Język: PL
Porównaj hotele

Apartament z obsługą

Kotagede Heritage Homestay

Giwangan, Yogyakarta, Indonezja

8,9 Znakomity19 opinii #731Yogyakarta: #731 z 1508 4,5/5w Google, 180 opinii 4,7Ocena lokalizacji

Kotagede Heritage Homestay

1 / 5

  • Kotagede Heritage Homestay – zdjęcie 1 z 5
  • Kotagede Heritage Homestay – zdjęcie 2 z 5
  • Kotagede Heritage Homestay – zdjęcie 3 z 5
  • Kotagede Heritage Homestay – zdjęcie 4 z 5
  • Kotagede Heritage Homestay – zdjęcie 5 z 5

O obiekcie: Kotagede Heritage Homestay

Kotagede Heritage Homestay – apartament, Giwangan, Yogyakarta, Indonezja. Średnia ocena gości: 8,9/10 (opinie: 19). Udogodnienia: bezpłatny parking, bezpłatne wi-fi, całodobowy room service. Odległość od centrum (Yogyakarta): 5,4 km. Najbliższe lotnisko: Adisutjipto International Airport (JOG), 6,1 km.

Typ
Apartament z obsługą
Zameldowanie od
14:00
Wymeldowanie do
12:00
Inne obiekty w promieniu 500 m
9

Jl. Tegal Gendu, Prenggan, Kotagede, instagram.com

Ceny

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy: Kotagede Heritage Homestay

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Wyniki: Kotagede Heritage Homestay

Oceniany lepiej niż 51% hoteli – Yogyakarta

  • Ocena gości 8,9
  • Lokalizacja 4,7

Średnia: Yogyakarta

Ocena w Google

4,5/5

Opinie w Google: 180

Z publicznej wizytówki obiektu w Mapach Google. Podana orientacyjnie, nie wchodzi do oceny StayVersus.

Udogodnienia

Bezpłatny parkingBezpłatne Wi-FiCałodobowy room service

Jedzenie i napoje

  • Całodobowy room service

Internet

  • Bezpłatne Wi-Fi

Parking i transport

  • Bezpłatny parking

Usługi

  • Wynajem samochodów
  • Przechowalnia bagażu

W pokojach

  • Klimatyzacja

Na podstawie oferty obiektu u naszego partnera rezerwacyjnego.

Lokalizacja

Ocena lokalizacji
4,7/10
Wskaźnik pieszy
63/100 Częściowo przyjazny pieszym
Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
34
Sklepy w promieniu 500 m
3
Atrakcje w promieniu 1 km
4
Najbliższe lotniskoAdisutjipto International Airport (JOG)6,1 km14 min samochodem
Odległość od centrumYogyakarta5,4 km12 min samochodem

Przydatne miejsca w pobliżu

Sklep spożywczyPamela 4 Toko310 m5 min pieszo
Apteka280 m5 min pieszo

Pobliskie atrakcje

  • Omah UGM Kotagede520 m
  • Rumah Pesik Museum & Boutique Hotel570 m
  • Bendhung Lepen660 m
  • Kampung Alun-alun Purbayan970 m
  • Taman Edukasi Lalu Lintas Djogdjakarta1,0 km
  • Beteng Cepuri1,1 km

Pogoda: Yogyakarta

Listy z tym hotelem

Porównaj: Kotagede Heritage Homestay i pobliskie hotele

Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.

Pytania o obiekt: Kotagede Heritage Homestay

Jak goście oceniają obiekt: Kotagede Heritage Homestay?

Kotagede Heritage Homestay ma ocenę gości 8,9 na 10 na podstawie opinii: 19. To lepszy wynik niż w przypadku 51% ocenianych hoteli – Yogyakarta.

O której jest zameldowanie i wymeldowanie – Kotagede Heritage Homestay?

Zameldowanie zaczyna się o 14:00, a wymeldowanie jest do 12:00.

Czy jest parking – Kotagede Heritage Homestay?

Tak, w ofercie wspomniano o bezpłatnym parkingu.

Jak daleko do lotniska od obiektu: Kotagede Heritage Homestay?

Najbliższe lotnisko, Adisutjipto International Airport (JOG), jest oddalone o 6,1 km w linii prostej.

Kotagede Heritage Homestay: czy w pobliżu jest sklep spożywczy?

Tak: Pamela 4 Toko, ok. 310 m stąd (5 min pieszo).

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy