Język: PL
Porównaj hotele

Rosetum Kasauli: ceny za noc miesiąc po miesiącu

Jeśli termin jest elastyczny, najmniej zapłacisz w hotelu Rosetum Kasauli w listopadzie: ok. 59 € za noc. W kwietniu trzeba liczyć się z kwotą ok. 264 € za noc.

W skali roku noc kosztuje tu średnio 182 €, ok. 2,3 raza tyle, ile w typowym hotelu w lokalizacji Kasauli. Spośród 18 hoteli w tej lokalizacji, których ceny śledzimy, tylko 6% jest droższych.

Rosetum Kasauli
Najtańszy miesiąc
Listopad 59 €
Najdroższy miesiąc
Kwiecień 264 €
Średnia cena za noc (12 miesięcy)
182 €
Najtańsza znaleziona noc
59 € (10 listopada)
wobec typowego hotelu w tej lokalizacji
+133%

Rosetum Kasauli: cena za noc w poszczególnych miesiącach

Lut
  • Najtańszy miesiąc: listopad, średnio ok. 59 € za noc
  • Najdroższy miesiąc: kwiecień, średnio ok. 264 € za noc
  • Najniższa znaleziona cena: 59 € za noc (przyjazd 10 listopada)

Kliknij miesiąc, aby sprawdzić aktualną cenę w jego najtańszym terminie.

Średnie z rzeczywistych cen za jedną noc dla 2 dorosłych w serwisie Agoda, we wtorki i soboty każdego miesiąca; aktualizacja: 21 października 2026. W euro; ostateczna cena jest widoczna przed rezerwacją.

Ceny w poszczególnych miesiącach

MiesiącŚredniaWtorekSobota Najniższa Typowy hotel w tej lokalizacjiRóżnica
Listopad 59 € 59 € – 59 € (10 listopada) 64 €−8%
Grudzień 65 € 59 € 72 € 59 € (15 grudnia) 62 €+5%
Styczeń 65 € 59 € 72 € 59 € (12 stycznia 2027) 73 €−11%
Marzec 70 € 63 € 77 € 63 € (9 marca 2027) 77 €−9%
Kwiecień 264 € 264 € – 264 € (13 kwietnia 2027) 80 €+230%
Maj 246 € 246 € 246 € 246 € (11 maja 2027) 84 €+193%
Czerwiec 246 € 246 € 246 € 246 € (15 czerwca 2027) 87 €+183%
Lipiec 246 € 246 € 246 € 246 € (13 lipca 2027) 84 €+193%
Sierpień 246 € 246 € 246 € 246 € (10 sierpnia 2027) 84 €+193%
Wrzesień 246 € 246 € 246 € 246 € (14 września 2027) 80 €+208%
Październik 2027 246 € 246 € – 246 € (12 października 2027) 83 €+196%

Średnia z jednej nocy dla dwóch dorosłych, w euro. Różnica: ten hotel wobec typowego hotelu w lokalizacji Kasauli w tym samym miesiącu. –: brak ceny dla tego dnia w danym miesiącu.

Najlepszy termin na pobyt

Najtańsza noc, jaką znaleźliśmy, kosztowała 59 € (przyjazd 10 listopada). Na tle innych hoteli w tej lokalizacji najkorzystniej wypada tu styczeń: cena jest wtedy o 11% niższa niż w typowym hotelu.

Weekend czy dzień roboczy?

Weekend i dni robocze kosztują tu niemal tyle samo; liczy się miesiąc.

Ceny hoteli w pobliżu

Hotele w promieniu 2,5 km, których ceny też śledzimy: cena za noc w listopadzie i średnia roczna.

Rosetum Kasauli: pytania o ceny

Kiedy najtaniej nocować w hotelu Rosetum Kasauli?

W listopadzie: średnio ok. 59 € za noc.

Kiedy w hotelu Rosetum Kasauli jest najdrożej?

W kwietniu: ok. 264 € za noc.

Ile kosztuje noc w hotelu Rosetum Kasauli?

Średnio 182 € w skali roku, w zależności od miesiąca od 59 € do 264 €. Najtańsza znaleziona noc kosztowała 59 €.

Czy w hotelu Rosetum Kasauli weekend jest droższy?

Nie – sobota i wtorek kosztują tu niemal tyle samo.

Czy Rosetum Kasauli to drogi hotel na tle okolicy?

Tak: średnio 182 € za noc, ok. 2,3 raza tyle, ile w typowym hotelu w lokalizacji Kasauli.

Skąd pochodzą te ceny?

Sprawdzamy w serwisie Agoda cenę jednej nocy dla dwóch dorosłych, we wtorek i w sobotę każdego z najbliższych dwunastu miesięcy, i aktualizujemy dane co dwa–trzy tygodnie. Wartości miesięczne to średnia z tych nocy, w euro; ostatnia aktualizacja: 21 października 2026. Podatki i opłaty mogą się różnić w zależności od serwisu rezerwacyjnego; ostateczna cena jest zawsze widoczna przed rezerwacją.