Język: PL
Porównaj hotele

Hotel 1868: ceny za noc miesiąc po miesiącu

W ciągu najbliższych dwunastu miesięcy noc w Hotel 1868 kosztuje od ok. 138 € w lutym do ok. 245 € w czerwcu. Przy różnicy 78% to właśnie termin najmocniej wpływa na rachunek.

W skali roku noc kosztuje tu średnio 195 €, ok. 32% mniej niż w typowym hotelu w lokalizacji Cambridge (MA).

Hotel 1868
Najtańszy miesiąc
Luty 138 €
Najdroższy miesiąc
Czerwiec 245 €
Średnia cena za noc (12 miesięcy)
195 €
Najtańsza znaleziona noc
135 € (9 lutego 2027)
wobec typowego hotelu w tej lokalizacji
−32%

Hotel 1868: cena za noc w poszczególnych miesiącach

Paź
  • Najtańszy miesiąc: luty, średnio ok. 138 € za noc
  • Najdroższy miesiąc: czerwiec, średnio ok. 245 € za noc
  • Najniższa znaleziona cena: 135 € za noc (przyjazd 9 lutego 2027)
  • Noc z soboty na niedzielę kosztuje ok. 9% więcej niż z wtorku na środę

Kliknij miesiąc, aby sprawdzić aktualną cenę w jego najtańszym terminie.

Średnie z rzeczywistych cen za jedną noc dla 2 dorosłych w serwisie Agoda, we wtorki i soboty każdego miesiąca; aktualizacja: 21 października 2026. W euro; ostateczna cena jest widoczna przed rezerwacją.

Ceny w poszczególnych miesiącach

MiesiącŚredniaWtorekSobota Najniższa Typowy hotel w tej lokalizacjiRóżnica
Listopad 196 € 173 € 219 € 173 € (10 listopada) 246 €−20%
Grudzień 154 € 151 € 158 € 151 € (15 grudnia) 167 €−8%
Styczeń 154 € 143 € 166 € 143 € (12 stycznia 2027) 164 €−6%
Luty 138 € 135 € 142 € 135 € (9 lutego 2027) 205 €−33%
Marzec 167 € 163 € 170 € 163 € (9 marca 2027) 247 €−32%
Kwiecień 199 € 199 € – 199 € (13 kwietnia 2027) 323 €−38%
Maj 241 € – 241 € 241 € (15 maja 2027) 355 €−32%
Czerwiec 245 € 227 € 263 € 227 € (15 czerwca 2027) 356 €−31%
Lipiec 224 € 227 € 220 € 220 € (17 lipca 2027) 350 €−36%
Sierpień 206 € 199 € 213 € 199 € (10 sierpnia 2027) 339 €−39%
Wrzesień 220 € 213 € 227 € 213 € (14 września 2027) 409 €−46%

Średnia z jednej nocy dla dwóch dorosłych, w euro. Różnica: ten hotel wobec typowego hotelu w lokalizacji Cambridge (MA) w tym samym miesiącu. –: brak ceny dla tego dnia w danym miesiącu.

Najlepszy termin na pobyt

Najtańsza noc, jaką znaleźliśmy, kosztowała 135 € (przyjazd 9 lutego 2027). Na tle innych hoteli w tej lokalizacji najkorzystniej wypada tu wrzesień: cena jest wtedy o 46% niższa niż w typowym hotelu.

Weekend czy dzień roboczy?

Noc z soboty na niedzielę kosztuje tu ok. 9% więcej niż z wtorku na środę, więc nocleg w tygodniu to najprostsza oszczędność.

Ceny hoteli w pobliżu

Hotele w promieniu 2,5 km, których ceny też śledzimy: cena za noc w lutym i średnia roczna.

Hotel 1868: pytania o ceny

Kiedy najtaniej nocować w Hotel 1868?

W lutym: średnio ok. 138 € za noc.

Kiedy w Hotel 1868 jest najdrożej?

W czerwcu: ok. 245 € za noc.

Ile kosztuje noc w Hotel 1868?

Średnio 195 € w skali roku, w zależności od miesiąca od 138 € do 245 €. Najtańsza znaleziona noc kosztowała 135 €.

Czy w Hotel 1868 weekend jest droższy?

Tak – sobota kosztuje ok. 9% więcej niż wtorek.

Czy Hotel 1868 to drogi hotel na tle okolicy?

Nie: średnio 195 € za noc, ok. 32% mniej niż w typowym hotelu w lokalizacji Cambridge (MA).

Skąd pochodzą te ceny?

Sprawdzamy w serwisie Agoda cenę jednej nocy dla dwóch dorosłych, we wtorek i w sobotę każdego z najbliższych dwunastu miesięcy, i aktualizujemy dane co dwa–trzy tygodnie. Wartości miesięczne to średnia z tych nocy, w euro; ostatnia aktualizacja: 21 października 2026. Podatki i opłaty mogą się różnić w zależności od serwisu rezerwacyjnego; ostateczna cena jest zawsze widoczna przed rezerwacją.