Język: PL
Porównaj hotele

Hotel★½

Hotel Rising Star

Dunghri, Manali, Indie

8,5 Bardzo dobry25 opinii #90Manali: #90 z 259 5,0Ocena lokalizacji

Hotel Rising Star

1 / 5

  • Hotel Rising Star – zdjęcie 1 z 5
  • Hotel Rising Star – zdjęcie 2 z 5
  • Hotel Rising Star – zdjęcie 3 z 5
  • Hotel Rising Star – zdjęcie 4 z 5
  • Hotel Rising Star – zdjęcie 5 z 5

O obiekcie: Hotel Rising Star

Hotel Rising Star – hotel, Dunghri, Manali, Indie. Kategoria obiektu: 1,5★. Średnia ocena gości: 8,5/10 (opinie: 25). Odległość od centrum (Manali): 1,8 km. Najbliższe lotnisko: Kullu Manali Airport (KUU), 41 km.

Typ
Hotel
Kategoria
★½
Zameldowanie od
12:30
Wymeldowanie do
11:00
Pokoje
15
Ostatni remont
2012
Inne obiekty w promieniu 500 m
108

Near Circuit House, Hadimba Road

Ceny

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy: Hotel Rising Star

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Wyniki: Hotel Rising Star

Oceniany lepiej niż 64% hoteli – Manali

  • Ocena gości 8,5
  • Lokalizacja 5,0

Średnia: Manali

Udogodnienia

Basen i wellness

  • Masaż

Jedzenie i napoje

  • Obsługa pokoju

Rekreacja

  • Taras

W pokojach

  • Balkon

Na podstawie oferty obiektu u naszego partnera rezerwacyjnego.

Lokalizacja

Ocena lokalizacji
5,0/10
Wskaźnik pieszy
61/100 Częściowo przyjazny pieszym
Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
52
Atrakcje w promieniu 1 km
1
Najbliższe lotniskoKullu Manali Airport (KUU)41 km93 min samochodem
Odległość od centrumManali1,8 km4 min samochodem

Przydatne miejsca w pobliżu

Sklep spożywczyPatanjali Gramin Arogya Kendra790 m13 min pieszo

Pobliskie atrakcje

  • Museum of Himachal Culture and Folk Arts540 m
  • Vashisht Manali1,5 km
  • Dhungiri Van Vihar1,6 km

Pogoda: Manali

Listy z tym hotelem

Porównaj: Hotel Rising Star i pobliskie hotele

Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.

Pytania o obiekt: Hotel Rising Star

Jak goście oceniają obiekt: Hotel Rising Star?

Hotel Rising Star ma ocenę gości 8,5 na 10 na podstawie opinii: 25. To lepszy wynik niż w przypadku 64% ocenianych hoteli – Manali.

O której jest zameldowanie i wymeldowanie – Hotel Rising Star?

Zameldowanie zaczyna się o 12:30, a wymeldowanie jest do 11:00.

Jak daleko do lotniska od obiektu: Hotel Rising Star?

Najbliższe lotnisko, Kullu Manali Airport (KUU), jest oddalone o 41 km w linii prostej.

Ile pokoi ma obiekt Hotel Rising Star?

Hotel Rising Star ma 15 pokoi.

Hotel Rising Star: czy w pobliżu jest sklep spożywczy?

Tak: Patanjali Gramin Arogya Kendra, ok. 790 m stąd (13 min pieszo).

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy