Język: PL
Porównaj hotele

Hotel

Ha Long Essence Premium Hotel

Phường Bãi Cháy, Hạ Long, Wietnam

9,8 Wyjątkowy141 opinii #2Hạ Long: #2 z 319 6,6Ocena lokalizacji

Ha Long Essence Premium Hotel

1 / 5

  • Ha Long Essence Premium Hotel – zdjęcie 1 z 5
  • Ha Long Essence Premium Hotel – zdjęcie 2 z 5
  • Ha Long Essence Premium Hotel – zdjęcie 3 z 5
  • Ha Long Essence Premium Hotel – zdjęcie 4 z 5
  • Ha Long Essence Premium Hotel – zdjęcie 5 z 5

O obiekcie: Ha Long Essence Premium Hotel

Ha Long Essence Premium Hotel – hotel, Phường Bãi Cháy, Hạ Long, Wietnam. Średnia ocena gości: 9,8/10 (opinie: 141). Udogodnienia: bar, bezpłatny parking. Odległość od centrum (Hạ Long): 1,5 km. Najbliższa plaża: 290 m. Najbliższe lotnisko: Cat Bi International Airport (HPH), 35 km.

Typ
Hotel
Zameldowanie od
14:00
Inne obiekty w promieniu 500 m
75

HD7-33, Châu Mỹ, Thành phố Hạ Long, Quảng Ninh

Ceny

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy: Ha Long Essence Premium Hotel

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Wyniki: Ha Long Essence Premium Hotel

Oceniany lepiej niż 99% hoteli – Hạ Long

  • Ocena gości 9,8
  • Lokalizacja 6,6
  • Udogodnienia 4,2
  • Spa i wellness 0,0
  • Dostęp do plaży 9,3

Średnia: Hạ Long

Udogodnienia

Jedzenie i napoje

  • Bar

Rekreacja

  • Taras

Parking i transport

  • Bezpłatny parking

Usługi

  • Bus wahadłowy
  • Concierge
  • Pralnia
  • Przechowalnia bagażu

W pokojach

  • Balkon
  • Minibar
  • Sejf w pokoju
  • Zasłony zaciemniające

Na podstawie oferty obiektu u naszego partnera rezerwacyjnego.

Lokalizacja

Ocena lokalizacji
6,6/10
Wskaźnik pieszy
36/100 Zalecany samochód
Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
8
Sklepy w promieniu 500 m
1
Atrakcje w promieniu 1 km
1
Najbliższa plażaBãi Cháy290 m5 min pieszo
Najbliższe lotniskoCat Bi International Airport (HPH)35 km80 min samochodem
Odległość od centrumHạ Long1,5 km25 min pieszo

Przydatne miejsca w pobliżu

Sklep spożywczyBún cù kỳ minh béo1,3 km21 min pieszo

Pobliskie atrakcje

  • Xe Điện Kim's Motor670 m

Listy z tym hotelem

Porównaj: Ha Long Essence Premium Hotel i pobliskie hotele

Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.

Pytania o obiekt: Ha Long Essence Premium Hotel

Jak goście oceniają obiekt: Ha Long Essence Premium Hotel?

Ha Long Essence Premium Hotel ma ocenę gości 9,8 na 10 na podstawie opinii: 141. To lepszy wynik niż w przypadku 99% ocenianych hoteli – Hạ Long.

Czy jest parking – Ha Long Essence Premium Hotel?

Tak, w ofercie wspomniano o bezpłatnym parkingu.

Jak daleko do lotniska od obiektu: Ha Long Essence Premium Hotel?

Najbliższe lotnisko, Cat Bi International Airport (HPH), jest oddalone o 35 km w linii prostej.

Czy obiekt Ha Long Essence Premium Hotel jest blisko plaży?

Najbliższa plaża znajduje się 290 m od hotelu.

Ha Long Essence Premium Hotel: czy w pobliżu jest sklep spożywczy?

Tak: Bún cù kỳ minh béo, ok. 1,3 km stąd (21 min pieszo).

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy