Język: PL
Porównaj hotele

Ryokan★★

Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso

Shimojo, Iida, Japonia

9,2 Znakomity41 opinii #1Iida: #1 z 18 4,2/5w Google, 74 opinie 1,3Ocena lokalizacji

Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso

1 / 5

  • Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso – zdjęcie 1 z 5
  • Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso – zdjęcie 2 z 5
  • Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso – zdjęcie 3 z 5
  • Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso – zdjęcie 4 z 5
  • Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso – zdjęcie 5 z 5

O obiekcie: Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso

Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso – ryokan, Shimojo, Iida, Japonia. Kategoria obiektu: 2★. Średnia ocena gości: 9,2/10 (opinie: 41). Udogodnienia: bezpłatny parking, bezpłatne wi-fi. Odległość od centrum (Iida): 6,9 km. Najbliższe lotnisko: Mount Fuji Shizuoka Airport (FSZ), 77 km.

Typ
Ryokan
Kategoria
★★
Zameldowanie od
16:00
Wymeldowanie do
10:00
Pokoje
10
Inne obiekty w promieniu 500 m
0

7144 Mutsuzawa, Shimojomura shirasagisou.com

Ceny

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy: Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Wyniki: Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso

Oceniany lepiej niż 94% hoteli – Iida

  • Ocena gości 9,2
  • Lokalizacja 1,3

Średnia: Iida

Ocena w Google

4,2/5

Opinie w Google: 74

  • 5★36%
  • 4★34%
  • 3★25%
  • 2★2%
  • 1★2%

Z publicznej wizytówki obiektu w Mapach Google. Podana orientacyjnie, nie wchodzi do oceny StayVersus.

Udogodnienia

Jedzenie i napoje

  • Śniadanie

Rekreacja

  • Taras

Internet

  • Bezpłatne Wi-Fi

Parking i transport

  • Bezpłatny parking

Usługi

  • Przechowalnia bagażu

W pokojach

  • Klimatyzacja
  • Balkon

Na podstawie oferty obiektu u naszego partnera rezerwacyjnego.

Lokalizacja

Ocena lokalizacji
1,3/10
Wskaźnik pieszy
0/100 Zalecany samochód
Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
0
Atrakcje w promieniu 1 km
0
Najbliższe lotniskoMount Fuji Shizuoka Airport (FSZ)77 km174 min samochodem
Odległość od centrumIida6,9 km16 min samochodem

Pogoda: Iida

Listy z tym hotelem

Pytania o obiekt: Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso

Jak goście oceniają obiekt: Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso?

Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso ma ocenę gości 9,2 na 10 na podstawie opinii: 41. To lepszy wynik niż w przypadku 94% ocenianych hoteli – Iida.

O której jest zameldowanie i wymeldowanie – Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso?

Zameldowanie zaczyna się o 16:00, a wymeldowanie jest do 10:00.

Czy śniadanie jest w cenie – Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso?

Śniadanie jest dostępne. To, czy jest w cenie, zależy od wybranej taryfy.

Czy jest parking – Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso?

Tak, w ofercie wspomniano o bezpłatnym parkingu.

Jak daleko do lotniska od obiektu: Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso?

Najbliższe lotnisko, Mount Fuji Shizuoka Airport (FSZ), jest oddalone o 77 km w linii prostej.

Ile pokoi ma obiekt Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso?

Ogute Lakeside Ryokan Shirasagiso ma 10 pokoi.

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy