Język: PL
Porównaj hotele

Hotel★★★★

Oscar Seaside Hotel & Spa

Güvercinlik, Bodrum, Turcja

7,0 Dobry12 opinii #161Bodrum: #161 z 188 3,9Ocena lokalizacji

Oscar Seaside Hotel & Spa

1 / 5

  • Oscar Seaside Hotel & Spa – zdjęcie 1 z 5
  • Oscar Seaside Hotel & Spa – zdjęcie 2 z 5
  • Oscar Seaside Hotel & Spa – zdjęcie 3 z 5
  • Oscar Seaside Hotel & Spa – zdjęcie 4 z 5
  • Oscar Seaside Hotel & Spa – zdjęcie 5 z 5

O obiekcie: Oscar Seaside Hotel & Spa

Oscar Seaside Hotel & Spa – hotel, Güvercinlik, Bodrum, Turcja. Kategoria obiektu: 4★. Średnia ocena gości: 7,0/10 (opinie: 12). Odległość od centrum (Bodrum): 19 km. Najbliższa plaża: 1,2 km. Najbliższe lotnisko: Milas Bodrum International Airport (BJV), 16 km.

Typ
Hotel
Kategoria
★★★★
Zameldowanie od
14:00
Wymeldowanie do
12:00
Pokoje
61
Inne obiekty w promieniu 500 m
0

No:358 G vercinlik Blv

Ceny

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy: Oscar Seaside Hotel & Spa

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Wyniki: Oscar Seaside Hotel & Spa

Oceniany lepiej niż 14% hoteli – Bodrum

  • Ocena gości 7,0
  • Lokalizacja 3,9
  • Dostęp do plaży 6,0

Średnia: Bodrum

Udogodnienia

Oferta partnera nie zawiera jeszcze listy udogodnień dla tego obiektu.

Lokalizacja

Ocena lokalizacji
3,9/10
Wskaźnik pieszy
36/100 Zalecany samochód
Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
8
Atrakcje w promieniu 1 km
1
Najbliższa plaża1,2 km20 min pieszo
Najbliższe lotniskoMilas Bodrum International Airport (BJV)16 km35 min samochodem
Odległość od centrumBodrum19 km44 min samochodem

Przydatne miejsca w pobliżu

Sklep spożywczyŞok1,0 km17 min pieszo

Pobliskie atrakcje

  • Güvercinlik Akvaryum Hotel390 m

Pogoda: Bodrum

Porównaj: Oscar Seaside Hotel & Spa i pobliskie hotele

Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.

Pytania o obiekt: Oscar Seaside Hotel & Spa

Jak goście oceniają obiekt: Oscar Seaside Hotel & Spa?

Oscar Seaside Hotel & Spa ma ocenę gości 7,0 na 10 na podstawie opinii: 12. To lepszy wynik niż w przypadku 14% ocenianych hoteli – Bodrum.

O której jest zameldowanie i wymeldowanie – Oscar Seaside Hotel & Spa?

Zameldowanie zaczyna się o 14:00, a wymeldowanie jest do 12:00.

Jak daleko do lotniska od obiektu: Oscar Seaside Hotel & Spa?

Najbliższe lotnisko, Milas Bodrum International Airport (BJV), jest oddalone o 16 km w linii prostej.

Czy obiekt Oscar Seaside Hotel & Spa jest blisko plaży?

Najbliższa plaża znajduje się 1,2 km od hotelu.

Ile pokoi ma obiekt Oscar Seaside Hotel & Spa?

Oscar Seaside Hotel & Spa ma 61 pokoi.

Oscar Seaside Hotel & Spa: czy w pobliżu jest sklep spożywczy?

Tak: Şok, ok. 1,0 km stąd (17 min pieszo).

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy