Baan SS Karon vs lucky guesthouse
Phuket'te bulunan bu iki otel birbirine 410 m uzaklıkta. İşte her birinin güçlü olduğu yönler.
Otel★★Karon
Baan SS Karon
- Misafir puanı
- 8,1 Çok iyi
- Konum puanı
- 5,5
- Kategoriye göre puan
- 1 / 3
PansiyonKaron
lucky guesthouse
- Misafir puanı
- 7,6 İyi
- Konum puanı
- 5,8
- Kategoriye göre puan
- 0 / 3
Kısa cevap
Çok yakın bir yarış
Elimizdeki verilere göre iki otelin de belirgin bir üstünlüğü yok. Karar önceliklerinize kalmış. Aralarında 410 m mesafe var.
Şunları arıyorsanız tercihiniz Baan SS Karon olsun:
- daha istikrarlı övgü alan konaklama (8,1 / 7,6)
- daha fazla olanağı olan büyük bir otel (Oda sayısı: 18 / 1)
Şunları arıyorsanız tercihiniz lucky guesthouse olsun:
- gezilecek yerlere yürüyerek ulaşmak (5,6 km / 6,0 km)
- daha küçük, sakin bir otel (Oda sayısı: 1 / 18)
Baan SS Karon, lucky guesthouse karşısında neden daha iyi?
- 1Daha yüksek misafir puanı (8,1 vs 7,6)+0,5
lucky guesthouse, Baan SS Karon karşısında neden daha iyi?
- 1Bölge merkezine 360 m daha yakın−360 m
- 2Daha fazla misafir yorumu (95 vs 35), dolayısıyla puan daha güvenilir×2,7
- 3500 m içinde 12 restoran ve kafe daha fazla+12
- 4Daha erken giriş (13:00 vs 14:00)−1h
Karşılaştırılan tüm veriler
Her kategori, tüm oteller için aynı formülle 0 ile 10 arasında puanlanır.
| Baan SS Karon vs lucky guesthouse: hangi otel daha iyi? | Baan SS Karon | lucky guesthouse |
|---|---|---|
| Kategoriye göre puan | ||
| Misafir puanı | 8,1 +0,5 | 7,6 |
| Konum | 5,5 | 5,8 |
| Plaja erişim | 7,6 | 7,6 |
| Puanlar ve yorumlar | ||
| StayVersus puanı | 8,2 +0,5 | 7,8 |
| Misafir puanı | 8,1 +0,5 | 7,6 |
| Yorum sayısı | 35 | 95 +60 |
| Phuket sıralaması | en alttaki %34 +22% | en alttaki %12 |
| Konum | ||
| Konum puanı | 5,5 | 5,8 +0,3 |
| Karon merkezine uzaklık | 870 m | 510 m −360 m |
| Plaja | 800 m | 800 m |
| Havalimanına | 30 km | 30 km |
| 500 m içinde restoranlar | 33 | 45 +12 |
| En yakın markete | 1,5 km −370 m | 1,9 km |
| 500 m içindeki mağazalar | 0 | 1 |
| 1 km içinde gezilecek yerler | 0 | 0 |
| Odalar ve bina | ||
| Yıldız | ★★ | – |
| Oda sayısı | 18 | 1 |
| En yeni bina veya yenileme | 2009 | – |
| Listelenen olanaklar | 5 | – |
| Kurallar | ||
| Giriş saati | 14:00 | 13:00 −1h |
| Çıkış saati | 12:00 | 12:00 |
| Olanaklar | ||
| Ücretsiz Wi-Fi | ✓ | – |
| Teras | ✓ | – |
| Balkon | ✓ | – |
| Oda içi kasa | ✓ | – |
| Size hangi otel uygun | ||
| İş seyahatleri | ✓ | – |
Tarihlerinize göre fiyat
Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.
İki otelin çevresinde canlı fiyatlar
Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.
Konum
Aralarında 410 m mesafe var
Baan SS Karon: şehir merkezi: 6,0 km, Phuket International Airport (HKT): 30 km, plaj: 800 m, 500 m içinde 33 yeme-içme yeri.
lucky guesthouse: şehir merkezi: 5,6 km, Phuket International Airport (HKT): 30 km, plaj: 800 m, 500 m içinde 45 yeme-içme yeri.
Karon'da yer alan 95 otelin en iyileri
Phuket hava durumu
Baan SS Karon ve lucky guesthouse: sık sorulan sorular
Baan SS Karon ve lucky guesthouse arasında hangisi daha iyi?
Baan SS Karon, 3 kategorinin 1 tanesinde önde; bunlar arasında misafir puanı var.
Baan SS Karon ve lucky guesthouse arasında hangisi daha ucuz?
Fiyatlar tarihe göre değişir. İkisinin gecelik fiyatını yan yana görmek için yukarıdan tarihlerinizi seçin.
Hangi otel merkeze daha yakın?
Merkeze daha yakın olan: lucky guesthouse. Merkeze uzaklığı 510 m; Baan SS Karon için bu mesafe 870 m.
Baan SS Karon ve lucky guesthouse birbirinden ne kadar uzakta?
İki otel arasındaki kuş uçuşu mesafe 410 m.
Diğer karşılaştırmalar
Şimdi karşılaştır
Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz