Język: PL
Porównaj hotele

Hotel★★★

Ambika Residency & Mahal

Tiruttani, Tiruttani, Indie

7,3 Dobry63 opinie #4Tiruttani: #4 z 7 4,2Ocena lokalizacji

Ambika Residency & Mahal

1 / 5

  • Ambika Residency & Mahal – zdjęcie 1 z 5
  • Ambika Residency & Mahal – zdjęcie 2 z 5
  • Ambika Residency & Mahal – zdjęcie 3 z 5
  • Ambika Residency & Mahal – zdjęcie 4 z 5
  • Ambika Residency & Mahal – zdjęcie 5 z 5

O obiekcie: Ambika Residency & Mahal

Ambika Residency & Mahal – hotel, Tiruttani, Tiruttani, Indie. Kategoria obiektu: 3★. Średnia ocena gości: 7,3/10 (opinie: 63). Odległość od centrum (Tiruttani): 190 m. Najbliższe lotnisko: Tirupati International Airport (TIR), 51 km.

Typ
Hotel
Kategoria
★★★
Zameldowanie od
15:00
Wymeldowanie do
15:30
Inne obiekty w promieniu 500 m
3

Sannathi Street, Near Durga Theatre &, Near State Bank of India, 104

Ceny

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy: Ambika Residency & Mahal

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Wyniki: Ambika Residency & Mahal

W porównaniu ze średnim hotelem w mieście: Tiruttani.

  • Ocena gości 7,3
  • Lokalizacja 4,2
  • Transport publiczny 7,8

Średnia: Tiruttani

Udogodnienia

Oferta partnera nie zawiera jeszcze listy udogodnień dla tego obiektu.

Lokalizacja

Ocena lokalizacji
4,2/10
Wskaźnik pieszy
15/100 Zalecany samochód
Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
2
Atrakcje w promieniu 1 km
0
Najbliższa stacjaTiruttani Railway Station550 m9 min pieszo
Najbliższe lotniskoTirupati International Airport (TIR)51 km115 min samochodem
Odległość od centrumTiruttani190 m3 min pieszo

Przydatne miejsca w pobliżu

Apteka140 m2 min pieszo

Porównaj: Ambika Residency & Mahal i pobliskie hotele

Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.

Pytania o obiekt: Ambika Residency & Mahal

O której jest zameldowanie i wymeldowanie – Ambika Residency & Mahal?

Zameldowanie zaczyna się o 15:00, a wymeldowanie jest do 15:30.

Jak daleko do lotniska od obiektu: Ambika Residency & Mahal?

Najbliższe lotnisko, Tirupati International Airport (TIR), jest oddalone o 51 km w linii prostej.

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy