Resort★★★
Pagudpud Rinnovati
Saud, Ilocos Norte, Filipiny
O obiekcie: Pagudpud Rinnovati
Pagudpud Rinnovati – resort, Saud, Ilocos Norte, Filipiny. Kategoria obiektu: 3★. Średnia ocena gości: 7,0/10 (opinie: 454). Udogodnienia: bezpłatny parking, bezpłatne wi-fi. Najbliższa plaża: 80 m. Najbliższe lotnisko: Laoag International Airport (LAO), 52 km.
- Typ
- Resort
- Kategoria
- ★★★
- Zameldowanie od
- 14:00
- Wymeldowanie do
- 12:00
- Pokoje
- 14
- Piętra
- 3
- Otwarcie
- 2012
- Ostatni remont
- 2019
- Palenie
- Obiekt dla niepalących
- Inne obiekty w promieniu 500 m
- 8
Ilocos Norte: ceny hoteli według miesięcy
Private street rinnovati-resort.com
Ceny
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Aktualne ceny w okolicy: Pagudpud Rinnovati
Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.
Wyniki: Pagudpud Rinnovati
Oceniany lepiej niż 9% hoteli – Ilocos Norte
- Ocena gości 7,0
- Lokalizacja 6,9
- Udogodnienia 3,3
- Spa i wellness 1,0
- Dostęp do plaży 10,0
Średnia: Ilocos Norte
Udogodnienia
Basen i wellness
- Masaż
Jedzenie i napoje
- Obsługa pokoju
Rekreacja
- Taras
Internet
- Bezpłatne Wi-Fi
Parking i transport
- Bezpłatny parking
Usługi
- Bus wahadłowy
- Wynajem samochodów
- Pralnia
W pokojach
- Kuchnia
- Balkon
- Zasłony zaciemniające
Zasady
- Dla niepalących
Na podstawie oferty obiektu u naszego partnera rezerwacyjnego.
Lokalizacja
- Ocena lokalizacji
- 6,9/10
- Wskaźnik pieszy
- 27/100 Zalecany samochód
- Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
- 6
- Atrakcje w promieniu 1 km
- 0
| Najbliższa plażaSaud Beach | 80 m1 min pieszo |
|---|---|
| Najbliższe lotniskoLaoag International Airport (LAO) | 52 km118 min samochodem |
Przydatne miejsca w pobliżu
| AptekaJ & L Pharmacy | 190 m3 min pieszo |
|---|
Listy z tym hotelem
Porównaj: Pagudpud Rinnovati i pobliskie hotele
Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.
- Evangeline Beach Resort Resort 50 m stąd6,7 Porównaj
- Villa Manuela Ilocos Beach Resort Resort ★★★ 70 m stąd7,3 Porównaj
- Terra Rika Beach & Dive Resort Resort ★★★ 90 m stąd5,3 Porównaj
- Casa Victoria Beach Resort And Restaurant Resort ★★★ 160 m stąd7,5 Porównaj
- RVS Birdland Studio3 Apartament 2,5 km stąd7,2
Pytania o obiekt: Pagudpud Rinnovati
Jak goście oceniają obiekt: Pagudpud Rinnovati?
Pagudpud Rinnovati ma ocenę gości 7,0 na 10 na podstawie opinii: 454. To lepszy wynik niż w przypadku 9% ocenianych hoteli – Ilocos Norte.
O której jest zameldowanie i wymeldowanie – Pagudpud Rinnovati?
Zameldowanie zaczyna się o 14:00, a wymeldowanie jest do 12:00.
Czy jest parking – Pagudpud Rinnovati?
Tak, w ofercie wspomniano o bezpłatnym parkingu.
Jak daleko do lotniska od obiektu: Pagudpud Rinnovati?
Najbliższe lotnisko, Laoag International Airport (LAO), jest oddalone o 52 km w linii prostej.
Czy obiekt Pagudpud Rinnovati jest blisko plaży?
Najbliższa plaża znajduje się 80 m od hotelu.
Pagudpud Rinnovati: kiedy otwarto ten obiekt?
Obiekt otwarto w 2012 r., a ostatni remont przeprowadzono w 2019 r.
Ile pokoi ma obiekt Pagudpud Rinnovati?
Pagudpud Rinnovati ma 14 pokoi na 3 piętrach.
Pagudpud Rinnovati: gdzie jest najbliższa apteka?
Najbliższa znana nam apteka to J & L Pharmacy, ok. 190 m stąd (3 min pieszo).
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy




