Język: PL
Porównaj hotele

Hotel★★★★

Bacolet Beach Club

Bacolet, Scarborough, Trynidad i Tobago

6,8 Przyzwoity27 opinii

Bacolet Beach Club

1 / 5

  • Bacolet Beach Club – zdjęcie 1 z 5
  • Bacolet Beach Club – zdjęcie 2 z 5
  • Bacolet Beach Club – zdjęcie 3 z 5
  • Bacolet Beach Club – zdjęcie 4 z 5
  • Bacolet Beach Club – zdjęcie 5 z 5

O obiekcie: Bacolet Beach Club

Bacolet Beach Club – hotel, Bacolet, Scarborough, Trynidad i Tobago. Kategoria obiektu: 4★. Średnia ocena gości: 6,8/10 (opinie: 27). Udogodnienia: basen, bar, transfer z lotniska, bezpłatny parking, bezpłatne wi-fi. Odległość od centrum (Scarborough): 3,1 km.

Typ
Hotel
Kategoria
★★★★
Zameldowanie od
15:00
Wymeldowanie do
11:00
Pokoje
50
Piętra
3
Otwarcie
2009
Ostatni remont
2018
Inne obiekty w promieniu 500 m
2

73 Bacolet St

Ceny

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy: Bacolet Beach Club

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Udogodnienia

BasenBarTransfer z lotniskaBezpłatny parkingBezpłatne Wi-Fi

Basen i wellness

  • Basen
  • Masaż

Jedzenie i napoje

  • Śniadanie
  • Bar
  • Obsługa pokoju

Rekreacja

  • Taras

Internet

  • Bezpłatne Wi-Fi

Parking i transport

  • Bezpłatny parking

Usługi

  • Transfer z lotniska
  • Bus wahadłowy
  • Wynajem samochodów
  • Pralnia
  • Przechowalnia bagażu

W pokojach

  • Klimatyzacja
  • Balkon
  • Minibar
  • Sejf w pokoju
  • Czajnik lub ekspres do kawy
  • Zasłony zaciemniające

Na podstawie oferty obiektu u naszego partnera rezerwacyjnego.

Lokalizacja

Odległość od centrumScarborough3,1 km7 min samochodem

Pytania o obiekt: Bacolet Beach Club

O której jest zameldowanie i wymeldowanie – Bacolet Beach Club?

Zameldowanie zaczyna się o 15:00, a wymeldowanie jest do 11:00.

Czy śniadanie jest w cenie – Bacolet Beach Club?

Śniadanie jest dostępne. To, czy jest w cenie, zależy od wybranej taryfy.

Czy w obiekcie Bacolet Beach Club jest basen?

Tak, Bacolet Beach Club ma basen.

Czy jest parking – Bacolet Beach Club?

Tak, w ofercie wspomniano o bezpłatnym parkingu.

Bacolet Beach Club: kiedy otwarto ten obiekt?

Obiekt otwarto w 2009 r., a ostatni remont przeprowadzono w 2018 r.

Ile pokoi ma obiekt Bacolet Beach Club?

Bacolet Beach Club ma 50 pokoi na 3 piętrach.

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy