Pensjonat
WIW minihotel
Don Mueang Subdistrict, Bangkok, Tajlandia
O obiekcie: WIW minihotel
WIW minihotel – pensjonat, Don Mueang Subdistrict, Bangkok, Tajlandia. Średnia ocena gości: 9,2/10 (opinie: 30). Udogodnienia: bar, siłownia, transfer z lotniska, bezpłatny parking, bezpłatne wi-fi, całodobowy room service. Odległość od centrum (Bangkok): 19 km. Najbliższe lotnisko: Don Mueang International Airport (DMK), 1,9 km.
- Typ
- Pensjonat
- Zameldowanie od
- 14:00
- Wymeldowanie do
- 12:00
- Pokoje
- 4
- Piętra
- 3
- Otwarcie
- 2018
- Inne obiekty w promieniu 500 m
- 12
Hotele w pobliżu lotniska Don Mueang International Airport (DMK)
Bangkok: ceny hoteli według miesięcy
Soi Chang Akat Uthit3 Yaek6 facebook.com
Ceny
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Aktualne ceny w okolicy: WIW minihotel
Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.
Wyniki: WIW minihotel
Oceniany lepiej niż 72% hoteli – Bangkok
- Ocena gości 9,2
- Lokalizacja 3,4
- Udogodnienia 5,0
- Spa i wellness 1,5
- Transport publiczny 5,4
Średnia: Bangkok
Ocena w Google
4,9/5
Z publicznej wizytówki obiektu w Mapach Google. Podana orientacyjnie, nie wchodzi do oceny StayVersus.
Udogodnienia
BarSiłowniaTransfer z lotniskaBezpłatny parkingBezpłatne Wi-FiCałodobowy room service
Basen i wellness
- Siłownia
Jedzenie i napoje
- Śniadanie
- Bar
- Całodobowy room service
Rekreacja
- Klub nocny
- Kasyno
Internet
- Bezpłatne Wi-Fi
Parking i transport
- Bezpłatny parking
Usługi
- Transfer z lotniska
- Bus wahadłowy
- Wynajem samochodów
W pokojach
- Klimatyzacja
- Kuchnia
- Minibar
Na podstawie oferty obiektu u naszego partnera rezerwacyjnego.
Lokalizacja
- Ocena lokalizacji
- 3,4/10
- Wskaźnik pieszy
- 57/100 Częściowo przyjazny pieszym
- Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
- 57
- Atrakcje w promieniu 1 km
- 0
| Najbliższa stacja | 1,0 km16 min pieszo |
|---|---|
| Najbliższe lotniskoDon Mueang International Airport (DMK) | 1,9 km4 min samochodem |
| Odległość od centrumBangkok | 19 km42 min samochodem |
Przydatne miejsca w pobliżu
| Sklep spożywczy | 1,3 km22 min pieszo |
|---|---|
| Apteka | 250 m4 min pieszo |
Pobliskie atrakcje
- Nitipon International Victory Monument1,3 km
Pogoda: Bangkok
Listy z tym hotelem
Porównaj: WIW minihotel i pobliskie hotele
Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.
- Sleep Eat Here At Donmuang Pensjonat 230 m stąd8,7 Porównaj
- The Bed Residence Donmueang Hotel ★★★ 140 m stąd8,7
- AWA Don Muang Hotel ★★★ 170 m stąd6,3
- Nap at 265 Donmuang Hostel 230 m stąd8,9
- Nawin Hotel Donmueang Hotel ★★★ 240 m stąd9,5
- Montri Resort Donmuang Bangkok Resort ★★★ 280 m stąd7,7
Pytania o obiekt: WIW minihotel
Jak goście oceniają obiekt: WIW minihotel?
WIW minihotel ma ocenę gości 9,2 na 10 na podstawie opinii: 30. To lepszy wynik niż w przypadku 72% ocenianych hoteli – Bangkok.
O której jest zameldowanie i wymeldowanie – WIW minihotel?
Zameldowanie zaczyna się o 14:00, a wymeldowanie jest do 12:00.
Czy śniadanie jest w cenie – WIW minihotel?
Śniadanie jest dostępne. To, czy jest w cenie, zależy od wybranej taryfy.
Czy jest parking – WIW minihotel?
Tak, w ofercie wspomniano o bezpłatnym parkingu.
Jak daleko do lotniska od obiektu: WIW minihotel?
Najbliższe lotnisko, Don Mueang International Airport (DMK), jest oddalone o 1,9 km w linii prostej.
WIW minihotel: kiedy otwarto ten obiekt?
Obiekt otwarto w 2018 r.
Ile pokoi ma obiekt WIW minihotel?
WIW minihotel ma 4 pokoje na 3 piętrach.
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy





