Bayfront Marin House vs Penny Farthing Inn
St. Augustine (FL)'de bulunan bu iki pansiyon birbirine 490 m uzaklıkta. İşte her birinin güçlü olduğu yönler.
PansiyonLincolnville
Bayfront Marin House
- Misafir puanı
- 9,6 Olağanüstü
- Konum puanı
- 7,2
- Kategoriye göre puan
- 5 / 14
PansiyonOld City
Penny Farthing Inn
- Misafir puanı
- –
- Konum puanı
- 7,6
- Kategoriye göre puan
- 2 / 14
Kısa cevap
Tercihimiz: Bayfront Marin House
Karşılaştırılan 14 veriden 5 tanesinde önde. Aralarında 490 m mesafe var.
Şunları arıyorsanız tercihiniz Bayfront Marin House olsun:
- daha istikrarlı övgü alan konaklama (9,6 / 8,1)
Şunları arıyorsanız tercihiniz Penny Farthing Inn olsun:
- kapının önünde daha çok restoran (76 / 40)
- kahvaltı dahil
- ücretsiz otopark
Bayfront Marin House, Penny Farthing Inn karşısında neden daha iyi?
Verilerimizde belirgin bir üstünlük yok.
Penny Farthing Inn, Bayfront Marin House karşısında neden daha iyi?
- 1Ücretsiz kahvaltı dahil
- 2500 m içinde 36 restoran ve kafe daha fazla+36
- 3Ücretsiz otopark var
Karşılaştırılan tüm veriler
Her kategori, tüm oteller için aynı formülle 0 ile 10 arasında puanlanır.
| Bayfront Marin House vs Penny Farthing Inn: hangi otel daha iyi? | Bayfront Marin House | Penny Farthing Inn |
|---|---|---|
| Kategoriye göre puan | ||
| Misafir puanı | 9,6 | – |
| Konum | 7,2 | 7,6 +0,4 |
| Olanaklar | 3,3 | – |
| Aileler | 2,5 | – |
| Spa ve sağlıklı yaşam | 1,5 | – |
| Plaja erişim | 5,6 | 5,3 |
| Puanlar ve yorumlar | ||
| StayVersus puanı | 8,6 +0,2 | 8,4 |
| Misafir puanı | 9,6 | – |
| Yorum sayısı | 5 +3 | 2 |
| Google puanı | – | 4,6/5 |
| Google yorum sayısı | – | 260 |
| St. Augustine (FL) sıralaması | ilk %26 +37% | ilk %63 |
| Konum | ||
| Konum puanı | 7,2 | 7,6 +0,4 |
| Merkeze uzaklık | 350 m | 450 m |
| Plaja | 1,4 km −90 m | 1,5 km |
| Havalimanına | 8,2 km | 8,0 km |
| 500 m içinde restoranlar | 40 | 76 +36 |
| En yakın markete | 470 m | 500 m |
| 500 m içindeki mağazalar | 3 | 2 |
| 1 km içinde gezilecek yerler | 33 | 34 |
| Odalar ve bina | ||
| En yeni bina veya yenileme | – | 1893 |
| Listelenen olanaklar | 17 +10 | 7 |
| Kurallar | ||
| Giriş saati | 15:00 | 15:00 |
| Çıkış saati | 11:00 | 11:00 |
| Olanaklar | ||
| Ücretsiz Wi-Fi | ✓ | ✓ |
| Bisiklet kiralama | ✓ | – |
| Concierge | ✓ | – |
| Bagaj emanet | ✓ | – |
| Yüzme havuzu | ✓ | – |
| Aile odaları | ✓ | – |
| Teras | ✓ | – |
| Tekerlekli sandalye erişimi | ✓ | ✓ |
| Evcil hayvan kabul edilir | ✓ | – |
| Sigara içilmez | ✓ | – |
| Klima | ✓ | ✓ |
| Mutfak | ✓ | – |
| Balkon | ✓ | – |
| Deniz manzarası | ✓ | – |
| Ücretsiz otopark | – | ✓ |
| Ücretsiz kahvaltı | – | ✓ |
| Size hangi otel uygun | ||
| Çiftler | ✓ | – |
| Plaj tatili | ✓ | – |
| Yürüyerek gezi | – | ✓ |
| İş seyahatleri | ✓ | – |
Tarihlerinize göre fiyat
Bayfront Marin House
Penny Farthing Inn
Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.
İki otelin çevresinde canlı fiyatlar
Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.
Konum
Aralarında 490 m mesafe var
Bayfront Marin House: şehir merkezi: 350 m, Northeast Florida Regional Airport (UST): 8,2 km, plaj: 1,4 km, 500 m içinde 40 yeme-içme yeri, 1 km içinde 33 gezilecek yer.
Penny Farthing Inn: şehir merkezi: 450 m, Northeast Florida Regional Airport (UST): 8,0 km, plaj: 1,5 km, 500 m içinde 76 yeme-içme yeri, 1 km içinde 34 gezilecek yer.
Bayfront Marin House ve Penny Farthing Inn: sık sorulan sorular
Bayfront Marin House ve Penny Farthing Inn arasında hangisi daha iyi?
Bayfront Marin House, 14 kategorinin 5 tanesinde önde; bunlar arasında StayVersus puanı, yorum sayısı, st. Augustine (FL) sıralaması var. Penny Farthing Inn ise konum puanı, 500 m içinde restoranlar konusunda daha güçlü.
Bayfront Marin House ve Penny Farthing Inn arasında hangisi daha ucuz?
Fiyatlar tarihe göre değişir. İkisinin gecelik fiyatını yan yana görmek için yukarıdan tarihlerinizi seçin.
Hangi otel plaja daha yakın?
En yakın plaja Bayfront Marin House için 1,4 km, Penny Farthing Inn için 1,5 km mesafe var.
Bayfront Marin House ve Penny Farthing Inn birbirinden ne kadar uzakta?
İki otel arasındaki kuş uçuşu mesafe 490 m.
Şimdi karşılaştır
Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz