Hostel Bukit Sangcure vs Skywatch cottage
Bali'de bulunan bu iki otel birbirine 1,4 km uzaklıkta. İşte her birinin güçlü olduğu yönler.
HostelKampung Toyapakeh
Hostel Bukit Sangcure
- Misafir puanı
- 9,2 Mükemmel
- Konum puanı
- 3,2
- Kategoriye göre puan
- 0 / 3
Otel★★Prapad Kelod
Skywatch cottage
- Misafir puanı
- 9,9 Olağanüstü
- Konum puanı
- 3,4
- Kategoriye göre puan
- 2 / 3
Kısa cevap
Tercihimiz: Skywatch cottage
3 kategorinin 2 tanesinde önde. Aralarında 1,4 km mesafe var.
Şunları arıyorsanız tercihiniz Hostel Bukit Sangcure olsun:
- daha istikrarlı övgü alan konaklama (9,2 / 9,9)
- gezilecek yerlere yürüyerek ulaşmak (35 km / 37 km)
Şunları arıyorsanız tercihiniz Skywatch cottage olsun:
- plaja daha yakın olmak (1,0 km / 1,2 km)
Hostel Bukit Sangcure, Skywatch cottage karşısında neden daha iyi?
- 1Daha fazla misafir yorumu (259 vs 13), dolayısıyla puan daha güvenilir×20
- 2Yürümeye daha elverişli çevre (yürünebilirlik notu 15 vs 0)+15
- 3Daha erken giriş (11:00 vs 14:00)−3h
Skywatch cottage, Hostel Bukit Sangcure karşısında neden daha iyi?
- 1Daha yüksek misafir puanı (9,9 vs 9,2)+0,7
Karşılaştırılan tüm veriler
Her kategori, tüm oteller için aynı formülle 0 ile 10 arasında puanlanır.
| Hostel Bukit Sangcure vs Skywatch cottage: hangi otel daha iyi? | Hostel Bukit Sangcure | Skywatch cottage |
|---|---|---|
| Kategoriye göre puan | ||
| Misafir puanı | 9,2 | 9,9 +0,7 |
| Konum | 3,2 | 3,4 |
| Olanaklar | 5,8 | – |
| Spa ve sağlıklı yaşam | 0,0 | – |
| Plaja erişim | 6,3 | 6,9 +0,6 |
| Puanlar ve yorumlar | ||
| StayVersus puanı | 9,1 +0,2 | 9,0 |
| Misafir puanı | 9,2 | 9,9 +0,7 |
| Yorum sayısı | 259 +246 | 13 |
| Google puanı | 4,8/5 | – |
| Google yorum sayısı | 154 | – |
| Bali sıralaması | ilk %8 +9% | ilk %17 |
| Konum | ||
| Konum puanı | 3,2 | 3,4 |
| Merkeze uzaklık | 35 km −1,1 km | 37 km |
| Plaja | 1,2 km | 1,0 km −180 m |
| Havalimanına | 36 km −1,3 km | 37 km |
| 500 m içinde restoranlar | 2 | 0 |
| En yakın markete | – | 1,7 km |
| 500 m içindeki mağazalar | 0 | 0 |
| 1 km içinde gezilecek yerler | 0 | 0 |
| Odalar ve bina | ||
| Yıldız | – | ★★ |
| Oda sayısı | 32 | – |
| Kat sayısı | 2 | – |
| En yeni bina veya yenileme | 2019 | – |
| Listelenen olanaklar | 13 | – |
| Kurallar | ||
| Giriş saati | 11:00 −3h | 14:00 |
| Çıkış saati | 12:00 | 12:00 |
| Olanaklar | ||
| Ücretsiz Wi-Fi | ✓ | – |
| Ücretsiz otopark | ✓ | – |
| Havalimanı transferi | ✓ | – |
| Servis | ✓ | – |
| Çamaşırhane | ✓ | – |
| Restoran | ✓ | – |
| 24 saat oda servisi | ✓ | – |
| Teras | ✓ | – |
| Klima | ✓ | – |
| Balkon | ✓ | – |
| Size hangi otel uygun | ||
| Plaj tatili | – | ✓ |
| Yürüyerek gezi | ✓ | – |
| İş seyahatleri | ✓ | – |
Tarihlerinize göre fiyat
Hostel Bukit Sangcure
Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.
İki otelin çevresinde canlı fiyatlar
Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.
Konum
Aralarında 1,4 km mesafe var
Hostel Bukit Sangcure: Denpasar I Gusti Ngurah Rai International Airport (DPS): 36 km, plaj: 1,2 km, 500 m içinde 2 yeme-içme yeri.
Skywatch cottage: Denpasar I Gusti Ngurah Rai International Airport (DPS): 37 km, plaj: 1,0 km.
Bali hava durumu
Hostel Bukit Sangcure ve Skywatch cottage: sık sorulan sorular
Hostel Bukit Sangcure ve Skywatch cottage arasında hangisi daha iyi?
Skywatch cottage, 3 kategorinin 2 tanesinde önde; bunlar arasında misafir puanı, plaja erişim var.
Hostel Bukit Sangcure ve Skywatch cottage arasında hangisi daha ucuz?
Fiyatlar tarihe göre değişir. İkisinin gecelik fiyatını yan yana görmek için yukarıdan tarihlerinizi seçin.
Hangi otel merkeze daha yakın?
Merkeze daha yakın olan: Hostel Bukit Sangcure. Merkeze uzaklığı 35 km; Skywatch cottage için bu mesafe 37 km.
Hangi otel plaja daha yakın?
En yakın plaja Skywatch cottage için 1,0 km, Hostel Bukit Sangcure için 1,2 km mesafe var.
Hostel Bukit Sangcure ve Skywatch cottage birbirinden ne kadar uzakta?
İki otel arasındaki kuş uçuşu mesafe 1,4 km.
Diğer karşılaştırmalar
Şimdi karşılaştır
Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz