Garner Berlin Schoneberg By IHG vs Pension ABC
Berlin'de bulunan bu iki otel birbirine 320 m uzaklıkta. İşte her birinin güçlü olduğu yönler.
Otel★★★½Mitte
Garner Berlin Schoneberg By IHG
- Misafir puanı
- 7,7 İyi
- Konum puanı
- 9,0
- Kategoriye göre puan
- 2 / 3
PansiyonMitte
Pension ABC
- Misafir puanı
- 6,8 Fena değil
- Konum puanı
- 8,9
- Kategoriye göre puan
- 0 / 3
Kısa cevap
Tercihimiz: Garner Berlin Schoneberg By IHG
3 kategorinin 2 tanesinde önde. Aralarında 320 m mesafe var.
Şunları arıyorsanız tercihiniz Garner Berlin Schoneberg By IHG olsun:
- daha istikrarlı övgü alan konaklama (7,7 / 6,8)
- daha fazla olanağı olan büyük bir otel (Oda sayısı: 112 / 7)
Şunları arıyorsanız tercihiniz Pension ABC olsun:
- daha küçük, sakin bir otel (Oda sayısı: 7 / 112)
Garner Berlin Schoneberg By IHG, Pension ABC karşısında neden daha iyi?
- 1Daha yüksek misafir puanı (7,7 vs 6,8)+0,9
- 2Toplu taşımaya 260 m daha yakın−260 m
- 3Daha fazla misafir yorumu (1.053 vs 53), dolayısıyla puan daha güvenilir×20
- 4500 m içinde 39 restoran ve kafe daha fazla+39
- 5Daha geç çıkış (12:00 vs 11:00)+1h
- 6Daha fazla olanağa sahip daha büyük otel (112 vs 7 oda)×16,0
Pension ABC, Garner Berlin Schoneberg By IHG karşısında neden daha iyi?
- 11 km içinde 7 gezilecek yer daha fazla+7
- 2Daha erken giriş (14:00 vs 15:00)−1h
- 3Daha küçük ve samimi otel (7 vs 112 oda)−105
Karşılaştırılan tüm veriler
Her kategori, tüm oteller için aynı formülle 0 ile 10 arasında puanlanır.
| Garner Berlin Schoneberg By IHG vs Pension ABC: hangi otel daha iyi? | Garner Berlin Schoneberg By IHG | Pension ABC |
|---|---|---|
| Kategoriye göre puan | ||
| Misafir puanı | 7,7 +0,9 | 6,8 |
| Konum | 9,0 | 8,9 |
| Toplu taşıma | 10,0 +0,6 | 9,4 |
| Puanlar ve yorumlar | ||
| StayVersus puanı | 7,7 +0,4 | 7,3 |
| Misafir puanı | 7,7 +0,9 | 6,8 |
| Yorum sayısı | 1.053 +1.000 | 53 |
| Google puanı | 3,5/5 +0,4 | 3,1/5 |
| Google yorum sayısı | 2.170 +1.844 | 326 |
| Berlin sıralaması | ilk %89 +9% | ilk %98 |
| Konum | ||
| Konum puanı | 9,0 | 8,9 |
| Mitte merkezine uzaklık | 2,8 km | 2,5 km −320 m |
| Toplu taşımaya | 0 m −260 m | 260 m |
| Havalimanına | 18 km | 18 km |
| 500 m içinde restoranlar | 150 +39 | 111 |
| En yakın markete | 160 m | 240 m |
| 500 m içindeki mağazalar | 12 +3 | 9 |
| 1 km içinde gezilecek yerler | 16 | 23 +7 |
| Odalar ve bina | ||
| Yıldız | ★★★½ | – |
| Oda sayısı | 112 | 7 |
| Kat sayısı | 6 | – |
| En yeni bina veya yenileme | 2024 | – |
| Listelenen olanaklar | 10 +2 | 8 |
| Kurallar | ||
| Giriş saati | 15:00 | 14:00 −1h |
| Çıkış saati | 12:00 +1h | 11:00 |
| Olanaklar | ||
| Ücretsiz Wi-Fi | ✓ | ✓ |
| Otopark | ✓ | ✓ |
| Kahvaltı | ✓ | ✓ |
| Oda servisi | ✓ | – |
| Teras | ✓ | – |
| Sigara içilmez | ✓ | ✓ |
| LGBTQ+ dostu | ✓ | – |
| Balkon | ✓ | – |
| Oda içi kasa | ✓ | – |
| Çamaşırhane | – | ✓ |
| Bagaj emanet | – | ✓ |
| Tekerlekli sandalye erişimi | – | ✓ |
| Önemli yerlere uzaklık | ||
| Berliner Fernsehturm | 4,1 km | 3,8 km |
| Nollendorfplatz | 570 m −230 m | 800 m |
| Size hangi otel uygun | ||
| Çiftler | ✓ | – |
| İş seyahatleri | ✓ | – |
Tarihlerinize göre fiyat
Garner Berlin Schoneberg By IHG
Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.
İki otelin çevresinde canlı fiyatlar
Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.
Konum
Aralarında 320 m mesafe var
Garner Berlin Schoneberg By IHG: şehir merkezi: 2,2 km, en yakın istasyon U-Bahnhof Bülowstraße: 0 m, Berlin Brandenburg Airport (BER): 18 km, 500 m içinde 150+ yeme-içme yeri, 1 km içinde 16 gezilecek yer.
Pension ABC: şehir merkezi: 1,9 km, en yakın istasyon U-Bahnhof Kurfürstenstraße: 260 m, Berlin Brandenburg Airport (BER): 18 km, 500 m içinde 111 yeme-içme yeri, 1 km içinde 23 gezilecek yer.
Berlin hava durumu
Garner Berlin Schoneberg By IHG ve Pension ABC: sık sorulan sorular
Garner Berlin Schoneberg By IHG ve Pension ABC arasında hangisi daha iyi?
Garner Berlin Schoneberg By IHG, 3 kategorinin 2 tanesinde önde; bunlar arasında misafir puanı, toplu taşıma var.
Garner Berlin Schoneberg By IHG ve Pension ABC arasında hangisi daha ucuz?
Fiyatlar tarihe göre değişir. İkisinin gecelik fiyatını yan yana görmek için yukarıdan tarihlerinizi seçin.
Hangi otel merkeze daha yakın?
Merkeze daha yakın olan: Pension ABC. Merkeze uzaklığı 2,5 km; Garner Berlin Schoneberg By IHG için bu mesafe 2,8 km.
Garner Berlin Schoneberg By IHG ve Pension ABC birbirinden ne kadar uzakta?
İki otel arasındaki kuş uçuşu mesafe 320 m.
Diğer karşılaştırmalar
Şimdi karşılaştır
Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz