Język: PL
Porównaj hotele

Apartament z obsługą

Madame Vacances Residence Du Golf

La Pinède de Moliets, Soustons, Francja

– Brak opinii 4,2/5w Google, 157 opinii
Brak zdjęć

O obiekcie: Madame Vacances Residence Du Golf

Madame Vacances Residence Du Golf – apartament, La Pinède de Moliets, Soustons, Francja. Udogodnienia: basen, bezpłatny parking, bezpłatne wi-fi. Odległość od centrum (Soustons): 270 m.

Typ
Apartament z obsługą
Zameldowanie od
17:00
Wymeldowanie do
10:00
Inne obiekty w promieniu 500 m
18

Avenue du Tuc madamevacances.com

Ceny

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy: Madame Vacances Residence Du Golf

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Ocena w Google

4,2/5

Opinie w Google: 157

  • 5★50%
  • 4★30%
  • 3★12%
  • 2★1%
  • 1★6%

Z publicznej wizytówki obiektu w Mapach Google. Podana orientacyjnie, nie wchodzi do oceny StayVersus.

Udogodnienia

BasenBezpłatny parkingBezpłatne Wi-Fi

Basen i wellness

  • Basen

Internet

  • Bezpłatne Wi-Fi

Parking i transport

  • Bezpłatny parking

Na podstawie oferty obiektu u naszego partnera rezerwacyjnego.

Lokalizacja

Odległość od centrumSoustons270 m4 min pieszo

Pytania o obiekt: Madame Vacances Residence Du Golf

O której jest zameldowanie i wymeldowanie – Madame Vacances Residence Du Golf?

Zameldowanie zaczyna się o 17:00, a wymeldowanie jest do 10:00.

Czy w obiekcie Madame Vacances Residence Du Golf jest basen?

Tak, Madame Vacances Residence Du Golf ma basen.

Czy jest parking – Madame Vacances Residence Du Golf?

Tak, w ofercie wspomniano o bezpłatnym parkingu.

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy