Dil: TR
Otelleri karşılaştır

Malak Hotel vs Rihab Hotel

Rabat'ta bulunan bu iki otel birbirine 340 m uzaklıkta. İşte her birinin güçlü olduğu yönler.

Otel★★★Arrondissement Hassan مقاطعة حسان

Malak Hotel

Misafir puanı
8,2 Çok iyi
Konum puanı
7,0
Kategoriye göre puan
4 / 15
Fiyatlara bak

Otel★★★★Arrondissement Hassan مقاطعة حسان

Rihab Hotel

Misafir puanı
8,5 Çok iyi
Kategoriye göre puan
7 / 15
Fiyatlara bak

Kısa cevap

Tercihimiz: Rihab Hotel

Karşılaştırılan 15 veriden 7 tanesinde önde. Aralarında 340 m mesafe var.

Şunları arıyorsanız tercihiniz Rihab Hotel olsun:

  • daha istikrarlı övgü alan konaklama (8,5 / 8,2)

Malak Hotel, Rihab Hotel karşısında neden daha iyi?

  1. 1Tesiste restoran var

Rihab Hotel, Malak Hotel karşısında neden daha iyi?

  1. 1Daha yüksek misafir puanı (8,5 vs 8,2)+0,3
  2. 2Bölge merkezine 340 m daha yakın−340 m
  3. 3Daha yüksek yıldız sınıfı (4★ vs 3★)+1★

Karşılaştırılan tüm veriler

Her kategori, tüm oteller için aynı formülle 0 ile 10 arasında puanlanır.

Malak Hotel vs Rihab Hotel: hangi otel daha iyi?
Malak Hotel vs Rihab Hotel: hangi otel daha iyi?Malak HotelRihab Hotel
Kategoriye göre puan
Misafir puanı 8,2 –
Konum 7,0 –
Plaja erişim 7,2 –
Toplu taşıma 6,6 –
Puanlar ve yorumlar
StayVersus puanı 8,3 8,5 +0,2
Misafir puanı 8,2 8,5 +0,3
Yorum sayısı 33 50 +17
Rabat sıralaması en alttaki %43 ilk %37 +20%
Konum
Konum puanı 7,0 +0,6 6,4
Arrondissement Hassan مقاطعة حسان merkezine uzaklık 680 m 340 m −340 m
Plaja 900 m −100 m 1,0 km
Toplu taşımaya 780 m −200 m 980 m
Havalimanına 8,0 km 7,8 km
500 m içinde restoranlar 56 +6 50
En yakın markete 340 m –
500 m içindeki mağazalar 3 2
1 km içinde gezilecek yerler 6 5
Odalar ve bina
Yıldız ★★★ ★★★★ +1★
Listelenen olanaklar 2 14 +12
Kurallar
Giriş saati 14:00 14:00
Çıkış saati 12:00 –
Olanaklar
Kahvaltı ✓ ✓
Restoran ✓ –
Ücretsiz Wi-Fi – ✓
Ücretsiz otopark – ✓
Servis – ✓
Araç kiralama – ✓
Concierge – ✓
Çamaşırhane – ✓
Bagaj emanet – ✓
Bar – ✓
Oda servisi – ✓
Gece kulübü – ✓
Oda içi kasa – ✓

Tarihlerinize göre fiyat

Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.

İki otelin çevresinde canlı fiyatlar

Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.

Konum

Aralarında 340 m mesafe var

Malak Hotel: şehir merkezi: 690 m, en yakın istasyon Gare de Rabat Ville: 780 m, Rabat-Salé Airport (RBA): 8,0 km, plaj: 900 m, 500 m içinde 56 yeme-içme yeri, 1 km içinde 6 gezilecek yer.

Rihab Hotel: şehir merkezi: 1,0 km, en yakın istasyon Gare de Rabat Ville: 980 m, Rabat-Salé Airport (RBA): 7,8 km, plaj: 1,0 km, 500 m içinde 50 yeme-içme yeri, 1 km içinde 5 gezilecek yer.

Rabat hava durumu

Malak Hotel ve Rihab Hotel: sık sorulan sorular

Malak Hotel ve Rihab Hotel arasında hangisi daha iyi?

Rihab Hotel, 15 kategorinin 7 tanesinde önde; bunlar arasında StayVersus puanı, misafir puanı, yorum sayısı var. Malak Hotel ise konum puanı, plaja, toplu taşımaya konusunda daha güçlü.

Malak Hotel ve Rihab Hotel arasında hangisi daha ucuz?

Fiyatlar tarihe göre değişir. İkisinin gecelik fiyatını yan yana görmek için yukarıdan tarihlerinizi seçin.

Hangi otel merkeze daha yakın?

Merkeze daha yakın olan: Rihab Hotel. Merkeze uzaklığı 340 m; Malak Hotel için bu mesafe 680 m.

Hangi otel plaja daha yakın?

En yakın plaja Malak Hotel için 900 m, Rihab Hotel için 1,0 km mesafe var.

Malak Hotel ve Rihab Hotel birbirinden ne kadar uzakta?

İki otel arasındaki kuş uçuşu mesafe 340 m.

Diğer karşılaştırmalar

Şimdi karşılaştır

Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz