Język: PL
Porównaj hotele

Hotel★★★OYO Rooms

Hotel O Dazzling Studio

Ward 1, Pune, Indie

3,5 Poniżej średniej23 opinie #554Pune: #554 z 570 2,4Ocena lokalizacji

Hotel O Dazzling Studio

1 / 5

  • Hotel O Dazzling Studio – zdjęcie 1 z 5
  • Hotel O Dazzling Studio – zdjęcie 2 z 5
  • Hotel O Dazzling Studio – zdjęcie 3 z 5
  • Hotel O Dazzling Studio – zdjęcie 4 z 5
  • Hotel O Dazzling Studio – zdjęcie 5 z 5

O obiekcie: Hotel O Dazzling Studio

Hotel O Dazzling Studio – hotel, Ward 1, Pune, Indie. Kategoria obiektu: 3★. Średnia ocena gości: 3,5/10 (opinie: 23). Udogodnienia: basen, restauracja, całodobowy room service. Odległość od centrum (Pune): 8,0 km. Najbliższe lotnisko: Pune International Airport (PNQ), 2,1 km.

Typ
Hotel
Kategoria
★★★
Zameldowanie od
12:00
Wymeldowanie do
11:00
Sieć
OYO Rooms
Inne obiekty w promieniu 500 m
5

Sr. No. 279 Lane No. 10, Swami Samarth Nagar, Sathe Wasti, Lohegaon oyorooms.com

Ceny

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy: Hotel O Dazzling Studio

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Wyniki: Hotel O Dazzling Studio

Oceniany lepiej niż 3% hoteli – Pune

  • Ocena gości 3,5
  • Lokalizacja 2,4

Średnia: Pune

Udogodnienia

BasenRestauracjaCałodobowy room service

Basen i wellness

  • Basen

Jedzenie i napoje

  • Śniadanie
  • Restauracja
  • Całodobowy room service

Internet

  • Wi-Fi

Parking i transport

  • Parking

Usługi

  • Recepcja czynna całą dobę
  • Przechowalnia bagażu

W pokojach

  • Klimatyzacja

Na podstawie oferty obiektu u naszego partnera rezerwacyjnego.

Lokalizacja

Ocena lokalizacji
2,4/10
Wskaźnik pieszy
25/100 Zalecany samochód
Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
3
Atrakcje w promieniu 1 km
1
Najbliższe lotniskoPune International Airport (PNQ)2,1 km5 min samochodem
Odległość od centrumPune8,0 km18 min samochodem

Przydatne miejsca w pobliżu

Sklep spożywczyPatanjali Chikitsalaya850 m14 min pieszo
Apteka560 m9 min pieszo

Pobliskie atrakcje

  • Snehfunvilla670 m
  • Chattrapati Shivaji Maharaj Museum of Indian History1,1 km

Pogoda: Pune

Listy z tym hotelem

Porównaj: Hotel O Dazzling Studio i pobliskie hotele

Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.

Pytania o obiekt: Hotel O Dazzling Studio

Jak goście oceniają obiekt: Hotel O Dazzling Studio?

Hotel O Dazzling Studio ma ocenę gości 3,5 na 10 na podstawie opinii: 23. To lepszy wynik niż w przypadku 3% ocenianych hoteli – Pune.

O której jest zameldowanie i wymeldowanie – Hotel O Dazzling Studio?

Zameldowanie zaczyna się o 12:00, a wymeldowanie jest do 11:00.

Czy śniadanie jest w cenie – Hotel O Dazzling Studio?

Śniadanie jest dostępne. To, czy jest w cenie, zależy od wybranej taryfy.

Czy w obiekcie Hotel O Dazzling Studio jest basen?

Tak, Hotel O Dazzling Studio ma basen.

Czy jest parking – Hotel O Dazzling Studio?

Tak, parking jest dostępny; może być płatny.

Jak daleko do lotniska od obiektu: Hotel O Dazzling Studio?

Najbliższe lotnisko, Pune International Airport (PNQ), jest oddalone o 2,1 km w linii prostej.

Hotel O Dazzling Studio: czy w pobliżu jest sklep spożywczy?

Tak: Patanjali Chikitsalaya, ok. 850 m stąd (14 min pieszo).

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy