Język: PL
Porównaj hotele

The Pavilion Hotel: ceny za noc miesiąc po miesiącu

Najtaniej w The Pavilion Hotel jest w styczniu: noc kosztuje wtedy średnio ok. 30 €. Najdrożej jest w czerwcu, ok. 43 €, czyli o 43% więcej.

W skali roku noc kosztuje tu średnio 36 €, ok. 40% mniej niż w typowym hotelu w lokalizacji Nainital. Spośród 97 hoteli w tej lokalizacji, których ceny śledzimy, 70% jest droższych.

The Pavilion Hotel
Najtańszy miesiąc
Styczeń 30 €
Najdroższy miesiąc
Czerwiec 43 €
Średnia cena za noc (12 miesięcy)
36 €
Najtańsza znaleziona noc
30 € (15 grudnia)
wobec typowego hotelu w tej lokalizacji
−40%

The Pavilion Hotel: cena za noc w poszczególnych miesiącach

  • Najtańszy miesiąc: styczeń, średnio ok. 30 € za noc
  • Najdroższy miesiąc: czerwiec, średnio ok. 43 € za noc
  • Najniższa znaleziona cena: 30 € za noc (przyjazd 15 grudnia)

Kliknij miesiąc, aby sprawdzić aktualną cenę w jego najtańszym terminie.

Średnie z rzeczywistych cen za jedną noc dla 2 dorosłych w serwisie Agoda, we wtorki i soboty każdego miesiąca; aktualizacja: 21 października 2026. W euro; ostateczna cena jest widoczna przed rezerwacją.

Ceny w poszczególnych miesiącach

MiesiącŚredniaWtorekSobota Najniższa Typowy hotel w tej lokalizacjiRóżnica
Listopad 36 € 33 € 39 € 33 € (10 listopada) 51 €−29%
Grudzień 33 € 30 € 36 € 30 € (15 grudnia) 49 €−33%
Styczeń 30 € 30 € 30 € 30 € (12 stycznia 2027) 50 €−40%
Luty 34 € 34 € 34 € 34 € (9 lutego 2027) 62 €−45%
Marzec 34 € 34 € 34 € 34 € (9 marca 2027) 62 €−45%
Kwiecień 39 € 39 € 39 € 39 € (13 kwietnia 2027) 64 €−39%
Maj 40 € 37 € 43 € 37 € (11 maja 2027) 68 €−41%
Czerwiec 43 € 43 € 43 € 43 € (15 czerwca 2027) 68 €−37%
Lipiec 33 € 33 € 33 € 33 € (13 lipca 2027) 61 €−46%
Sierpień 35 € 33 € 37 € 33 € (10 sierpnia 2027) 61 €−43%
Wrzesień 33 € 33 € 33 € 33 € (14 września 2027) 61 €−46%
Październik 2027 37 € 37 € – 37 € (12 października 2027) 59 €−37%

Średnia z jednej nocy dla dwóch dorosłych, w euro. Różnica: ten hotel wobec typowego hotelu w lokalizacji Nainital w tym samym miesiącu. –: brak ceny dla tego dnia w danym miesiącu.

Najlepszy termin na pobyt

Najtańsza noc, jaką znaleźliśmy, kosztowała 30 € (przyjazd 15 grudnia).

Weekend czy dzień roboczy?

Weekend i dni robocze kosztują tu niemal tyle samo; liczy się miesiąc.

Ceny hoteli w pobliżu

Hotele w promieniu 2,5 km, których ceny też śledzimy: cena za noc w styczniu i średnia roczna.

The Pavilion Hotel: pytania o ceny

Kiedy najtaniej nocować w The Pavilion Hotel?

W styczniu: średnio ok. 30 € za noc.

Kiedy w The Pavilion Hotel jest najdrożej?

W czerwcu: ok. 43 € za noc.

Ile kosztuje noc w The Pavilion Hotel?

Średnio 36 € w skali roku, w zależności od miesiąca od 30 € do 43 €. Najtańsza znaleziona noc kosztowała 30 €.

Czy w The Pavilion Hotel weekend jest droższy?

Nie – sobota i wtorek kosztują tu niemal tyle samo.

Czy The Pavilion Hotel to drogi hotel na tle okolicy?

Nie: średnio 36 € za noc, ok. 40% mniej niż w typowym hotelu w lokalizacji Nainital.

Skąd pochodzą te ceny?

Sprawdzamy w serwisie Agoda cenę jednej nocy dla dwóch dorosłych, we wtorek i w sobotę każdego z najbliższych dwunastu miesięcy, i aktualizujemy dane co dwa–trzy tygodnie. Wartości miesięczne to średnia z tych nocy, w euro; ostatnia aktualizacja: 21 października 2026. Podatki i opłaty mogą się różnić w zależności od serwisu rezerwacyjnego; ostateczna cena jest zawsze widoczna przed rezerwacją.