310 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.

Hotel★★★★Kuksaray mahalla

Mevlana Hotel

Ocena gości
8,9 Znakomity
Ocena lokalizacji
4,7
Wynik według kategorii
3 z 12
Sprawdź ceny

HotelJewish mahalla

Niso

Ocena gości
7,6 Dobry
Ocena lokalizacji
4,7
Wynik według kategorii
1 z 12
Sprawdź ceny

Krótka odpowiedź

Nasz wybór: Mevlana Hotel

Wygrywa w 3 z 12 porównanych danych. Odległość między nimi: 310 m.

Wybierz Mevlana Hotel, jeśli zależy Ci na:

  • obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (8,9 / 7,6)

Dlaczego Mevlana Hotel jest lepszy niż Niso?

  1. 1Wyższa ocena gości (8,9 vs 7,6)+1,3

Dlaczego Niso jest lepszy niż Mevlana Hotel?

Brak wyraźnych przewag w naszych danych.

Wszystkie porównane dane

Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.

Mevlana Hotel vs Niso: który hotel jest lepszy?
Mevlana Hotel vs Niso: który hotel jest lepszy?Mevlana HotelNiso
Wynik według kategorii
Ocena gości 8,9 +1,3 7,6
Lokalizacja 4,7 4,7
Oceny i opinie
Wynik StayVersus 8,8 +0,7 8,1
Ocena gości 8,9 +1,3 7,6
Liczba opinii 10 42 +32
Pozycja – Samarkanda top 52% +46% top 98%
Lokalizacja
Ocena lokalizacji 4,7 4,7
Odległość od centrum 610 m 650 m
Do lotniska 4,7 km 4,9 km
Restauracje w promieniu 500 m 5 5
Do najbliższego sklepu spożywczego 2,0 km 2,1 km
Sklepy w promieniu 500 m 0 0
Atrakcje w promieniu 1 km 4 4
Pokoje i budynek
Kategoria ★★★★ –
Udogodnienia na liście 5 6
Zasady
Zameldowanie od – 14:00
Wymeldowanie do – 12:00
Udogodnienia
Wi-Fi ✓ ✓
Parking ✓ ✓
Pralnia ✓ ✓
Śniadanie ✓ ✓
Klimatyzacja ✓ ✓
Czajnik lub ekspres do kawy – ✓
Który hotel jest dla Ciebie
Pary ✓ –
Podróże służbowe ✓ –

Cena na Twoje daty

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy obu hoteli

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Lokalizacja

Odległość między nimi: 310 m

Mevlana Hotel: centrum: 610 m, Samarkand International Airport (SKD): 4,7 km, 5 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 4 atrakcje w promieniu 1 km.

Niso: centrum: 650 m, Samarkand International Airport (SKD): 4,9 km, 5 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 4 atrakcje w promieniu 1 km.

Pogoda: Samarkanda

Mevlana Hotel czy Niso: częste pytania

Który jest lepszy: Mevlana Hotel czy Niso?

Mevlana Hotel prowadzi w 3 z 12 kategorii, w tym: wynik StayVersus, ocena gości, pozycja – Samarkanda. Niso jest mocniejszy w: liczba opinii.

Który jest tańszy: Mevlana Hotel czy Niso?

Ceny zależą od daty. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć obie ceny za noc obok siebie.

Jak daleko od siebie są Mevlana Hotel i Niso?

Oba hotele dzieli 310 m w linii prostej.

Więcej pojedynków

Porównaj teraz

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy