Język: PL
Porównaj hotele

Pavilion Hotel Da Nang: ceny za noc miesiąc po miesiącu

Najtaniej w Pavilion Hotel Da Nang jest w listopadzie: noc kosztuje wtedy średnio ok. 34 €. Najdrożej jest w czerwcu i w lipcu, ok. 96 €, czyli o 182% więcej.

W skali roku noc kosztuje tu średnio 68 €, ok. 49% więcej niż w typowym hotelu w lokalizacji Đà Nẵng. Spośród 514 hoteli w tej lokalizacji, których ceny śledzimy, tylko 26% jest droższych.

Pavilion Hotel Da Nang
Najtańszy miesiąc
Listopad 34 €
Najdroższy miesiąc
Czerwiec 96 €
Średnia cena za noc (12 miesięcy)
68 €
Najtańsza znaleziona noc
34 € (10 listopada)
wobec typowego hotelu w tej lokalizacji
+49%

Pavilion Hotel Da Nang: cena za noc w poszczególnych miesiącach

  • Najtańszy miesiąc: listopad, średnio ok. 34 € za noc
  • Najdroższy miesiąc: czerwiec, średnio ok. 96 € za noc
  • Najniższa znaleziona cena: 34 € za noc (przyjazd 10 listopada)
  • Noc z soboty na niedzielę kosztuje ok. 16% więcej niż z wtorku na środę

Kliknij miesiąc, aby sprawdzić aktualną cenę w jego najtańszym terminie.

Średnie z rzeczywistych cen za jedną noc dla 2 dorosłych w serwisie Agoda, we wtorki i soboty każdego miesiąca; aktualizacja: 21 października 2026. W euro; ostateczna cena jest widoczna przed rezerwacją.

Ceny w poszczególnych miesiącach

MiesiącŚredniaWtorekSobota Najniższa Typowy hotel w tej lokalizacjiRóżnica
Listopad 34 € 34 € 34 € 34 € (10 listopada) 29 €+17%
Grudzień 52 € 52 € 52 € 52 € (15 grudnia) 34 €+53%
Styczeń 49 € 47 € 51 € 47 € (12 stycznia 2027) 39 €+26%
Luty 49 € 47 € 51 € 47 € (9 lutego 2027) 50 €−2%
Marzec 49 € 47 € 51 € 47 € (9 marca 2027) 45 €+9%
Kwiecień 81 € 78 € 84 € 78 € (13 kwietnia 2027) 46 €+76%
Maj 78 € 75 € 81 € 75 € (11 maja 2027) 49 €+59%
Czerwiec 96 € 75 € 116 € 75 € (15 czerwca 2027) 56 €+71%
Lipiec 96 € 75 € 116 € 75 € (13 lipca 2027) 54 €+78%
Sierpień 78 € 75 € 81 € 75 € (10 sierpnia 2027) 51 €+53%
Wrzesień 78 € 75 € 81 € 75 € (14 września 2027) 48 €+63%
Październik 2027 78 € 75 € 81 € 75 € (12 października 2027) 47 €+66%

Średnia z jednej nocy dla dwóch dorosłych, w euro. Różnica: ten hotel wobec typowego hotelu w lokalizacji Đà Nẵng w tym samym miesiącu.

Najlepszy termin na pobyt

Najtańsza noc, jaką znaleźliśmy, kosztowała 34 € (przyjazd 10 listopada). Na tle innych hoteli w tej lokalizacji najkorzystniej wypada tu luty: cena jest wtedy o 2% niższa niż w typowym hotelu.

Weekend czy dzień roboczy?

Noc z soboty na niedzielę kosztuje tu ok. 16% więcej niż z wtorku na środę, więc nocleg w tygodniu to najprostsza oszczędność.

Ceny hoteli w pobliżu

Hotele w promieniu 2,5 km, których ceny też śledzimy: cena za noc w listopadzie i średnia roczna.

Pavilion Hotel Da Nang: pytania o ceny

Kiedy najtaniej nocować w Pavilion Hotel Da Nang?

W listopadzie: średnio ok. 34 € za noc.

Kiedy w Pavilion Hotel Da Nang jest najdrożej?

W czerwcu i w lipcu: ok. 96 € za noc.

Ile kosztuje noc w Pavilion Hotel Da Nang?

Średnio 68 € w skali roku, w zależności od miesiąca od 34 € do 96 €. Najtańsza znaleziona noc kosztowała 34 €.

Czy w Pavilion Hotel Da Nang weekend jest droższy?

Tak – sobota kosztuje ok. 16% więcej niż wtorek.

Czy Pavilion Hotel Da Nang to drogi hotel na tle okolicy?

Tak: średnio 68 € za noc, ok. 49% więcej niż w typowym hotelu w lokalizacji Đà Nẵng.

Skąd pochodzą te ceny?

Sprawdzamy w serwisie Agoda cenę jednej nocy dla dwóch dorosłych, we wtorek i w sobotę każdego z najbliższych dwunastu miesięcy, i aktualizujemy dane co dwa–trzy tygodnie. Wartości miesięczne to średnia z tych nocy, w euro; ostatnia aktualizacja: 21 października 2026. Podatki i opłaty mogą się różnić w zależności od serwisu rezerwacyjnego; ostateczna cena jest zawsze widoczna przed rezerwacją.