Dil: TR
Otelleri karşılaştır

Hamilton House vs Premier Inn Dumfries

Dumfries'te bulunan bu iki otel birbirine 2,6 km uzaklıkta. İşte her birinin güçlü olduğu yönler.

PansiyonLoreburn

Hamilton House

Misafir puanı
9,4 Olağanüstü
Konum puanı
5,8
Kategoriye göre puan
1 / 1
Fiyatlara bak

Otel★★★Georgetown

Premier Inn Dumfries

Misafir puanı
–
Kategoriye göre puan
0 / 1
Fiyatlara bak

Kısa cevap

Çok yakın bir yarış

Elimizdeki verilere göre iki otelin de belirgin bir üstünlüğü yok. Karar önceliklerinize kalmış. Aralarında 2,6 km mesafe var.

Şunları arıyorsanız tercihiniz Hamilton House olsun:

  • gezilecek yerlere yürüyerek ulaşmak (380 m / 2,8 km)
  • kapının önünde daha çok restoran

Hamilton House, Premier Inn Dumfries karşısında neden daha iyi?

  1. 1Şehir merkezine 2,4 km daha yakın−2,4 km

Premier Inn Dumfries, Hamilton House karşısında neden daha iyi?

Verilerimizde belirgin bir üstünlük yok.

Karşılaştırılan tüm veriler

Her kategori, tüm oteller için aynı formülle 0 ile 10 arasında puanlanır.

Hamilton House vs Premier Inn Dumfries: hangi otel daha iyi?
Hamilton House vs Premier Inn Dumfries: hangi otel daha iyi?Hamilton HousePremier Inn Dumfries
Kategoriye göre puan
Misafir puanı 9,4 –
Konum 5,8 –
Toplu taşıma 8,8 –
Puanlar ve yorumlar
StayVersus puanı 9,1 –
Misafir puanı 9,4 –
Yorum sayısı 13 –
Google puanı 4,8/5 –
Google yorum sayısı 91 –
Dumfries sıralaması ilk %20 –
Konum
Konum puanı 5,8 –
Merkeze uzaklık 380 m −2,4 km 2,8 km
Toplu taşımaya 380 m –
Havalimanına 78 km –
500 m içinde restoranlar 11 –
En yakın markete 860 m –
500 m içindeki mağazalar 1 –
1 km içinde gezilecek yerler 1 –
Odalar ve bina
Yıldız – ★★★
Oda sayısı 7 –
Listelenen olanaklar 7 –
Kurallar
Giriş saati 14:00 –
Çıkış saati 10:30 –
Olanaklar
Ücretsiz Wi-Fi ✓ –
Ücretsiz otopark ✓ –
Ücretsiz kahvaltı ✓ –
Kahve veya çay makinesi ✓ –

Tarihlerinize göre fiyat

Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.

İki otelin çevresinde canlı fiyatlar

Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.

Konum

Aralarında 2,6 km mesafe var

Hamilton House: şehir merkezi: 380 m, en yakın istasyon Dumfries railway station: 380 m, Glasgow Prestwick Airport (PIK): 78 km, 500 m içinde 11 yeme-içme yeri, 1 km içinde 1 gezilecek yer.

Dumfries hava durumu

Hamilton House ve Premier Inn Dumfries: sık sorulan sorular

Hamilton House ve Premier Inn Dumfries arasında hangisi daha iyi?

Hamilton House, 1 kategorinin 1 tanesinde önde; bunlar arasında merkeze uzaklık var.

Hamilton House ve Premier Inn Dumfries arasında hangisi daha ucuz?

Fiyatlar tarihe göre değişir. İkisinin gecelik fiyatını yan yana görmek için yukarıdan tarihlerinizi seçin.

Hangi otel merkeze daha yakın?

Merkeze daha yakın olan: Hamilton House. Merkeze uzaklığı 380 m; Premier Inn Dumfries için bu mesafe 2,8 km.

Hamilton House ve Premier Inn Dumfries birbirinden ne kadar uzakta?

İki otel arasındaki kuş uçuşu mesafe 2,6 km.

Diğer karşılaştırmalar

Şimdi karşılaştır

Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz