Inside Busan Hostel vs Mozzi Hostel
Busan'da bulunan bu iki hostel birbirine 400 m uzaklıkta. İşte her birinin güçlü olduğu yönler.
HostelChoryang 1(il)-dong
Inside Busan Hostel
- Misafir puanı
- 9,1 Mükemmel
- Konum puanı
- 5,6
- Kategoriye göre puan
- 5 / 15
HostelChoryang 1(il)-dong
Mozzi Hostel
- Misafir puanı
- 8,9 Mükemmel
- Konum puanı
- 6,2
- Kategoriye göre puan
- 4 / 15
Kısa cevap
Tercihimiz: Inside Busan Hostel
Karşılaştırılan 15 veriden 5 tanesinde önde. Aralarında 400 m mesafe var.
Inside Busan Hostel, Mozzi Hostel karşısında neden daha iyi?
- 1Daha erken giriş (14:00 vs 16:00)−2h
Mozzi Hostel, Inside Busan Hostel karşısında neden daha iyi?
Verilerimizde belirgin bir üstünlük yok.
Karşılaştırılan tüm veriler
Her kategori, tüm oteller için aynı formülle 0 ile 10 arasında puanlanır.
| Inside Busan Hostel vs Mozzi Hostel: hangi otel daha iyi? | Inside Busan Hostel | Mozzi Hostel |
|---|---|---|
| Kategoriye göre puan | ||
| Misafir puanı | 9,1 | 8,9 |
| Konum | 5,6 | 6,2 +0,6 |
| Puanlar ve yorumlar | ||
| StayVersus puanı | 8,9 +0,1 | 8,8 |
| Misafir puanı | 9,1 +0,2 | 8,9 |
| Yorum sayısı | 124 | 221 +97 |
| Busan sıralaması | ilk %19 +8% | ilk %27 |
| Konum | ||
| Konum puanı | 5,6 | 6,2 +0,6 |
| Choryang 1(il)-dong merkezine uzaklık | 180 m −230 m | 410 m |
| Havalimanına | 12 km | 12 km |
| 500 m içinde restoranlar | 98 | 125 +27 |
| En yakın markete | 660 m | 550 m −120 m |
| 500 m içindeki mağazalar | 4 | 5 |
| 1 km içinde gezilecek yerler | 3 | 3 |
| Odalar ve bina | ||
| Oda sayısı | 5 | 7 |
| En yeni bina veya yenileme | 2015 | – |
| Listelenen olanaklar | 10 | 11 |
| Kurallar | ||
| Giriş saati | 14:00 −2h | 16:00 |
| Çıkış saati | 11:00 | 11:00 |
| Olanaklar | ||
| Ücretsiz Wi-Fi | ✓ | ✓ |
| Otopark | ✓ | ✓ |
| Çamaşırhane | ✓ | ✓ |
| Bagaj emanet | ✓ | ✓ |
| Ücretsiz kahvaltı | ✓ | ✓ |
| Teras | ✓ | – |
| Mutfak | ✓ | ✓ |
| Balkon | ✓ | – |
| Bar | – | ✓ |
| Kahve veya çay makinesi | – | ✓ |
| Karartma perdesi | – | ✓ |
Tarihlerinize göre fiyat
Inside Busan Hostel
Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.
İki otelin çevresinde canlı fiyatlar
Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.
Konum
Aralarında 400 m mesafe var
Inside Busan Hostel: şehir merkezi: 5,4 km, Gimhae International Airport (PUS): 12 km, 500 m içinde 98 yeme-içme yeri, 1 km içinde 3 gezilecek yer.
Mozzi Hostel: şehir merkezi: 5,2 km, Gimhae International Airport (PUS): 12 km, 500 m içinde 125 yeme-içme yeri, 1 km içinde 3 gezilecek yer.
Busan hava durumu
Inside Busan Hostel ve Mozzi Hostel: sık sorulan sorular
Inside Busan Hostel ve Mozzi Hostel arasında hangisi daha iyi?
Inside Busan Hostel, 15 kategorinin 5 tanesinde önde; bunlar arasında StayVersus puanı, misafir puanı, busan sıralaması var. Mozzi Hostel ise yorum sayısı, konum puanı, 500 m içinde restoranlar konusunda daha güçlü.
Inside Busan Hostel ve Mozzi Hostel arasında hangisi daha ucuz?
Fiyatlar tarihe göre değişir. İkisinin gecelik fiyatını yan yana görmek için yukarıdan tarihlerinizi seçin.
Hangi otel merkeze daha yakın?
Merkeze daha yakın olan: Inside Busan Hostel. Merkeze uzaklığı 180 m; Mozzi Hostel için bu mesafe 410 m.
Inside Busan Hostel ve Mozzi Hostel birbirinden ne kadar uzakta?
İki otel arasındaki kuş uçuşu mesafe 400 m.
Diğer karşılaştırmalar
Şimdi karşılaştır
Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz