Język: PL
Porównaj hotele

Hotel★★★

Be Cottage Hotel

Le Touquet-Paris-Plage, Le Touquet, Francja

8,6 Bardzo dobryOpinie: 10 #4Le Touquet: #4 z 9 3,7/5w Google, Opinie: 373 7,8Ocena lokalizacji

Be Cottage Hotel

1 / 5

  • Be Cottage Hotel 1
  • Be Cottage Hotel 2
  • Be Cottage Hotel 3
  • Be Cottage Hotel 4
  • Be Cottage Hotel 5

O obiekcie: Be Cottage Hotel

Be Cottage Hotel – hotel, Le Touquet-Paris-Plage, Le Touquet, Francja. Kategoria obiektu: 3★. Średnia ocena gości: 8,6/10 (opinie: 10). Udogodnienia: bezpłatne wi-fi, zwierzęta dozwolone. Odległość od centrum (Le Touquet): 420 m. Najbliższa plaża: 440 m.

Typ
Hotel
Kategoria
★★★
Zameldowanie od
15:00
Wymeldowanie do
11:00
Zwierzęta
Zwierzęta dozwolone
Inne obiekty w promieniu 500 m
5

41 rue Jean Monnet hotelbecottage.com

Ceny

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Wyniki: Be Cottage Hotel

Oceniany lepiej niż 58% hoteli – Le Touquet

  • Ocena gości 8,6
  • Lokalizacja 7,8
  • Dostęp do plaży 8,8

Średnia: Le Touquet

Ocena w Google

3,7/5

Opinie w Google: 373

  • 5★28%
  • 4★35%
  • 3★19%
  • 2★7%
  • 1★10%

Z publicznej wizytówki obiektu w Mapach Google. Podana orientacyjnie, nie wchodzi do oceny StayVersus.

Udogodnienia

Jedzenie i napoje

  • Śniadanie

Internet

  • Bezpłatne Wi-Fi

Zasady

  • Zwierzęta dozwolone

Na podstawie oferty obiektu u naszego partnera rezerwacyjnego.

Lokalizacja

Ocena lokalizacji
7,8/10
Wskaźnik pieszy
68/100 Dobry dla pieszych
Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
69
Atrakcje w promieniu 1 km
2
Najbliższa plaża440 m7 min pieszo
Odległość od centrumLe Touquet420 m7 min pieszo

Pobliskie atrakcje

  • Vila Le Quart d'Heure330 m
  • Caroussel bord de plage Touquet550 m
  • Le Phare de la Canche1,1 km
  • Villa Nirvana1,5 km
  • Musée du Touquet1,8 km

Pogoda: Le Touquet

Porównaj: Be Cottage Hotel i pobliskie hotele

Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.

Pytania o obiekt: Be Cottage Hotel

Jak goście oceniają obiekt: Be Cottage Hotel?

Be Cottage Hotel ma ocenę gości 8,6 na 10 na podstawie opinii: 10. To lepszy wynik niż w przypadku 58% ocenianych hoteli – Le Touquet.

O której jest zameldowanie i wymeldowanie – Be Cottage Hotel?

Zameldowanie zaczyna się o 15:00, a wymeldowanie jest do 11:00.

Czy śniadanie jest w cenie – Be Cottage Hotel?

Śniadanie jest dostępne. To, czy jest w cenie, zależy od wybranej taryfy.

Czy obiekt Be Cottage Hotel jest blisko plaży?

Najbliższa plaża znajduje się 440 m od hotelu.

Czy w obiekcie Be Cottage Hotel można przebywać ze zwierzętami?

Według oferty zwierzęta są dozwolone. Zapytaj w obiekcie o limity wielkości i opłaty.

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy