Język: PL
Porównaj hotele

Hotel★

PRIMOTEL Suites As Salamah

Al-Salamah, Dżudda, Arabia Saudyjska

8,1 Bardzo dobryOpinie: 61 #147Dżudda: #147 z 264 5,0Ocena lokalizacji

PRIMOTEL Suites As Salamah

1 / 3

  • PRIMOTEL Suites As Salamah 1
  • PRIMOTEL Suites As Salamah 2
  • PRIMOTEL Suites As Salamah 3

O obiekcie: PRIMOTEL Suites As Salamah

PRIMOTEL Suites As Salamah – hotel, Al-Salamah, Dżudda, Arabia Saudyjska. Kategoria obiektu: 1★. Średnia ocena gości: 8,1/10 (opinie: 61). Udogodnienia: bezpłatny parking, całodobowy room service. Odległość od centrum (Dżudda): 1,4 km. Najbliższe lotnisko: King Abdulaziz International Airport (JED), 10 km.

Typ
Hotel
Kategoria
★
Zameldowanie od
16:00
Wymeldowanie do
14:00
Pokoje
38
Piętra
6
Otwarcie
2022
Inne obiekty w promieniu 500 m
21

3283 Mawakeb Al Nasr primotel.sa

Ceny

Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.

Wyniki: PRIMOTEL Suites As Salamah

Oceniany lepiej niż 48% hoteli – Dżudda

  • Ocena gości 8,1
  • Lokalizacja 5,0

Średnia: Dżudda

Udogodnienia

Jedzenie i napoje

  • Całodobowy room service

Internet

  • Wi-Fi

Parking i transport

  • Bezpłatny parking

Usługi

  • Pralnia

W pokojach

  • Klimatyzacja
  • Czajnik lub ekspres do kawy
  • Zasłony zaciemniające

Na podstawie oferty obiektu u naszego partnera rezerwacyjnego.

Lokalizacja

Ocena lokalizacji
5,0/10
Wskaźnik pieszy
59/100 Częściowo przyjazny pieszym
Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
45
Atrakcje w promieniu 1 km
1
Najbliższe lotniskoKing Abdulaziz International Airport (JED)10 km23 min samochodem
Odległość od centrumDżudda1,4 km22 min pieszo

Pobliskie atrakcje

  • روائع المكتبات StationaryFantasies1,5 km
  • Xtreme Play1,9 km

Pogoda: Dżudda

Listy z tym hotelem

Porównaj: PRIMOTEL Suites As Salamah i pobliskie hotele

Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.

Pytania o obiekt: PRIMOTEL Suites As Salamah

Jak goście oceniają obiekt: PRIMOTEL Suites As Salamah?

PRIMOTEL Suites As Salamah ma ocenę gości 8,1 na 10 na podstawie opinii: 61. To lepszy wynik niż w przypadku 48% ocenianych hoteli – Dżudda.

O której jest zameldowanie i wymeldowanie – PRIMOTEL Suites As Salamah?

Zameldowanie zaczyna się o 16:00, a wymeldowanie jest do 14:00.

Czy jest parking – PRIMOTEL Suites As Salamah?

Tak, w ofercie wspomniano o bezpłatnym parkingu.

Jak daleko do lotniska od obiektu: PRIMOTEL Suites As Salamah?

Najbliższe lotnisko, King Abdulaziz International Airport (JED), jest oddalone o 10 km w linii prostej.

Ile pokoi ma obiekt PRIMOTEL Suites As Salamah?

PRIMOTEL Suites As Salamah – liczba pokoi: 38 (liczba pięter: 6).

Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy