Hotel★★
Hotel Hana Ichirin
Nomachi 4-chome, Kanazawa, Japonia
O obiekcie: Hotel Hana Ichirin
Hotel Hana Ichirin – hotel, Nomachi 4-chome, Kanazawa, Japonia. Kategoria obiektu: 2★. Średnia ocena gości: 7,9/10 (opinie: 7). Odległość od centrum (Kanazawa): 2,0 km.
- Typ
- Hotel
- Kategoria
- ★★
- Zameldowanie od
- 16:00
- Wymeldowanie do
- 10:00
- Pokoje
- 12
- Inne obiekty w promieniu 500 m
- 19
Kanazawa: ceny hoteli według miesięcy
5-chōme-4-11 Nomachi, Kanazawa, Hotel Hana IchiRin Kanazawa h-ichirin.jp
Ceny
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Aktualne ceny w okolicy: Hotel Hana Ichirin
Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.
Wyniki: Hotel Hana Ichirin
Oceniany lepiej niż 37% hoteli – Kanazawa
- Ocena gości 7,9
- Lokalizacja 7,7
- Transport publiczny 10,0
Średnia: Kanazawa
Udogodnienia
Oferta partnera nie zawiera jeszcze listy udogodnień dla tego obiektu.
Lokalizacja
- Ocena lokalizacji
- 7,7/10
- Wskaźnik pieszy
- 70/100 Dobry dla pieszych
- Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
- 47
- Sklepy w promieniu 500 m
- 1
- Atrakcje w promieniu 1 km
- 6
| Najbliższa stacja | 70 m1 min pieszo |
|---|---|
| Odległość od centrumKanazawa | 2,0 km5 min samochodem |
Przydatne miejsca w pobliżu
| Sklep spożywczy | 340 m6 min pieszo |
|---|---|
| Apteka | 170 m3 min pieszo |
Pogoda: Kanazawa
Listy z tym hotelem
Porównaj: Hotel Hana Ichirin i pobliskie hotele
Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.
- APA Hotel Kanazawa-Nomachi Hotel ★★★ 150 m stąd7,7 Porównaj
- SAIK Zajazd ★★★ 250 m stąd8,6 Porównaj
- Node Saigawa Hotel ★★★ 440 m stąd8,2 Porównaj
- Tmark City Hotel Kanazawa Hotel ★★★ 780 m stąd8,7 Porównaj
- Kanazawa Frexhotel Hotel ★★★ 810 m stąd7,2 Porównaj
- HOTEL MYSTAYS Kanazawa Katamachi Hotel ★★★ 850 m stąd8,4 Porównaj
Pytania o obiekt: Hotel Hana Ichirin
Jak goście oceniają obiekt: Hotel Hana Ichirin?
Hotel Hana Ichirin ma ocenę gości 7,9 na 10 na podstawie opinii: 7. To lepszy wynik niż w przypadku 37% ocenianych hoteli – Kanazawa.
O której jest zameldowanie i wymeldowanie – Hotel Hana Ichirin?
Zameldowanie zaczyna się o 16:00, a wymeldowanie jest do 10:00.
Ile pokoi ma obiekt Hotel Hana Ichirin?
Hotel Hana Ichirin ma 12 pokoi.
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy





