Język: PL
Porównaj hotele

The Line Canggu: ceny za noc miesiąc po miesiącu

Najtaniej w hotelu The Line Canggu jest w listopadzie: noc kosztuje wtedy średnio ok. 65 €. Tak samo tanio jest w grudniu. Najdrożej jest w kwietniu, ok. 86 €, czyli o 32% więcej.

W skali roku noc kosztuje tu średnio 71 €, ok. 66% więcej niż w typowym hotelu w lokalizacji Bali. Spośród 2 313 hoteli w tej lokalizacji, których ceny śledzimy, tylko 32% jest droższych.

The Line Canggu
Najtańszy miesiąc
Listopad 65 €
Najdroższy miesiąc
Kwiecień 86 €
Średnia cena za noc (12 miesięcy)
71 €
Najtańsza znaleziona noc
65 € (10 listopada)
wobec typowego hotelu w tej lokalizacji
+66%

The Line Canggu: cena za noc w poszczególnych miesiącach

Wrz
Paź
  • Najtańszy miesiąc: listopad, średnio ok. 65 € za noc
  • Najdroższy miesiąc: kwiecień, średnio ok. 86 € za noc
  • Najniższa znaleziona cena: 65 € za noc (przyjazd 10 listopada)

Kliknij miesiąc, aby sprawdzić aktualną cenę w jego najtańszym terminie.

Średnie z rzeczywistych cen za jedną noc dla 2 dorosłych w serwisie Agoda, we wtorki i soboty każdego miesiąca; aktualizacja: 21 października 2026. W euro; ostateczna cena jest widoczna przed rezerwacją.

Ceny w poszczególnych miesiącach

MiesiącŚredniaWtorekSobota Najniższa Typowy hotel w tej lokalizacjiRóżnica
Listopad 65 € 65 € 65 € 65 € (10 listopada) 36 €+81%
Grudzień 65 € 65 € 65 € 65 € (15 grudnia) 37 €+76%
Styczeń 69 € 69 € 69 € 69 € (12 stycznia 2027) 39 €+77%
Luty 72 € 72 € 72 € 72 € (9 lutego 2027) 41 €+76%
Marzec 72 € – 72 € 72 € (13 marca 2027) 42 €+71%
Kwiecień 86 € 72 € 100 € 72 € (13 kwietnia 2027) 44 €+95%
Maj 69 € 69 € 69 € 69 € (11 maja 2027) 44 €+57%
Czerwiec 69 € 69 € 69 € 69 € (15 czerwca 2027) 45 €+53%
Lipiec 69 € 69 € 69 € 69 € (13 lipca 2027) 49 €+41%
Sierpień 69 € 69 € 69 € 69 € (10 sierpnia 2027) 48 €+44%

Średnia z jednej nocy dla dwóch dorosłych, w euro. Różnica: ten hotel wobec typowego hotelu w lokalizacji Bali w tym samym miesiącu. –: brak ceny dla tego dnia w danym miesiącu.

Najlepszy termin na pobyt

Najtańsza noc, jaką znaleźliśmy, kosztowała 65 € (przyjazd 10 listopada). Na tle innych hoteli w tej lokalizacji różnica wobec typowego hotelu jest najmniejsza w lipcu (+41%).

Weekend czy dzień roboczy?

Weekend i dni robocze kosztują tu niemal tyle samo; liczy się miesiąc.

Ceny hoteli w pobliżu

Hotele w promieniu 2,5 km, których ceny też śledzimy: cena za noc w listopadzie i średnia roczna.

The Line Canggu: pytania o ceny

Kiedy najtaniej nocować w hotelu The Line Canggu?

W listopadzie: średnio ok. 65 € za noc. Tak samo tanio w grudniu.

Kiedy w hotelu The Line Canggu jest najdrożej?

W kwietniu: ok. 86 € za noc.

Ile kosztuje noc w hotelu The Line Canggu?

Średnio 71 € w skali roku, w zależności od miesiąca od 65 € do 86 €. Najtańsza znaleziona noc kosztowała 65 €.

Czy w hotelu The Line Canggu weekend jest droższy?

Nie – sobota i wtorek kosztują tu niemal tyle samo.

Czy The Line Canggu to drogi hotel na tle okolicy?

Tak: średnio 71 € za noc, ok. 66% więcej niż w typowym hotelu w lokalizacji Bali.

Skąd pochodzą te ceny?

Sprawdzamy w serwisie Agoda cenę jednej nocy dla dwóch dorosłych, we wtorek i w sobotę każdego z najbliższych dwunastu miesięcy, i aktualizujemy dane co dwa–trzy tygodnie. Wartości miesięczne to średnia z tych nocy, w euro; ostatnia aktualizacja: 21 października 2026. Podatki i opłaty mogą się różnić w zależności od serwisu rezerwacyjnego; ostateczna cena jest zawsze widoczna przed rezerwacją.