Onix Liceo vs Sixties Ramblas
Dwa obiekty (hotel) – Barcelona, w odległości 200 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.
Hotel★★★Santa Maria del Pi
Onix Liceo
- Ocena gości
- 7,8 Dobry
- Ocena lokalizacji
- 9,1
- Wynik według kategorii
- 3 z 14
Krótka odpowiedź
Nasz wybór: Sixties Ramblas
Wygrywa w 7 z 14 porównanych danych. Odległość między nimi: 200 m.
Wybierz Sixties Ramblas, jeśli zależy Ci na:
- obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (8,8 / 7,8)
- bliskości plaży (1,3 km / 1,5 km)
Dlaczego Onix Liceo jest lepszy niż Sixties Ramblas?
Brak wyraźnych przewag w naszych danych.
Dlaczego Sixties Ramblas jest lepszy niż Onix Liceo?
- 1Wyższa ocena gości (8,8 vs 7,8)+1,0
- 2Więcej opinii gości (209 vs 49), więc ocena jest wiarygodniejsza×4,3
Wszystkie porównane dane
Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.
| Onix Liceo vs Sixties Ramblas: który hotel jest lepszy? | Onix Liceo | Sixties Ramblas |
|---|---|---|
| Wynik według kategorii | ||
| Ocena gości | 7,8 | – |
| Lokalizacja | 9,1 | – |
| Udogodnienia | 4,2 | – |
| Spa i wellness | 1,5 | – |
| Dostęp do plaży | 5,3 | – |
| Transport publiczny | 9,3 | – |
| Oceny i opinie | ||
| Wynik StayVersus | 8,0 | 8,8 +0,7 |
| Ocena gości | 7,8 | 8,8 +1,0 |
| Liczba opinii | 49 | 209 +160 |
| Pozycja – Barcelona | dolne 16% | top 21% +63% |
| Lokalizacja | ||
| Ocena lokalizacji | 9,1 | 9,4 +0,3 |
| Odległość od centrum | 1,3 km −190 m | 1,5 km |
| Do plaży | 1,5 km | 1,3 km −180 m |
| Do komunikacji miejskiej | 270 m | 80 m −190 m |
| Do lotniska | 12 km | 12 km |
| Restauracje w promieniu 500 m | 150 | 150 |
| Do najbliższego sklepu spożywczego | 90 m | – |
| Sklepy w promieniu 500 m | 30 +13 | 17 |
| Atrakcje w promieniu 1 km | 40 | 40 |
| Pokoje i budynek | ||
| Kategoria | ★★★ | ★★★ |
| Najnowszy budynek lub remont | 1847 | – |
| Udogodnienia na liście | 14 +4 | 10 |
| Zasady | ||
| Zameldowanie od | 14:00 | – |
| Wymeldowanie do | 12:00 | – |
| Udogodnienia | ||
| Bezpłatne Wi-Fi | ✓ | ✓ |
| Parking | ✓ | ✓ |
| Wynajem samochodów | ✓ | – |
| Pralnia | ✓ | ✓ |
| Przechowalnia bagażu | ✓ | ✓ |
| Śniadanie | ✓ | ✓ |
| Bar | ✓ | ✓ |
| Basen odkryty | ✓ | – |
| Taras | ✓ | – |
| Klimatyzacja | ✓ | – |
| Balkon | ✓ | – |
| Sejf w pokoju | ✓ | ✓ |
| Bus wahadłowy | – | ✓ |
| Dostępne dla wózków inwalidzkich | – | ✓ |
Cena na Twoje daty
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Aktualne ceny w okolicy obu hoteli
Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.
Lokalizacja
Odległość między nimi: 200 m
Onix Liceo: centrum: 1,3 km, najbliższa stacja METRO Drassanes: 270 m, Josep Tarradellas Barcelona-El Prat Airport (BCN): 12 km, plaża: 1,5 km, 150+ lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 40+ atrakcji w promieniu 1 km.
Sixties Ramblas: centrum: 1,5 km, najbliższa stacja METRO Drassanes: 80 m, Josep Tarradellas Barcelona-El Prat Airport (BCN): 12 km, plaża: 1,3 km, 150+ lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 40+ atrakcji w promieniu 1 km.
Najwyżej oceniane spośród hoteli w dzielnicy El Raval (38)
Pogoda: Barcelona
Onix Liceo czy Sixties Ramblas: częste pytania
Który jest lepszy: Onix Liceo czy Sixties Ramblas?
Sixties Ramblas prowadzi w 7 z 14 kategorii, w tym: wynik StayVersus, ocena gości, liczba opinii. Onix Liceo jest mocniejszy w: odległość od centrum, sklepy w promieniu 500 m, udogodnienia na liście.
Który jest tańszy: Onix Liceo czy Sixties Ramblas?
Ceny zależą od daty. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć obie ceny za noc obok siebie.
Który hotel jest bliżej centrum?
Bliżej jest Onix Liceo: 1,3 km od centrum, wobec 1,5 km w przypadku: Sixties Ramblas.
Który hotel jest bliżej plaży?
Sixties Ramblas jest 1,3 km od najbliższej plaży; Onix Liceo – 1,5 km.
Jak daleko od siebie są Onix Liceo i Sixties Ramblas?
Oba hotele dzieli 200 m w linii prostej.
Więcej pojedynków
Porównaj teraz
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy