Język: PL
Porównaj hotele

Hotel★★★

Olympos Garden Hotel

Beyoğlu, Stambuł, Turcja

7,6 Dobry31 opinii #1330Stambuł: #1330 z 1875 8,6Ocena lokalizacji

Olympos Garden Hotel

1 / 5

  • Olympos Garden Hotel – zdjęcie 1 z 5
  • Olympos Garden Hotel – zdjęcie 2 z 5
  • Olympos Garden Hotel – zdjęcie 3 z 5
  • Olympos Garden Hotel – zdjęcie 4 z 5
  • Olympos Garden Hotel – zdjęcie 5 z 5

O obiekcie: Olympos Garden Hotel

Olympos Garden Hotel – hotel, Beyoğlu, Stambuł, Turcja. Kategoria obiektu: 3★. Średnia ocena gości: 7,6/10 (opinie: 31). Udogodnienia: bar. Odległość od centrum (Stambuł): 1,9 km. Najbliższe lotnisko: Istanbul Sabiha Gökçen International Airport (SAW), 32 km.

Typ
Hotel
Kategoria
★★★
Zameldowanie od
14:00
Wymeldowanie do
11:30
Pokoje
15
Piętra
6
Ostatni remont
2023
Palenie
Obiekt dla niepalących
Inne obiekty w promieniu 500 m
357

Feridiye Caddesi

Ceny

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy: Olympos Garden Hotel

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Wyniki: Olympos Garden Hotel

Oceniany lepiej niż 29% hoteli – Stambuł

  • Ocena gości 7,6
  • Lokalizacja 8,6
  • Transport publiczny 8,1

Średnia: Stambuł

Udogodnienia

Jedzenie i napoje

  • Bar

Rekreacja

  • Ogród

Internet

  • Wi-Fi

Parking i transport

  • Parking

W pokojach

  • Klimatyzacja
  • Minibar
  • Czajnik lub ekspres do kawy
  • Zasłony zaciemniające

Zasady

  • Dla niepalących

Na podstawie oferty obiektu u naszego partnera rezerwacyjnego.

Lokalizacja

Ocena lokalizacji
8,6/10
Wskaźnik pieszy
98/100 Świetny dla pieszych
Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
150
Sklepy w promieniu 500 m
13
Atrakcje w promieniu 1 km
32
Najbliższa stacjaTaksim Metro İstasyonu500 m8 min pieszo
Najbliższe lotniskoIstanbul Sabiha Gökçen International Airport (SAW)32 km71 min samochodem
Odległość od centrumStambuł1,9 km4 min samochodem

Najważniejsze atrakcje w Stambule

Taksim Meydanı530 m9 min pieszo
Wieża Galaty1,8 km4 min samochodem
Topkapı3,1 km7 min samochodem
Meczet Sulejmana3,1 km7 min samochodem
Meczet Şehzade3,6 km8 min samochodem
Błękitny Meczet3,9 km9 min samochodem

Przydatne miejsca w pobliżu

Sklep spożywczyŞok130 m2 min pieszo
Aptekaİstanbul Eczanesi370 m6 min pieszo

Pogoda: Stambuł

Listy z tym hotelem

Porównaj: Olympos Garden Hotel i pobliskie hotele

Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.

Pytania o obiekt: Olympos Garden Hotel

Jak goście oceniają obiekt: Olympos Garden Hotel?

Olympos Garden Hotel ma ocenę gości 7,6 na 10 na podstawie opinii: 31. To lepszy wynik niż w przypadku 29% ocenianych hoteli – Stambuł.

O której jest zameldowanie i wymeldowanie – Olympos Garden Hotel?

Zameldowanie zaczyna się o 14:00, a wymeldowanie jest do 11:30.

Czy jest parking – Olympos Garden Hotel?

Tak, parking jest dostępny; może być płatny.

Jak daleko do lotniska od obiektu: Olympos Garden Hotel?

Najbliższe lotnisko, Istanbul Sabiha Gökçen International Airport (SAW), jest oddalone o 32 km w linii prostej.

Ile pokoi ma obiekt Olympos Garden Hotel?

Olympos Garden Hotel ma 15 pokoi na 6 piętrach.

Olympos Garden Hotel: czy w pobliżu jest sklep spożywczy?

Tak: Şok, ok. 130 m stąd (2 min pieszo).

Olympos Garden Hotel: gdzie jest najbliższa apteka?

Najbliższa znana nam apteka to İstanbul Eczanesi, ok. 370 m stąd (6 min pieszo).

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy