Język: PL
Porównaj hotele

Hotel★★★★

Hotel Park Makarska

Moča, Makarska, Chorwacja

9,1 Znakomity36 opinii #5Makarska: #5 z 9 9,1Ocena lokalizacji

Hotel Park Makarska

1 / 5

  • Hotel Park Makarska – zdjęcie 1 z 5
  • Hotel Park Makarska – zdjęcie 2 z 5
  • Hotel Park Makarska – zdjęcie 3 z 5
  • Hotel Park Makarska – zdjęcie 4 z 5
  • Hotel Park Makarska – zdjęcie 5 z 5

O obiekcie: Hotel Park Makarska

Hotel Park Makarska – hotel, Moča, Makarska, Chorwacja. Kategoria obiektu: 4★. Średnia ocena gości: 9,1/10 (opinie: 36). Udogodnienia: basen, bar. Odległość od centrum (Makarska): 410 m. Najbliższa plaża: 60 m. Najbliższe lotnisko: Brač Airport (BWK), 27 km.

Typ
Hotel
Kategoria
★★★★
Zameldowanie od
15:00
Wymeldowanie do
10:00
Inne obiekty w promieniu 500 m
18

Kralja Petra Krešimira IV., 23 parkhotel.hr

Ceny

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy: Hotel Park Makarska

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Wyniki: Hotel Park Makarska

W porównaniu ze średnim hotelem w mieście: Makarska.

  • Ocena gości 9,1
  • Lokalizacja 9,1
  • Dostęp do plaży 10,0

Średnia: Makarska

Udogodnienia

Basen i wellness

  • Basen

Jedzenie i napoje

  • Śniadanie
  • Bar

Na podstawie oferty obiektu u naszego partnera rezerwacyjnego.

Lokalizacja

Ocena lokalizacji
9,1/10
Wskaźnik pieszy
66/100 Dobry dla pieszych
Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
40
Sklepy w promieniu 500 m
6
Atrakcje w promieniu 1 km
5
Najbliższa plaża60 m1 min pieszo
Najbliższe lotniskoBrač Airport (BWK)27 km61 min samochodem
Odległość od centrumMakarska410 m7 min pieszo

Przydatne miejsca w pobliżu

Sklep spożywczyTommy Maximarket380 m6 min pieszo
AptekaLjekarne Vuković Makarska540 m9 min pieszo

Pobliskie atrakcje

  • Makarska Observatory470 m
  • Gradski Muzej550 m
  • Advent u Kali 2013/ Makarska Kala Larga street840 m
  • Mletačka Česma860 m
  • Spomenik Sv. Petru860 m
  • Malakološki Muzej1,2 km

Pogoda: Makarska

Porównaj: Hotel Park Makarska i pobliskie hotele

Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.

Pytania o obiekt: Hotel Park Makarska

O której jest zameldowanie i wymeldowanie – Hotel Park Makarska?

Zameldowanie zaczyna się o 15:00, a wymeldowanie jest do 10:00.

Czy śniadanie jest w cenie – Hotel Park Makarska?

Śniadanie jest dostępne. To, czy jest w cenie, zależy od wybranej taryfy.

Czy w obiekcie Hotel Park Makarska jest basen?

Tak, Hotel Park Makarska ma basen.

Jak daleko do lotniska od obiektu: Hotel Park Makarska?

Najbliższe lotnisko, Brač Airport (BWK), jest oddalone o 27 km w linii prostej.

Czy obiekt Hotel Park Makarska jest blisko plaży?

Najbliższa plaża znajduje się 60 m od hotelu.

Hotel Park Makarska: czy w pobliżu jest sklep spożywczy?

Tak: Tommy Maximarket, ok. 380 m stąd (6 min pieszo).

Hotel Park Makarska: gdzie jest najbliższa apteka?

Najbliższa znana nam apteka to Ljekarne Vuković Makarska, ok. 540 m stąd (9 min pieszo).

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy