Język: PL
Porównaj hotele

Hotel★★★½

Centre Town Motel

Nagambie, Nagambie, Australia

– Za mało opinii do oceny3 opinie #1Nagambie: #1 z 2 4,1/5w Google, 89 opinii 5,8Ocena lokalizacji

Centre Town Motel

1 / 5

  • Centre Town Motel – zdjęcie 1 z 5
  • Centre Town Motel – zdjęcie 2 z 5
  • Centre Town Motel – zdjęcie 3 z 5
  • Centre Town Motel – zdjęcie 4 z 5
  • Centre Town Motel – zdjęcie 5 z 5

O obiekcie: Centre Town Motel

Centre Town Motel – hotel, Nagambie, Nagambie, Australia. Kategoria obiektu: 3,5★. Odległość od centrum (Nagambie): 460 m.

Typ
Hotel
Kategoria
★★★½
Zameldowanie od
14:00
Wymeldowanie do
10:00
Pokoje
16
Piętra
1
Otwarcie
1980
Inne obiekty w promieniu 500 m
1

266 High Street centretownmotel.com

Ceny

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy: Centre Town Motel

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Wyniki: Centre Town Motel

W porównaniu ze średnim hotelem w mieście: Nagambie.

  • Lokalizacja 5,8
  • Transport publiczny 7,1

Średnia: Nagambie

Ocena w Google

4,1/5

Opinie w Google: 89

  • 5★40%
  • 4★31%
  • 3★19%
  • 2★0%
  • 1★10%

Z publicznej wizytówki obiektu w Mapach Google. Podana orientacyjnie, nie wchodzi do oceny StayVersus.

Udogodnienia

Zasady

  • Przyjazny osobom LGBTQ+

Na podstawie oferty obiektu u naszego partnera rezerwacyjnego.

Lokalizacja

Ocena lokalizacji
5,8/10
Wskaźnik pieszy
48/100 Częściowo przyjazny pieszym
Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
15
Sklepy w promieniu 500 m
2
Atrakcje w promieniu 1 km
2
Najbliższa stacjaNagambie railway station680 m11 min pieszo
Odległość od centrumNagambie460 m7 min pieszo

Przydatne miejsca w pobliżu

Sklep spożywczyChampions IGA Nagambie Plus Liquor60 m1 min pieszo
AptekaRebecca Baker Pharmacy110 m2 min pieszo

Pobliskie atrakcje

  • Black Cavier210 m
  • Nagambie Historical Society570 m

Pogoda: Nagambie

Porównaj: Centre Town Motel i pobliskie hotele

Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.

Pytania o obiekt: Centre Town Motel

O której jest zameldowanie i wymeldowanie – Centre Town Motel?

Zameldowanie zaczyna się o 14:00, a wymeldowanie jest do 10:00.

Centre Town Motel: kiedy otwarto ten obiekt?

Obiekt otwarto w 1980 r.

Ile pokoi ma obiekt Centre Town Motel?

Centre Town Motel ma 16 pokoi na 1 piętrze.

Centre Town Motel: czy w pobliżu jest sklep spożywczy?

Tak: Champions IGA Nagambie Plus Liquor, ok. 60 m stąd (1 min pieszo).

Centre Town Motel: gdzie jest najbliższa apteka?

Najbliższa znana nam apteka to Rebecca Baker Pharmacy, ok. 110 m stąd (2 min pieszo).

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy