Język: PL
Porównaj hotele

Hotel★★★★

Oum Palace Hotel & Spa

Sidi Belyout ⵙⵉⴷⵉ ⴱⵍⵢⵓⵟ سيدي بليوط, Casablanca, Maroko

8,5 Bardzo dobry88 opinii #9Casablanca: #9 z 83 8,0Ocena lokalizacji

Oum Palace Hotel & Spa

1 / 5

  • Oum Palace Hotel & Spa – zdjęcie 1 z 5
  • Oum Palace Hotel & Spa – zdjęcie 2 z 5
  • Oum Palace Hotel & Spa – zdjęcie 3 z 5
  • Oum Palace Hotel & Spa – zdjęcie 4 z 5
  • Oum Palace Hotel & Spa – zdjęcie 5 z 5

O obiekcie: Oum Palace Hotel & Spa

Oum Palace Hotel & Spa – hotel, Sidi Belyout ⵙⵉⴷⵉ ⴱⵍⵢⵓⵟ سيدي بليوط, Casablanca, Maroko. Kategoria obiektu: 4★. Średnia ocena gości: 8,5/10 (opinie: 88). Odległość od centrum (Casablanca): 1,5 km. Najbliższe lotnisko: Mohammed V International Airport (CMN), 26 km.

Typ
Hotel
Kategoria
★★★★
Pokoje
99
Inne obiekty w promieniu 500 m
22

12 Rue Kamal Mohamed book.eat-now.io

Ceny

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Aktualne ceny w okolicy: Oum Palace Hotel & Spa

Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.

Wyniki: Oum Palace Hotel & Spa

Oceniany lepiej niż 89% hoteli – Casablanca

  • Ocena gości 8,5
  • Lokalizacja 8,0
  • Transport publiczny 9,1

Średnia: Casablanca

Udogodnienia

Oferta partnera nie zawiera jeszcze listy udogodnień dla tego obiektu.

Lokalizacja

Ocena lokalizacji
8,0/10
Wskaźnik pieszy
85/100 Świetny dla pieszych
Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
139
Sklepy w promieniu 500 m
6
Atrakcje w promieniu 1 km
6
Najbliższa plażaPlage Lalla Meryem شاطئ لالة مريم4,3 km10 min samochodem
Najbliższa stacjaTramway Station Marché Central310 m5 min pieszo
Najbliższe lotniskoMohammed V International Airport (CMN)26 km57 min samochodem
Odległość od centrumCasablanca1,5 km25 min pieszo

Przydatne miejsca w pobliżu

Sklep spożywczyCarrefour Market Maroc500 m8 min pieszo

Pobliskie atrakcje

  • Sidi Bousmara Casablanca510 m
  • Clock Tower Casablanca Boulevard de Paris570 m
  • Centre d'Interprétation du Patrimoine630 m
  • Porte De La Marine790 m
  • Musée de la Fondation Abderrahman Slaoui860 m
  • Tour de l'Horloge930 m

Pogoda: Casablanca

Porównaj: Oum Palace Hotel & Spa i pobliskie hotele

Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.

Pytania o obiekt: Oum Palace Hotel & Spa

Jak goście oceniają obiekt: Oum Palace Hotel & Spa?

Oum Palace Hotel & Spa ma ocenę gości 8,5 na 10 na podstawie opinii: 88. To lepszy wynik niż w przypadku 89% ocenianych hoteli – Casablanca.

Jak daleko do lotniska od obiektu: Oum Palace Hotel & Spa?

Najbliższe lotnisko, Mohammed V International Airport (CMN), jest oddalone o 26 km w linii prostej.

Ile pokoi ma obiekt Oum Palace Hotel & Spa?

Oum Palace Hotel & Spa ma 99 pokoi.

Oum Palace Hotel & Spa: czy w pobliżu jest sklep spożywczy?

Tak: Carrefour Market Maroc, ok. 500 m stąd (8 min pieszo).

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy