Język: PL
Porównaj hotele

Ascott Jakarta: ceny za noc miesiąc po miesiącu

W ciągu najbliższych dwunastu miesięcy noc w hotelu Ascott Jakarta kosztuje od ok. 97 € w listopadzie do ok. 115 € w sierpniu. Niewiele drożej jest w grudniu.

W skali roku noc kosztuje tu średnio 108 €, ok. 6,3 raza tyle, ile w typowym hotelu w lokalizacji Dżakarta. Spośród 764 hoteli w tej lokalizacji, których ceny śledzimy, tylko 4% jest droższych.

Ascott Jakarta
Najtańszy miesiąc
Listopad 97 €
Najdroższy miesiąc
Sierpień 115 €
Średnia cena za noc (12 miesięcy)
108 €
Najtańsza znaleziona noc
92 € (10 listopada)
wobec typowego hotelu w tej lokalizacji
+525%

Ascott Jakarta: cena za noc w poszczególnych miesiącach

  • Najtańszy miesiąc: listopad, średnio ok. 97 € za noc
  • Najdroższy miesiąc: sierpień, średnio ok. 115 € za noc
  • Najniższa znaleziona cena: 92 € za noc (przyjazd 10 listopada)
  • Noc z soboty na niedzielę kosztuje ok. 11% więcej niż z wtorku na środę

Kliknij miesiąc, aby sprawdzić aktualną cenę w jego najtańszym terminie.

Średnie z rzeczywistych cen za jedną noc dla 2 dorosłych w serwisie Agoda, we wtorki i soboty każdego miesiąca; aktualizacja: 21 października 2026. W euro; ostateczna cena jest widoczna przed rezerwacją.

Ceny w poszczególnych miesiącach

MiesiącŚredniaWtorekSobota Najniższa Typowy hotel w tej lokalizacjiRóżnica
Listopad 97 € 92 € 102 € 92 € (10 listopada) 17 €+471%
Grudzień 99 € 94 € 105 € 94 € (15 grudnia) 17 €+482%
Styczeń 103 € 92 € 114 € 92 € (12 stycznia 2027) 17 €+506%
Luty 110 € 105 € 114 € 105 € (9 lutego 2027) 18 €+511%
Marzec 110 € 105 € 114 € 105 € (9 marca 2027) 18 €+511%
Kwiecień 107 € 101 € 114 € 101 € (13 kwietnia 2027) 18 €+494%
Maj 110 € 105 € 114 € 105 € (11 maja 2027) 17 €+547%
Czerwiec 111 € 107 € 114 € 107 € (15 czerwca 2027) 17 €+553%
Lipiec 114 € 106 € 122 € 106 € (13 lipca 2027) 17 €+571%
Sierpień 115 € 109 € 120 € 109 € (10 sierpnia 2027) 17 €+576%
Wrzesień 109 € 105 € 114 € 105 € (14 września 2027) 17 €+541%
Październik 2027 108 € 101 € 114 € 101 € (12 października 2027) 17 €+535%

Średnia z jednej nocy dla dwóch dorosłych, w euro. Różnica: ten hotel wobec typowego hotelu w lokalizacji Dżakarta w tym samym miesiącu.

Najlepszy termin na pobyt

Najtańsza noc, jaką znaleźliśmy, kosztowała 92 € (przyjazd 10 listopada).

Weekend czy dzień roboczy?

Noc z soboty na niedzielę kosztuje tu ok. 11% więcej niż z wtorku na środę, więc nocleg w tygodniu to najprostsza oszczędność.

Ceny hoteli w pobliżu

Hotele w promieniu 2,5 km, których ceny też śledzimy: cena za noc w listopadzie i średnia roczna.

Ascott Jakarta: pytania o ceny

Kiedy najtaniej nocować w hotelu Ascott Jakarta?

W listopadzie: średnio ok. 97 € za noc. Niewiele drożej w grudniu.

Kiedy w hotelu Ascott Jakarta jest najdrożej?

W sierpniu: ok. 115 € za noc.

Ile kosztuje noc w hotelu Ascott Jakarta?

Średnio 108 € w skali roku, w zależności od miesiąca od 97 € do 115 €. Najtańsza znaleziona noc kosztowała 92 €.

Czy w hotelu Ascott Jakarta weekend jest droższy?

Tak – sobota kosztuje ok. 11% więcej niż wtorek.

Czy Ascott Jakarta to drogi hotel na tle okolicy?

Tak: średnio 108 € za noc, ok. 6,3 raza tyle, ile w typowym hotelu w lokalizacji Dżakarta.

Skąd pochodzą te ceny?

Sprawdzamy w serwisie Agoda cenę jednej nocy dla dwóch dorosłych, we wtorek i w sobotę każdego z najbliższych dwunastu miesięcy, i aktualizujemy dane co dwa–trzy tygodnie. Wartości miesięczne to średnia z tych nocy, w euro; ostatnia aktualizacja: 21 października 2026. Podatki i opłaty mogą się różnić w zależności od serwisu rezerwacyjnego; ostateczna cena jest zawsze widoczna przed rezerwacją.