Pensjonat
The 22
Tottenham, Londyn, Wielka Brytania
O obiekcie: The 22
The 22 – pensjonat, Tottenham, Londyn, Wielka Brytania. Średnia ocena gości: 5,6/10 (opinie: 40). Udogodnienia: bezpłatne śniadanie, bezpłatny parking. Odległość od centrum (Londyn): 13 km. Najbliższe lotnisko: London City Airport (LCY), 14 km.
- Typ
- Pensjonat
- Zameldowanie od
- 15:00
- Wymeldowanie do
- 10:00
- Pokoje
- 5
- Palenie
- Obiekt dla niepalących
- Inne obiekty w promieniu 500 m
- 0
22 Stockton Road, Upper Edmonton
Ceny
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Aktualne ceny w okolicy: The 22
Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.
Wyniki: The 22
Oceniany lepiej niż 4% hoteli – Londyn
- Ocena gości 5,6
- Lokalizacja 3,2
- Transport publiczny 9,0
Średnia: Londyn
Udogodnienia
Jedzenie i napoje
- Bezpłatne śniadanie
Internet
- Wi-Fi
Parking i transport
- Bezpłatny parking
W pokojach
- Czajnik lub ekspres do kawy
- Zasłony zaciemniające
Zasady
- Dla niepalących
Na podstawie oferty obiektu u naszego partnera rezerwacyjnego.
Lokalizacja
- Ocena lokalizacji
- 3,2/10
- Wskaźnik pieszy
- 28/100 Zalecany samochód
- Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
- 3
- Sklepy w promieniu 500 m
- 3
- Atrakcje w promieniu 1 km
- 2
| Najbliższa stacjalondon Edmonton Green | 330 m5 min pieszo |
|---|---|
| Najbliższe lotniskoLondon City Airport (LCY) | 14 km32 min samochodem |
| Odległość od centrumLondyn | 13 km28 min samochodem |
Najważniejsze atrakcje w Londynie
| Muzeum Brytyjskie | 11 km25 min samochodem |
|---|---|
| Tower of London | 11 km26 min samochodem |
| Tate Modern | 12 km27 min samochodem |
| Trafalgar Square | 12 km28 min samochodem |
| Pałac Buckingham | 14 km30 min samochodem |
| Muzeum Wiktorii i Alberta | 15 km34 min samochodem |
Przydatne miejsca w pobliżu
| Sklep spożywczyLoon Fung Tottenham | 380 m6 min pieszo |
|---|---|
| AptekaTesco Pharmacy | 550 m9 min pieszo |
Pogoda: Londyn
Listy z tym hotelem
Porównaj: The 22 i pobliskie hotele
Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.
- Paragraph Palmers Green - Tottenham Stadium Hotel ★★★★ 2,3 km stąd–
- Premier Inn London Tottenham Hale Hotel ★★★ 2,5 km stąd9,6
- Holiday Inn Express London Chingford By IHG Hotel ★★★ 2,7 km stąd7,9
Pytania o obiekt: The 22
Jak goście oceniają obiekt: The 22?
The 22 ma ocenę gości 5,6 na 10 na podstawie opinii: 40. To lepszy wynik niż w przypadku 4% ocenianych hoteli – Londyn.
O której jest zameldowanie i wymeldowanie – The 22?
Zameldowanie zaczyna się o 15:00, a wymeldowanie jest do 10:00.
Czy śniadanie jest w cenie – The 22?
W ofercie wspomniano o bezpłatnym śniadaniu. Sprawdź w rezerwowanym pokoju, czy jest wliczone.
Czy jest parking – The 22?
Tak, w ofercie wspomniano o bezpłatnym parkingu.
Jak daleko do lotniska od obiektu: The 22?
Najbliższe lotnisko, London City Airport (LCY), jest oddalone o 14 km w linii prostej.
Ile pokoi ma obiekt The 22?
The 22 ma 5 pokoi.
The 22: czy w pobliżu jest sklep spożywczy?
Tak: Loon Fung Tottenham, ok. 380 m stąd (6 min pieszo).
The 22: gdzie jest najbliższa apteka?
Najbliższa znana nam apteka to Tesco Pharmacy, ok. 550 m stąd (9 min pieszo).
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy


